Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi A3/Mi CC9e с 48 MP камера- информация, очаквания и коментари

Ако е в гаранция дай го на ремонт.
Цитирай
Аксесоари

Проблема е открит.Картата с памет нещо се е бъгнала и е товарила телефона сега без нея направо си лети тел.
Цитирай

На вас случвало ли се да дойдат старите виртуални бутони без да правите нищо?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Имам телефона от 3 месеца. Като цяло съм доволен, с малки забележки. Днес ми се наложи да го свържа с кабел към лаптопа. Разпознат е като Mi A3, медиен плеър. И толкова. Няма елементи в него. А трябваше да си сваля снимките. Нещо в настройките ли да търся, някой драйвер ли ? С Win 7 съм на лаптопа.
Цитирай

Пробвай тука така:


Прикачени файлове Миниатюри
   

Storstark
[-] 2 потребители изказват благодарност на ianpav_4444 за това мнение:
  • suffer, Wild bear
Цитирай

(2020-03-22, 21:34:58)eltehno написа:  Имам телефона от 3 месеца. Като цяло съм доволен, с малки забележки. Днес ми се наложи да го свържа с кабел към лаптопа. Разпознат е като Mi A3, медиен плеър. И толкова. Няма елементи в него. А трябваше да си сваля снимките. Нещо в настройките ли да търся, някой драйвер ли ? С Win 7 съм на лаптопа.
Виж в лентата за известия. Там би трябвало да ти покаже опции.
Цитирай

March Security patch дойде ли за европейската версия(android 9)?
Цитирай

(2020-03-23, 20:19:32)Ivanov351 написа:  March Security patch дойде ли за европейската версия(android 9)?
Очаква се да дойде Android 10.
Цитирай

Тоест March Security patch не е дошъл за Android 9.

Изпратено от моят Mi A3 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-03-23, 21:11:40)Ivanov351 написа:  Тоест March Security patch не е дошъл за Android 9.

Изпратено от моят Mi A3 с помощта на Tapatalk
Тоест да.
Цитирай

Да ви попитам, при вас има ли същият бъг, когато приближите снимка в Google Photos и тя да се завърта автоматично? Спрях "Автоматична ориентация" така че не е от това.
Цитирай

И при мен се появи този бъг преди известно време. Установих, че самоволното завъртане на снимката се получава само при съхранение във външната памет. При съхранение в телефона всичко е наред. Засега не съм намерил решение на проблема.
Цитирай

(2020-05-07, 17:21:12)sarafa написа:  И при мен се появи този бъг преди известно време. Установих, че самоволното завъртане на снимката се получава само при съхранение във външната памет. При съхранение в телефона всичко е наред. Засега не съм намерил решение на проблема.
Сега като го актуализирах до Андроид 10 нямам този проблем.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Angel за това мнение:
  • sarafa
Цитирай

Здравейте ! След актуализацията до андроид 10 се появи странен бъг , телефона не реагира на пауър бутона, екрана остава изключен а пръстовия само реагира. След задържане на копчето за вкл/изкл. се показват опциите на бутона :


Прикачени файлове Миниатюри
   

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

Здравейте! При вас угасва ли светодиода след пълно зареждане на батерията, защото при мен продължава да свети? Mi A3

S21 FE
RN5 AI
Цитирай

(2020-05-20, 09:40:01)Emobul написа:  Здравейте! При вас угасва ли светодиода след пълно зареждане на батерията, защото при мен продължава да свети? Mi A3
При мен си угасва след пълно зареждане.
Цитирай

И при мен не угасва . Държал съм го нарочно 1 час повече , когато стигна 100% . Питах на други места и ми казаха , че е нормално . Тука "@Angel" пише , че му гаснел . Да не би да има някаква настройка , която не знаем .

Storstark
Цитирай

При мен не гасне.
Цитирай

(2020-05-20, 09:42:01)Angel написа:  При мен си угасва след пълно зареждане.
И при мен гасне след като извадя кабела . Big Grin Да не става дума за някой друг модел ?

Storstark
Цитирай

Нов ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Няма как да гасне, това не е интелигентен лед диод, той свети винаги, докато не включите телефона и не видите известието.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Не става дума за известията а за зареждането . По принцип на досегашните телефони , които съм имал , когато се зареди телефона винаги са гаснели . Само един телефон имах не помня коя марка беше там не гаснеше обаче се сменяше цвета на диода . От червен докато зареждаше и зелен ,  когато вече е зареден .

П.С.
Да не би да искаш да кажеш , че може да се е активирал от някое известие и за това да не гасне . Има логика . Другия път ще следя и ще изтрия известията и ще видя дали ще изгасне . Но от друга страна , когато има известие той мига а когато зарежда свети постоянно .

Storstark
Цитирай

Че то да видиш, че телефона ти е зареден пак е известие.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Кел файда като взимам , събуждам , че и щорката надолу , че и очилата да си търся та да видя какво става . Като може само да го погледна и да разбера какво става . Баси

Storstark
Цитирай

Не, исках да кажа, че докато се зарежда, винаги ще свети, докато не махнеш зарядното от телефона, а при известия тип съобщение, когато го видиш, ще спре.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)