Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

За всички (като мен) които мрънкат че често им светва сензора за отчечатък - мисля че му хванах цаката след малко ръчкане и много псуване. Settings- Smart assistance- Shortcuts & gestures - wake screen и активирайте Double-tap screen to wake. От както го ползвам (2 дена) когато заключа телефона, мигва 1-2 пъти и докато не усети движение не свети грам. Преди ми светеше по поне 5-6 пъти на минута. Дано да съм ви бил полезен.
Цитирай
Аксесоари
#52

Здравейте. Имам телефона от 4 дни и от деня на покупката е стоял в оригиналния калъф. Днес забелязах, една дребна драскотина на гърба. Идеи как да я залича ? Със паста за зъби не стана :/
Цитирай
#53

Не прави нищо
Може да стане само по-лошо
Цитирай
#54

Чукни го в земята и му ползвай тримесечната гаранция на стъклата Smile

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#55

Еми няма различни стилове . Само един си е ... Някой друг с някакъв отговор по моят въпрос ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#56

Какъв точно ти е въпроса? Дали ще прегори дисплея от  Alleys on Display ли? Едва ли. По-вероятно е да ти прегори от обхвата и батерията в лентата.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#57

Точно това ми е въпроса . Дали ще прегори и ще остане едно такова избледняло от Always On Display . Питам поради причината , че опцията ми спестява много време да включвам дисплея или постоянно да гледам часовника на секцията .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#58

Mate 10 pro, P20pro,   Mate 20 pro  от началото си имат always on display и не съм видял някой да се е оплакал от прегаряне заради него.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#59

Здравейте, да ви попитам има ли телефона фабрично залепено фолио на дисплея?
Цитирай
#60

Няма, за жалост Sad

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#61

(2019-04-08, 08:38:50)felipe написа:  Няма, за жалост Sad
Питам защото малко съм разочарован от батерията на моя апарат, а тя ми е най-важна, обмислям смяна а с тоя извит дисплей протекторите са трудни.
Цитирай
#62

Ползвам always on от както си взех мейта юли месец. Никви прегаряния няма и би било трагично да ги има!
Ето и награда от tipa за камерата!
https://www.tipa.com/en-en/awards/huawei-p30-pro
[Изображение: 7af6a986cf272b876559721e97ba6c2f.jpg]
Цитирай
#63

(2019-04-08, 08:23:18)vovalinder написа:  Здравейте, да ви попитам има ли телефона фабрично залепено фолио на дисплея?

Не знам за кой модел питаш, но П30, не про-то си има фабрично залепен протектор.
Цитирай
#64

Извинявам се, за про версията става въпрос, има ли фолио фабрично?
Цитирай
#65

Няма бе човек, Huawei P30Pro няма фабрично залепен протектор. Аз мисля да го вземам и всеки ден ходя да го гледам, в различни магазини-няма. Нито протектор, нито кейсче  нито часовник.
П. П. Впрочем в extreme digital дават часовник, но му искат 1700 лв.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#66

p20 pro като беше и с протектор и кейс та голямо чудо, още в магазина ги изхвърлих, няма по грозно нещо от облечен телефон

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#67

Здравейте, аз да попитам някой от Виваком ако е взимал телефона ?
След 2 дни влизам в период на приподписване и ходих до офис на Виваком. Там разговаряхме със служителка и се информирах за планове и прочие.
Казах и че искам да взема на изплащане и P30 Pro , и ми отговориха че съм имал лимит 1000 лева
и за да си взема телефона ще трябва да платя първоначално 600 лева.

Някой има ли опит с това, плащал ли е половината телефон ?
Цитирай
#68

(2019-04-08, 09:56:13)bulgaran написа:  Здравейте, аз да попитам някой от Виваком ако е взимал телефона ?
След 2 дни влизам в период на приподписване и ходих до офис на Виваком. Там разговаряхме със служителка и се информирах за планове и прочие.
Казах и че искам да взема на изплащане и P30 Pro , и ми отговориха че съм имал лимит 1000 лева
и за да си взема телефона ще трябва да платя първоначално 600 лева.

Някой има ли опит с това, плащал ли е половината телефон  ?
нямаш проблеми, преди време така взимах и аз, доплатих си разликата и останалото го разсрочиха с договора

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#69

Иконите могат ли да се смаляват?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#70

Здравейте.

Изключително много се чудя между P20 pro-то и P30 pro-то. Познат има P20 про, доста съм работила с него и за това се чудя дали да заложа на сигурно или да скоча в трапа с p30 pro. Гледала съм много ревюта, но малко не вярвам на платените клипове из нета. Big Grin

Като цяло ме интересува предимно камерата (за което и така ме влече п30 про), звука и пръстовия. Игри не играя. Притеснявам се да няма мн бъгове със звука при телефонни разговори, а също и звука през слушалките четох, че не бих добър, а аз слушам доста музика. Always on display-я правил проблеми понеже дисплея не е най-добро качество и т.н....
Притеснявам се като цяло да не ме дразнят всичките дребни неща и понеже специално тези не мога да ги разцъкам в магазините.

Също така как на телефон за близо 2 бона ще махнеш кейса и адаптера, което са си един вид бонус..
Не съм сигурна и много за извития екран -> работата със стъклен протектор е тегава.

В А1 разлликата в цената на месец между 2та телефона е 10лв, за това и голямото чудене.
Та търся съвет от човек който вече има p30 pro-то и по възможност преди това е бил с p20 pro. Мерси. Big Grin
Цитирай
#71

(2019-04-08, 13:11:57)mona написа:  Здравейте.

Изключително много се чудя между P20 pro-то и P30 pro-то. Познат има P20 про, доста съм работила с него и за това се чудя дали да заложа на сигурно или да скоча в трапа с p30 pro. Гледала съм много ревюта, но малко не вярвам на платените клипове из нета. Big Grin

Като цяло ме интересува предимно камерата (за което и така ме влече п30 про), звука и пръстовия. Игри не играя. Притеснявам се да няма мн бъгове със звука при телефонни разговори, а също и звука през слушалките четох, че не бих добър, а аз слушам доста музика. Always on display-я правил проблеми понеже дисплея не е най-добро качество и т.н....
Притеснявам се като цяло да не ме дразнят всичките дребни неща и понеже специално тези не мога да ги разцъкам в магазините.

Също така как на телефон за близо 2 бона ще махнеш кейса и адаптера, което са си един вид бонус..
Не съм сигурна и много за извития екран -> работата със стъклен протектор е тегава.

В А1 разлликата в цената на месец между 2та телефона е 10лв, за това и голямото чудене.
Та търся съвет от човек който вече има p30 pro-то и по възможност преди това е бил с p20 pro. Мерси. Big Grin

аз съм p20 pro и ще си взема p30 pro защото просто е нов  модел и ме кефи, а ако ще и за 20к да струва, махам всичко на момента, не давам чувал с пари за да го скрия и удебеля иначе тънкия телефон ?  до сега телефон по 1500лв не съм имал и всички са голи голенички ? няма какво да мислиш, новото си е ново

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#72

(2019-04-08, 13:24:44)Sokolchev написа:  аз съм p20 pro и ще си взема p30 pro защото просто е нов  модел и ме кефи, а ако ще и за 20к да струва, махам всичко на момента, не давам чувал с пари за да го скрия и удебеля иначе тънкия телефон ?  до сега телефон по 1500лв не съм имал и всички са голи голенички ? няма какво да мислиш, новото си е ново


Абе 'новото си е ново', ама същия познат преди това имаше LG G5, аз си взех LG G6 и то се оказа по-зле от предшественика си, така че сега вече си имам едно на ум.. Big Grin
Цитирай
#73

(2019-04-08, 13:54:20)mona написа:  Абе 'новото си е ново', ама същия познат преди това имаше LG G5, аз си взех LG G6 и то се оказа по-зле от предшественика си, така че сега вече си имам едно на ум.. Big Grin

То G5 си беше недоразумение погледнато отвсякъде, с тия сменяеми модули и луфтове

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#74

(2019-04-08, 08:23:18)vovalinder написа:  Здравейте, да ви попитам има ли телефона фабрично залепено фолио на дисплея?

Чистата Р30 има такъв.Не видях ,че са ти отговорили.Сори!

TNTKZ написа:Иконите могат ли да се смаляват?
Не го ли поръча ?!?
Цитирай
#75

(2019-04-08, 15:01:29)шерлок холмс написа:  Чистата Р30 има такъв.Не видях ,че са ти отговорили.Сори!

Не го ли поръча ?!?

Вече съм с него бял 256 гб. Много му се кефя на всичко. Има ли начин да се сменят стоковите икони на този лънчер

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)