Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P30/P30 Pro - Лични впечатления и коментари

(2021-07-09, 07:02:44)alexbg67 написа:  Ето евентуално решение:
[Изображение: 1a84a1ceece79caf16d2149090fa8963.jpg][Изображение: 3cff29556ad59ceaedd6fb5e37e0260b.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk


+1 току-що.
Благодаря за отговора, но и при този вариант може да включа само любими да ми звънят.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Точно, маркирай ги, като такива, това е само условно все пак... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2021-07-09, 12:15:21)alexbg67 написа:  Точно, маркирай ги, като такива, това е само условно все пак... Smile
Така е, но в любими имах 10 контакта, сега останаха 3, не мога да разбера защо са махнали тази опция.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен са си 10 любими,дали да не пробваш от настройки-приложения-контакти,да изтриеш кеш и данни,контактите няма да ти се изтрият,пробвал съм.
Цитирай

(2021-07-09, 18:36:01)DoryanY написа:  При мен са си 10 любими,дали да не пробваш от настройки-приложения-контакти,да изтриеш кеш и данни,контактите няма да ти се изтрият,пробвал съм.
Идеята е че в момента при "не безпокойте" има любими номера, но ако си записал 10 контакта любими и ти звънне някой от тях телефона ще звънни, а при 20 pro имаше и меню в което можеш да избереш строго определени, там бяха родителите ми и СОТ, сега в любими са ми само те, и менюто любими в телефона все едно го нямам, благодаря за отговорите.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Абсолютно те разбрах, просто търсихме нещо близко до това...
Поздрави!

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • acho73
Цитирай

Huawei правят намаление за смяна на батерия за 45 лева,от 2 ри август до 3 ти септември,за П30 и други модели https://consumer.huawei.com/bg/support/h...-festival/

Безплатен ваучер за поправка
Ваучер на стойност 50 лв., валиден в продължение на 6 месеца за извънгаранционен ремонт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • stenlius
Цитирай

Благодаря, удължих си гаранцията на P30 с 6 месеца по това промо.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай

За Huawei P30 и P30 Pro излезе нова актуализация с корекция на звукови ефекти и оптимизация на някои системни настройки.
[Изображение: 1840cde6631c.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Аз преди няколко дена полечих актуализация кокато ползвах телефона, инсталирах я но не разбрах за какво е, гледам че е същия номер. Сега като прочетох, отворих на ъпдейта и това е било.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

За 4 месеца толкова, сега следващия ъпдейт чак края на годината, началото на другата, а може и направо HarmonyOS.
Цитирай

Здравейте, взех си p30 и имам проблем с Always on display и той е, че когато го включа и направя всички настройки, телефона ми не иска да седи в този режим, пръстовия отпечатък работи, но не ми свети неговата площ, ако някой може да ми помогне много ще съм благодарен!
Цитирай

Може да е от калъфчето,или ако протектор е с черна лента и  покрива
сензора за близост, той е в дясно до предната камера. Аз сега пробвах, като го покрив с пръст, и отпечатъка не свети.

Huawei P30
Цитирай

Махнах кейса и протектора е без черна лента, но още не иска

По принцип не искам да давам фабрични настройки, но ако се налага ще го направя
Цитирай

А сензора за близост дали работи?Пробвай като набереш някой,и доближиш телефона до лицето дали гасне,за друго не се сещам.

Huawei P30
Цитирай

Няма ли отделна настройка за пръстовия дали да свети или не?
Цитирай

Има анимации,но все се виждат,да пробва и с оригиналната тема,защото и тя променя отпечатъка.Ако не се намери решение,но като по крайна мярка,настройки-нулиране-нулиране на всички настройки(да се върнат настройките както са си били,няма да се изтрие нищо от телефона)

Huawei P30
Цитирай

Сензора работи и също съм върнал отначало всички настройки, сега ще пробвам и фабрични и ако не стане може би има проблем самия телефон
Цитирай

Иначе без да е включен АОД отпечатъка светва ли?

Huawei P30
Цитирай

Ами същото е, отпечатъка не свети, но когато нацеля площта му - телефона се отключва
Цитирай

здравейте, на ваше п30 каква е средната температура при нормално ползване. Загрява ли ви.?
Цитирай

32*С при стайна 24*С.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Като гледам youtube температурата на батерията е 35 градуса гледам на CPU-Z, иначе при браузване е 31.

Huawei P30
Цитирай

мерси и при мен е така. А при гледане не видео?
при мен качва 35..36. нормално ли е?
пръстите ми се потят. И да ми препоръчате коя програма да ползвам ако има значение
Цитирай

(2021-09-08, 14:15:47)topalov212 написа:  ...при мен качва 35..36. нормално ли е?
пръстите ми се потят...
Не че нещо, но ако при 35-36 градуса на апарата ми се потят пръстите, бих се притеснил, но не за телефона...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)