Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

(2019-07-24, 10:28:04)emzo написа:  P30
P20 pro е със слаба батерия, нищо че 4000мАч
Аз съм с p20 pro и редовно правя по 9-10 часа екран.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
Аксесоари

(2019-07-22, 17:39:23)Amon_Ra написа:   на P20 Pro пише , че и трите са с оптична стабилизация , а тези на P30 само едната е с такава . 

А във P30 pro  колко от камерите са с оптична стабилизация?
Цитирай

Излезнало е приложение "Нощно виждане" за P30 pro - работи добре
https://www.359gsm.com/s-night-vision-v-...v-tamnoto/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • malion
Цитирай

Някой има ли проблем с известие на Viber, което седи и не може да се махне, а то е следното, пише, услугата е прекъсната когато не си в там и  назад към Viber когато си, а това се маха като известията от него са изключени, но тогава какъв е смисъла, а на моя са включени и не се появява такова известие, а то седи и при включен и изключен интернет. Как се маха или не може.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2019-07-23, 17:09:45)jmelche написа:  Да питам, как се активира Google pay?

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

https://huaweiadvices.com/download-install-google-play-store-on-huawei/


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Здравейте отново , покупката е направена . Надявам се тези от вас , които ме посъветваха за P20 Pro не ги разочаровам , но след много мнения , сравняванки , онче-бончета , в крайна сметка се сдобих с P30 . Надявам се да е правилен избора ми и да няма съжаления и все пак искам да благодаря на всички дали съвета и гледната си точка .  Smile
Цитирай

Честито Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
[-] 1 потребител изказва благодарност на Диан за това мнение:
  • Amon_Ra
Цитирай

Здравейте, някой имал ли е проблем с изпращане на видео файлове, независимо месинджър, вайбър праща по 1 сек. файл . С P30 PRO съм. Същото е и с получававето.
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/smartfon...di-ot-eisa Huawei P30 Pro има награда от EISA за най-добър телефон.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Добър ден, колебая се дали да си взема обикновения p30 не Pro, излиза ми на 1000 лв с подарък тонколона от сините. Дали ди заслужава за тези пари или да скачам на honor view 20 който ми излиза с 270лв по-малко.
Цитирай

(2019-08-16, 16:08:07)Slackwere12 написа:  Добър ден, колебая се дали да си взема обикновения p30 не Pro, излиза ми на 1000 лв с подарък тонколона от сините. Дали ди заслужава за тези пари или да скачам на honor view 20 който ми излиза с 270лв по-малко.
Кой телефон/таблет да избера?

 
Цитирай

Здравейте,
Бих искал да попитам, има ли ползватели на  P30 (чистата, а не PRO), които да използват телефона без протектор на екрана и дали има някакви драскотини.
Естествено, въпросът ми е продиктуван от факта, че стъклото не е Горилас.
Имах P10, който без протектор за 2 години използване нямаше нищо по дисплея, но сега имам резерви, а фабричният определено дразни.
Цитирай

Фабрияният и мене ме дразни . Един такъв става на вълнички и т.н. ... Гледам , че някои колеги хвалят стъклените протектори от Виваком (22 лева е ) , но дали е хубаво не знам ... Мисля да пробвам тези от Виваком другият месец .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Нямам предвид читав (или друг такъв) протектор.
Интересно ми е, ако няма никакъв протектор дали се драска дисплея.
Цитирай

Няма дисплей който да не се драска . Особено ако в джоба има монети , ключове и т.н. . Ако искат да рекламират , че е от sapphire пак ще се драска .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай

Използвам smart view flip cover повече от два месеца след като дадох над 100 лева за протектори, които постоянно ме дразнеха и спираха някои от функциите на телефона. Много съм доволен сега. Дисплея реагира перфектно.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-08-25, 10:32:20)Nik4o написа:  Използвам smart view flip cover повече от два месеца след като дадох над 100 лева за протектори, които постоянно ме дразнеха и спираха някои от функциите на телефона. Много съм доволен сега. Дисплея реагира перфектно.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Аз съм с този от 4 месеца, и съм много доволен
https://www.citytel.bg/smart-view-flip-c...ei-p30-pro

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

http://nixanbal.com/huawei-p30-skoro-sht...i-tsvetove Huawei P30 ще се продава в нови цветове.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Здравейте ... забелязах че когато използвам Ai функцията цветовете на снимките избледняват . Без тая функция цвтовете са по наситени и ми харесват повече, а уж тя трябва да помога точно за това ... //прилагам и малък клип//

https://www.youtube.com/watch?v=bmyOoPq_...I0clCWmy7g
Цитирай

Проблема ти е, че си набримчил цветността на макс.
Хубаво гледай клипа и по-точно вдясно от иконата на АИ
Цитирай

(2019-08-28, 19:12:52)emzo написа:  Проблема ти е, че си набримчил цветността на макс.
Хубаво гледай клипа и по-точно вдясно от иконата на АИ
Е да, там съм го оставил на " ярки цветове" обичам да е наситено.
Цитирай

[Изображение: 709943.jpg]

[Изображение: 709944.jpg]
Ето и новите цветове.
https://mobilebulgaria.com/news/huawei-p...i-tsvetove

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Като заговорихме за AI, на снимките, така и не можах да му разбера логиката и как работи. Единствено, когато разпознава лица, размазва фона. Което е адски недодялано, нищо общо с нормално боке и затова и го държа изключен. Чат пат разпознава обекти и изписва какво е отпред, но с и без AI не виждам разлика в снимките. Освен омазаните "бокета" де.
Цитирай

Разлика има, по светлата е с включен AI[Изображение: e0205e3ad10995c9e4497b1dc6af9bf3.jpg][Изображение: 9e0899a9e029173705855a40eb342154.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай

Като цяло софтуера на камерата е много зле. Ако махнем нощните снимки, много рядко се справя, ако не е в перфектните условия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)