Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy A40?
#51

Някой има ли проблем с камерата, че аз имам. Нямам зуум и снимките ги размазва, доката не цъкна върху едни капки.

 LG Optimus L5 II,lenovo s90, Samsung galaxy J7
Цитирай
Аксесоари
#52

(2019-08-12, 16:43:08)videlin написа:  Момчета, как се държи при вас обхвата? Стария ми телефон беше huawei p9 и винаги, където и да съм в Пловдив ми е показвал пълен обхват! С този нещата не седят по същия начин! Повече от 2 деления от възможните 5, рядко виждам! Иначе батерията ме държи, не мога да се оплача.

Забравих да спомена, че съм на виваком!
Нормално е. По мрежа самсунг са по-зле тук от хуавеи.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#53

Колеги, това в ограденото какво означава?    

Samsung a40
Цитирай
#54

Това означава, че е включена Data Saver опцията. Тоест ограничава използването на мобилни данни в режим на покой на телефона.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • flammen
Цитирай
#55

Здравейте,
има ли оправия със записите на обаждания на нерутнатите телефони. В момента имам такъв (А40) и не мога да открия приложение за запис на двете страни в разговора.
Цитирай
#56

По-скоро не! Пробвах с какво ли не и не става с андроид 9!
Цитирай
#57

От тази сутрин!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#58

Здравейте, от вчера и аз съм собственичка на модела Smile засега ме радва - макар и да жертвах камерата на Xiaomi redmi note 7, за компактността на това телефонче. Може ли по-отдавна ползващите да напишат някои плюсове и минуси след по-дълго ползване Smile
Цитирай
#59

(2019-11-09, 18:09:44)gerypo написа:  Здравейте, от вчера и аз съм собственичка на модела Smile засега ме радва - макар и да жертвах камерата на Xiaomi redmi note 7, за компактността на това телефонче. Може ли по-отдавна ползващите да напишат някои плюсове и минуси след по-дълго ползване Smile


Здравей. Пуснах ти едно лично съобщение Smile


Цитирай
#60

(2019-11-19, 14:44:01)MBX5T написа:  Здравей. Пуснах ти едно лично съобщение Smile


И какъв е смисъла от темата тогава.
[-] 2 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • Cv3T0m1R, Minush
Цитирай
#61

Здравейте!

Тъй като Huawei - чето ми се скапа след 5 години тежка и вярна служба, а до сега съм имала само такива, плюс едно Sony, реших да сменя стайлинга Big Grin Спрях се на а40 или евентуално на а30s, но за него не намирам никаква информация от ползватели почти никъде. Та, има ли такива тук? Ако може някой по - вещ от мен да помогне за плюсовете и минусите между двата?
Цитирай
#62

Здравейте,

Бихте ли споделили впечатления от телефончето - кое ви допада и кое не ? Аз конкретно имам няколко въпроса:

1. Макар и да е много относително, колко дни издържа батерията и ползвате ли някакъв енергоспестяващ режим ?

2. Понеже не съм ползвал на самсунг, Maximum power saving режим какво позволява да се ползва?
Могат ли да се използват приложенята, включително и на заден фон (при изгаснал дисплей). Например, искам да запиша някакъм маршрут, по който съм вървял, но съм пуснал енергоспестяващия режим - при това положение може ли приложението, с което записвам, да работи на заден фон при изключен дисплей ?

3. В Maximum power saving режим работят ли вибрациите при позвъняване, защото на някои модели телефони при този режим няма такава възможност.

4. Как е качеството на камерата, защото срещам доста противоречиви мнения в нета?

5. Имате ли някакви наблюдения за GPS модула дали е точен и бързо намира местоположнеието, защото искам да ползвам телефона по планините?
Цитирай
#63

(2020-01-05, 22:44:50)ivaylod написа:  ...Бихте ли споделили впечатления от телефончето - кое ви допада и кое не ?...
Мнения на потребители на 4PDA - тук

 
Цитирай
#64

Телефона поддържа ли volte
Цитирай
#65

Гледам в настройките има възможност при входящо повикване може да мига светкавицата или дисплея и въпреки че включих опцията нищо не мига. Някой знае ли въобще работят ли тези функции и как да ги подкарам
Цитирай
#66

Аз търся 5,7-5,9  - с ширина до 71мм (даже под 70, искам да смъкна спрямо сегашния), в момента p20 lite ми е за смяна/ понеже изтича гаранцията/... а и камерата не ме кефи особено.
 
А40 на живо, ми хареса доста  - бутоните са му като на Р20 в дясно. Но май е от ниския им клас?
Интересува ме:
средно качество камера и батерия поне ден.
Има ли индикаторен диод за известията?

Други идеи (до 500-600лв). В една от темите хвалят Mi9 SE. Хардуерно превъзхожда А40, (който е с архаичния Corning Gorilla Glass 3).... Моят не се сещам с какво е, но не ползвам протектор и няма следа от нищо по него. Но може да се сложи някакъв протектор, това се оправя. Все пак е 400лв в тех-с.
Шаомито тея дни ще го потърся на живо да го пробвам.
https://www.gsmarena.com/compare.php3?id...hone2=9098

(2019-06-12, 21:23:38)gtc написа:  Здравейте ,бях се насочил към Xiaomi mi 9se, заради това че е компактен.Днес попаднах на сравнение със Samsung a 40. Разликата в отварянето на приложения беще около секунда в полза на Xiaomi. А разликата в цената 200 лева,поради това се насочвам към Samsung.Бяхте ми полезни с коментарите по-горе.
Самсунга е 1с по-бавен?
При Galaxy S10e изглежда доста добре, но с обектива в ъгъла ми е странен, ако е горе централно се комбинира с иконките и все едно го няма. Но не мисля че ще ходя спокойно с 900лв в джоба.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#67

Имам А40 от месец. Доволен съм като цяло. Батерията е чук. Ден и половина и повече при нормално ползване. Бърз, лек и удобен. Сензора за отпечатъци е бърз и на удобно място.
От камерата има още какво да се желае. Април се чака ъпдейт до 10-ка и подобрения в камерата. Струва ми се, че видеото периодично потрепва доста неприятно.
Най-много ми липсва светодиодния индикатор. До сега съм бил все с S модели и много бях свикнал.
Копчетата са ми твърди, но почти не ги ползвам.
Още търся подходящ протектор, който да прилепва плътно по ръба без бели незалепнали ивици. Ако някой може да препоръча.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#68

Без индикатор е кофти, ако вече си свикнал...

Днес направих две бързи снимки от 30см в магазина...и моя беше видимо с по-добра отчетливост (етикет и текст), а камерата не е кой знае какво на Р20ката... има ли сравнения навън с друг модел? Не търся супер камера, но все пак.
Май ще заделя още 150лв + за Xiaomi Mi 9 SE 64GB

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#69

Някой пробвал ли е има ли gcam за този модел и евентуално от къде може да се изтегли
Цитирай
#70

Здравейте .
Нов съм във форума , а с телефона А40 съм от около две седмици .

Искам да попитам , има ли вариант да не го зареждам по бързия начин ( fast charge ) , но никъде в опциите не видях за премахването на този вид зареждане и за това се допитвам до вас .

Благодаря предварително и всичко най !
Smile
Цитирай
#71

С обикновено зарядно 5V - 2A или през USB порта на компютър (desktop/laptop).
Цитирай
#72

Настройки - Грижа за устройството - Клик на Батерия - Настройки...
Най-долната опция е за вкл/изкл на бързото зареждане.

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#73

Благодаря и на двама Ви за информацията !

Малко след като публикувах коментара , намерих опцията за бързото зареждане(изключих я) и ползвах телефона за да падне поне на 5% , след което да го заредя . 
( Пробвах , но Не можах да си изтрия коментара , който публикувах )

Да , обаче зареждането като че ли ставаше пак бързо ?!  Undecided  
Бързото зареждане ми отнемаше час и половина / 90 минути за пълно зареждане от нула до сто процента ( 0-100% ) при положение , че телефона не го ползвам , или най-много за 5 минути докато се зарежда . 
А преди малко го заредих за същото време (0 до 100% за около 90 минути) при положение , че бях изключил тази опция ( бързо зареждане ) и телефона го проверявах 3 пъти на колко процента е , нищо повече освен това . 

Нищо де , важното е че разбрах това , което ме интересуваше . 

Благодаря още веднъж и на двама Ви Smile 
Лека вечер и всичко добро Smile
Цитирай
#74

Гледайки тези снимки се ужасих от камерата - ако е меродавен теста.  Huh
Поне в нормални условия справя ли се в снимането?

Сегашния ми забелязах че е много по -детайлен и отчетлив - екран. Явно IPS-а е по-добра технология, но правят ли още такива... дори на високия клас Самсунг не отстъпва по този показател.
Иначе като бързина на теория А40 по-слаб ли е от P20 lite?

https://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT...hone3=9583

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#75

(2019-07-03, 10:28:49)lost in написа:  Имам една база за сравнение със Huawei P20 ,ами добре се справя 
Дисплея по време на разговор,светва понякога когато е долепен до ухото,надявам се да го фиксират  ,че е малко дразнещо
Фиксираха ли го?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)