Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Huawei P30/P30 Pro

Странно. Цъкам оранжевото и след това не ми дава възможност да го избера. Софтуерът ми е 10.0.0.173[Изображение: 4f44d247ed06ddc706b3c659e02e1c40.jpg][Изображение: f99d22f906cc8ebc8c9fe0d5037aaa49.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Аз съм на версия 10.0.0.168 на Андроид, Nova launcher е по подразбиране и заключване на екрана с двойно почукване работи при мен

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Задай от приложения по подразбиране, начален екран! [Изображение: 9f30b257cf007958cd8edfe775a32dd2.jpg][Изображение: f3529ee4937635e8327e976e9c37848a.jpg]

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Nik4o
Цитирай

Благодаря за помощта. Стана.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,нов съм с телефона.Не мога да намеря уитджет за време с Nova-лаунчера.Друго приложение ли ползвате за времето?
Цитирай

   

Аз ползвам този на Google, добър е, ако цъкнеш градусите ти вади Google Weather приложението.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай

(2019-12-01, 00:19:33)bajchoni написа:  Здравейте,нов съм с телефона.Не мога да намеря уитджет за време с Nova-лаунчера.Друго приложение ли ползвате за времето?
Цитат:На Nova launcher го няма часовника с времето.Аз ползвам Digital Clock Widget Xperia!
Цитирай

Някой да знaе версия на HiSuite,която да може да се свързва с телефона през WiFi?
Цитирай

Заповядай колега 9.0. 2301-https://storage.rcs-rds.ro/links/2f99a841-cd5a-4e74-b24e-bb99c16bfc1c

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
Thumbs Up 

Мерси колега,бачка си през WiFi Storstark
Цитирай

Такааа успях да си наглася телефона според моя вкус благодарение на Нова лаунчер.Страшно много ми липсват жестовете от стария тел. най-вече спускането на щората и заключване без да натискам бутона,иначе и стоковия си ми харесва.За съжаление хванах и един бъг,може би несъвместителство на Нова със системата.Като задам директно отключване с лице Нова не винаги заключва тела и като получа известие директно ми се включва начален екран и това е не винаги,а на случаен принцип.Ако съм задал лицевото да е с плъзгане,няма проблем само пръстов,също без проблем.Някой с Нова лаунчер ако може да провери при него как ще съм благодарен?Версията при мен е 9.1.0.240.
Цитирай

При мен с 10.0.173 си работят жестовете на Нова. Заключвам с жест, отключвам с пръст. Има някакъв бъг и отключването с лице трябва да е изключено.
Цитирай

Даааам и при мен отключването с лице прецаква жеста за заключване на Нова.Ако ползвам хардуерния бутон няма грижи.Аз още съм с 9.1
Цитирай

При мен с 10.0.168 Nova launcher заключва с жестиве, но разрешението права на администратор за заключване започнаха да прецакват пръстовия отпечатък, като ги забрана се оправя!На заключен екран батерията не показваше реалните проценти, стоеше дълго време на едни и същи. Чудех се как да го оправя, рестартирах и се опреснява временно, накрая деинсталирах Батерия HD и се оправи, за сега.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай

В HiCare
[Изображение: 46629ce04534.jpg]
[Изображение: 5701a558f4dc.jpg]
[-] 6 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • alexbg67, alexhf, any9, doktorra, TNTKZ, vovalinder
Цитирай

Питанка относно заключването на екрана, ползвайки Нова лънчър. Софтуерния бутон от системния лънчър вече ясно не работи, но този който го замества от Нова при задействане макар и за кратко кара екрана да примигва. Някой дали използва такъв (бутон за заключване на екрана), който работи с пръстовия и да липсва описания дефект?

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз използвам жест от Нова за заключване на екрана, отключването с пръст си работи и екрана ми не примигва. Единствения бъг е, че трябва да е изключено лицевото отключване, понеже при заключването с жест изглежда сработва за секунда камерата и телефона пак се отключва.
Цитирай

(2019-12-08, 23:20:39)felipe написа:  Аз използвам жест от Нова за заключване на екрана,

Този ли? При мен примигва едва забележимо, от бутона се гаси моментално. [Изображение: 11d9ebfc899b357ad8b547a9bcd08c71.jpg]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
[Изображение: 921ae1fc9471af03a7ef7eb4d2c72d8c.jpg]

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Не, жеста използвам. Със същия метод.
[Изображение: e84a3734ea89.jpg]
Цитирай

Здравейте,

На HUAWEI P30  с EMUI 10.0.0.168, в менюто за началният екран съм включил Always-On Display. Проблемът е че , ми липсва подменюто с настройките на дисплея. В менюто имам - за включване на опцията и за задаване на график за вкл. / изк. гледах в нета, че отдолу в тази версия на EMUI- то трябва да има и следващо подменю  - Clok style, което липсва при мен.  Sad
Моля за повече инфо и ако някой знае за какво става дума да каже.
Цитирай

Така си е при всички с изключение на Mate 30/Pro.На нас щели да го пуснат през първата четвърт на 2020 г чрез специален ъпдейт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • maringenchev
Цитирай

Мдам, шарен часовник, това е великото чакане... При шяомитата е толкова добре барнато, че не знам тези кога ще ги доближат изобщо... Добре че има поне някакъв димер настоящия.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2019-12-10, 19:07:09)alexbg67 написа:  Мдам, шарен часовник, това е великото чакане... При шяомитата е толкова добре барнато, че не знам тези кога ще ги доближат изобщо... Добре че има поне някакъв димер настоящия.

Лошото е, че са му малко неадекватни нивата на димера, може би ако беше на три нива би било чудесно. 

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай

Някой да има проблем с деактивирани приложения?
Почти всеки ден деактивирам youtube и duo...


Sent from my Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-12-12, 19:36:17)extremee13 написа:  Някой да има проблем с деактивирани приложения?
Почти всеки ден деактивирам youtube и  duo...


Sent from my Huawei P30 Pro

Коментирано е по-назад, опитай с HiSuite, след като закачиш телефона или през команден ред (ADB), отново чрез компютър.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • extremee13
Цитирай

И при мене се появи проблема с пропуснатите повиквания . Примерно ми звъни някой , не дигам и няма никакво известие . Нито на заключен екран нито горе в лентата за известия . Чак като влезна в Phone чак тогава ми се появява . Даже днес имах проблем също и със закъсняло съобщение . Съобщението е от 12.11.2019 а чак сега ми идва . Не знам какво правят от Хуавей ама ако продължават с тези смешни бъгове (ОСОБЕНО ЗА ПОВИКВАНИЯТА) направо ги сменям . Смешно е на телефон за 1100 лева да не идват известията за обажданията . Нямам никакви пуснати gentle нотификации и тем подобни глупости .

П.С. Оправих проблема уж. Влезнах в Settings - Apps - 3-те точки горе в дясно - Show system Processes - Contacts - и махам отметката Gentle Notifications . Пробвах над 3 пъти да звънна и излизаше нотификация за пропуснато както на заключен екран така и горе в лентата за нотификации . Пробвайте и вие !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)