Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Здравейте,
купих си Р30 Рro, има ли начин да проверя дали е ползван преди това телефона чрез IMEI адреса?
Цитирай
Аксесоари

Начинът е запечатан телефон... По imei едва ли ще имаш възможност. Дава само кога е произведен и за кой регион...
Цитирай

Нямаше опаковката найлончето, а кутията беше запечатана с лепенки с червен надпис от двете страни. Телефона външно е без забележки, внесен от Германия. Има гаранция 24 мес.
Просто липсата му ме кара да се замисля ...
Цитирай

Провери си го в сайта на Хуавей за гаранцията. Там поне пише какъв е /операторски/фрий/ и за кой регион е бил предназначен първоначално.

https://consumer.huawei.com/bg/support/warranty-query/

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • Shark80
Цитирай

В сайта излезе, че гаранцията е до 28.2.2022, а на гаранционната карта пише, че срокът на гаранцията е 24 мес. и започва да тече от дата на закупуване на телефона, а тя е 01.06.2020 г.  Ако не се бъркам има разминаване ...

[Изображение: image-64E8_5ED688E1.jpg]
Цитирай

Просто е, телефона е от прекупвач. Ако си го взел от някой онлайн магазин, нормално. Взели са го преди време от някъде на добра цена, гаранцията започва да тече, и след това го пускат за препродажба. Дават ти гаранционна карта от датата, която ти си го взел, а всъщност тя вече тече от момента, в който те са го взели.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ако е взета от адекватен онлайн магазин гаранцията си е към магазина за 24 месеца!... Ако са някви гаражни измамници гаранция до февруари към Хуауей. Пак е нещо.
Цитирай

Да, от онлайн магазин го поръчах и явно е така както казвате ...
Цитирай

HONOR 30 Pro+ - Пълен обзор

 
Цитирай

Дали ще се продават у нас HONOR 30 серията.Защото са с много добри характеристики и на доста по ниска цена от на Р40
Цитирай

П30 Про има ли фабричен протектор на него? Ако зависи за пазара ме интересува за Германия?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

Моя има,но не е от Германия.Мисля,че всички имат....
[-] 1 потребител изказва благодарност на bajchoni за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

В България мисля, че нямат.
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

Моя П30 имаше купен от тук, и някой колеги с про то също имаха.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

(2020-06-24, 16:52:55)nowhere написа:  П30 Про има ли фабричен протектор на него? Ако зависи за пазара ме интересува за Германия?
Аз го закупих от Емаг и имаше протектор. Дори в момента съм с него. Чакам да се издраска и ще го сменя.

Изпратено от моят Huawei P30 Pro VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vladols за това мнение:
  • nowhere
Цитирай

Благодаря ви

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

и моя П30 про дойде без найлонче, но датата на гаранцията си излиза както трябва на сайта на Хуавей. Има ли някакъв кейс в комплекта ,на П20 про имаше ?
Цитирай

Здравейте, поръчал съм си P30 Pro с 8GB Ram, моля ви за съвет какво да гледам като го отворя, има ли някакви стандартни дефекти за които трябва да внимавам и подобни...??
Благодаря Ви предварително!

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

Нов от магазин или използван? Сверка на Имей, тест телефония, камера, GPS, уай-фай, блутут, дисплей... Досега никой не се е оплакал от дефектна бройка.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

За нов говоря.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Panasonic GD50->Ericsson T10s ->Nokia 5110->Nokia 3410->Nokia E50->Nokia E52->Alcatel OT-985->hTC One->Samsung Galaxy S8->Huawei P30Pro
Цитирай

(2020-06-25, 14:33:43)brabus написа:  За нов говоря.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
По начало нямат някакви дефекти,но не е изключено да има,нали за това е гаранцията.Огледай дисплея за дефекти като петна,визуално за луфт от срани,камератаТо ако има нещо няма веднага да може да се открие.Не знам от къде ще го купуваш,но най сигурно е от оператор или от техно веригите,заради гаранцията
Цитирай

Къде се намират настройките на светодиода , има ли изобщо такива ? При зареждане не свети червената лампичка като на всички телефони , а и при зареждане не се включва интерфейса .
Цитирай

Няма светодиод,кофти е и аз бях свикнал но няма.Добре ще е ако индикатора който се появява като включиш зарядното да показва през цялото време на зареждането,но той се появява за 10 тина секунди  и изчезва.
Цитирай

Правят едно нещо ново и хубаво , други 2 развалят .Има ли смисъл да го зареждам цяла нощ първия път , аз мисля че не .
Цитирай

Нали има always on display... За Самсунг са решили проблема с приложение и ми мига кръг около камерата като получа известие... Има всъщност множество настройки. Платих и може само да ми мига без да е включен AOD. Потърсете нещо подобно за huawei https://play.google.com/store/apps/detai...sondisplay
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)