Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари
#26

Писах в другата тема
Но и тук : в extremedigital дават часовника като подарък
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами аз като гледам цените в БГ на електрониката, на абонаментите и даже и на храните по-скоро ние сме в третия свят....Моя ми излезе към 850лв, абомамента ми е 20лв на месец с включени разговори и нет в почти цял свят и само подписах договор че 6 месеца няма да се прехвърля на друг оператор Smile
Цитирай
#28

Офертата на унгарците е добра, ако се купува на крайно клиентска цена, заради часовника.

От оператор ми излезна 1149лв про-то с абонамент 25лв/м., който ме устройва.
Цитирай
#29

Интересно ми е , само на мене ли ми се включва постоянно пръстовия отпечатък на заключен екран . Няма значение дали е на бюрото , дали е на стойка или на дивана ... постоянно ми се включва и изключва ! Това нормално ли е ? Бъг ли е или си е така ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#30

И при мен е така и адски много ме дразни...
Цитирай
#31

Как така се включва ? При мен да кажем щом вдигна телефона без да натискам никакви копчета се появява иконката на дисплея, но без да прави опити да се отключва. Явно щом усети движение се включва просто иконката да ти подскаже къде точно да пипнеш Smile
Цитирай
#32

Здравейте,

Как се справя вградения говорител?
Доволни ли стее

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай
#33

Никакви оплаквания, очаквах да е терсене, но се чува супер.
Цитирай
#34

А отстрани другите хора лесно ли слушат разговора ?
Цитирай
#35

Чуват, ако си го увеличил много, намаляш и чуваш само ти.
Ако не знаеш, че е в граден , няма да усетиш разлика, спрямо традиционния говорител.
Цитирай
#36

Колеги как е безжичното зареждане,имам самсунг и го зареждах до сега на безжично падче.Зарядното на самсунга е включено в него.Дали ще мога да зареждам и хуавея така?За P30Pro става въпрос.
А и друго,някой разбра ли с какви стъкла е телефона?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#37

Не е горила.
Слагай протектор.
Зарядното трябва да работи.
Цитирай
#38

Така говореха и за mate 10 pro  и за п20про, и за меййт20 про, но накрая се оказава, че са с горила и няма проблеми с надраскване.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#39

За P30/30 Pro няма как да се окаже, че са с Corning Gorilla Glass. Има си официален сайт на Corning и там са всички продукти, които ползват техни стъкла. P30/30 Pro не са сред тях. Това са всички модели на Huawei, които са с Corning Gorilla Glass:
Matebook X Pro, Matebook 13, Matebook 14, Mate 20 Pro, P20 Pro, Mate 10, Mate 10 Pro, Mate 10 Porsche Design, Matebook X, P10, P10 Plus, Honor V9, Mate 9, Mate 9 Pro, Porsche Design Mate 9, TalkBand B3, Honor Note 8, Mate S, Nexus 6P, P8, P8max, Ascend Mate7, Ascend P7, Ascend P6, P9 Plus, P9, Honor V8, Honor 8, Mate 8, Honor 7, Honor 6 Plus, Honor 6


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#40

Ако не е с горила това ще е епик фейла на годината...

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#41

според мен телефона е твърде нов и не е обновена информацията на сайта

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#42

До скоро същото се твърдеше и за P20/PRO и Мate20/PRO, че даже и справки в сайта на Corning се даваха...може да погледнете мнение #295 в темата, отзиви за P20Pro

GalaxyS21U
Цитирай
#43

Някъде в съседна тема някой беше писал до Huawei какво е стъклото и му бяха отговорили някакво странно име беше, но със сигурност не беше Gorilla.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#44

Ползвам телефона вече над 1 седмица без протектор и кейс и за момента няма нито 1 драскотина, нито по дисплея нито по задния панел. Ще видим при Джери какво ще стане Smile
Цитирай
#45

И аз ползвам апарата, както кутия го е родила и няма драскотина

GalaxyS21U
Цитирай
#46

Все пак не случайно дават пълна 3 месечна гаранция на стъклата. Дори и при счупване.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#47

Мисля, че на всички флагмани от марката дават тая гаранция.

GalaxyS21U
Цитирай
#48

Какво не правя като хората?  Bu

Регистрирам го през сайта, защото от приложението не виждам такава опция. Смених си района на приложението на България, пак ми изписва тази грешка.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#49

(2019-04-06, 18:39:24)MimsSugar написа:  Какво не правя като хората?  Bu

Регистрирам го през сайта, защото от приложението не виждам такава опция. Смених си района на приложението на България, пак ми изписва тази грешка.
В приложението HiCare, най отгоре[Изображение: 17e0c60fc40c5fc478f816ec4c7d7961.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

GalaxyS21U
Цитирай
#50

Здравейте , вие използвате ли always on display ? С тази хубава батерия си го ползвам и изобщо не дърпа от батерията (все пак батерията е доста добра и не ми прави впечатление) . Според мене много добре са го направили , че през няколко минути самият часовник + другата информация се мърда надолу за да предотврати изгаряне на дисплея на едно място . Само ме е страх след 8-9 месеца ползване на Always on display да не остане леко бледо петно както е при самсунг . Някакви коментари ? За първи път имам телефон с амолед дисплей .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)