Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

Напротив - екста са. Както те, така и много други Функций по днешните телефони. Скоро сигурно ще могат и да готвят и да ти правят бибитка.
Цитирай
Аксесоари

Ми не. Както ся я подкарали, догодина като нищо ще спестят я ГПС-а, а Блутута в "ниския" модел. Вече го правят този номер с безжичното зарядно.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай

хора я кажете.Случайно някой да знае дали има начин да се провери един телефон дали е бил в сервиз някога?Има ли начин даго проверя по някакъв начин ?Между другото много яко сега влезнах с сайт на хуавей за България.Там чрез писане на имела можете да проверите дали телефона ви е бил в сервиз и дали има гаранция офицялно към хуавей
Цитирай

Ако гаранцията е в теб - там със сигурност е отбелязано какво му е правено.
Цитирай

(2021-01-23, 14:18:06)Vi70 написа:  Ако гаранцията е в теб - там със сигурност е отбелязано какво му е правено.
Ако в гаранционната карта не пише, аз за друг начин не знам.
Цитирай

(2021-01-23, 14:18:50)imthedevil написа:  Ако в гаранционната карта не пише, аз за друг начин не знам.

ето това имам само и касовата бележка е отделно за колко пари е закупен от технополис


Прикачени файлове
.jpg 141309624_779244749614170_8061963489061297690_n.jpg Размер: 9.39 KB  Сваляния: 197
Цитирай

Сега забелязах че капака на телефона от зад е повдигнат от към копчетата. С една дума издут или разлепен да кажем. Като го остава по гаранция какво ще направят според вас. Ще ми семнят апарата с нов или ще отворат целия телефон и ще залепят капак на ново
Цитирай

Най-вероятно батерията се е надула, ще я сменят, а в някои случаи сменят и рамките.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

[quote=     vovalinder pid='1662193' dateline='1611500835']Най-вероятно батерията се е надула, ще я сменят, а в някои случаи сменят и рамките.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk. Кофти тръпка нито е мокрен нито нищо. Дори батерията кара доста доволно. Странна работа. Един вид вече апарата няма да ми е противоводен нямащо
Цитирай

На снимката изглежда като разлепен.
Цитирай

(2021-01-24, 17:45:46)DoryanY написа:  На снимката изглежда като разлепен.

Ами точно това е. Отворил се е капака какво да изглежда друго ? хаха За това и на писах че се е разлепил или подул от някаква причина
Цитирай

Не бих се изненадал ако положението не е гаранционно,иначе за какво да продават телефона.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Тоест всяка стока на вторичния пазар е потенциално или умишлено прикрито дефектна?.. Много добра логика.
Не знам подута батерия как може да се прикрие, пада заряда - свива се, зареждаш - подува се, така ли? Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-01-24, 20:25:31)felipe написа:  Не бих се изненадал ако положението не е гаранционно,иначе за какво да продават телефона.
Не пич. Телефона съм го купил от приятели. Така че си е дефектен. Видях в сайт на huawei чв последните 6 месеца този апарат не е постъпвал за ремонти. А телефона е купен септември така че китайчето е дало дефект
Цитирай

P20 се изпонадуха яко, сега и п30 ....
Това на снимката е от надута батерия.
Цитирай

Моя,чистия П30 ще стане на 2 години след 2 месеща,вчера му свалих кейса да го огледам,няма изобщо луфт,живота на батерията му е 98% според Accu Battery.Имам Lenovo на 6 години,батерията не е подута,с 86% е.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Съжалявам, че ще ти разваля "кефа", но на показанията на тази програма НЕ трябва да вярваш.
Цитирай

И аз не и вярвам,но няма друг начин да проверя живота на батерията,телефона си държи доволно,3-5 дена. Използвам го умерено,за сърфиране и You Tube главно лаптопа използвам.Някой ще каже че го ползвам като телефон с бутони,но всеки си го ползва според нуждите.4G -WiFi-GPS са ми включени денонощно,AOD и икономичен режим не ползвам,блутут е изключен,защото не ми трябва.
Цитирай

Не е нужно батерията да се подуе от много използване.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Сега потърсих в интернет какви са причините за подуване на батерията,който иска може да прочете.
https://gsmservice24.com/izduta-bateria-na-smartfon/
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • schumisv
Цитирай

Хора кажете ми какво да правя.Оставих телефона на Леге 6 в София за проблем с капъка който бях писал че е леко издут и леко отлепен от към копчетата.Сега ми върнаха обаждане да ми кажат какъв е проблема и защо ми отпада гаранцията.Телефона бил с вътрешна изкривяване поради моя причина и за това капакът се е бил отлепил.Искат ми 480 лева за ремонт за смяна на нов дисплей и нова рамка.Такива тъпотий не бях слушал
Цитирай

(2021-01-24, 20:25:31)felipe написа:  Не бих се изненадал ако положението не е гаранционно,иначе за какво да продават телефона.
 Самоцитирам се. Ако е можело да се направи нещо, щяха да го направят,със сигурност са опитали.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Това говори зле нито за телефона, нито за сервиза, а за "приятелите", които явно са били наясно с предстоящата драма.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-01-26, 13:30:19)alexbg67 написа:  Това говори зле нито за телефона, нито за сервиза, а за "приятелите", които явно са били наясно с предстоящата драма.

Те са ми приятели.Искат да ми върнат парите защото не са очаквали това което им казвам аз и доста им неодобно.Телефона няма забележки и никакви проблеми.Аз няма да си взема парите от приятелите защото те нямат вина .Телефона си работи перфектно просто съм разочарован.Сега отивам в сервиза след малко взимам апарата и отивам към някой технополис защото от там е закупен апарата.Подигравката е страшна с тия б.клуци за изивиние.Телефона е платен в кеш 1100 лева на 5 месеца получава някакъв дефект поради което се е разлепил задния капак, и тия казват че вината е моя и ми искат 500 лева за смяна на дисплей и нови лайсни ....да се смея ли да рева ли не знам просто.Нито дисплея ми е за смяна нито лайсните простооооооооо съм бесен
Цитирай

От технополис пак ще го пратят на Леге колега, пробвай нищо не пречи, аз преди много време имах така проблем с една П20 Про, в един магазин-сервиз отлепиха капака, сложиха силикон и го стиснаха с няколко щипки, постоя така и всичко беше ок, но ако има изкривяване едва ли ще се получи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)