Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-08-14, 15:49:23)Just написа:  Нищо не излизало на гривната, накарах го да махне Ми фита и да го сложи пак, да рестартира, да включи и изключи блутута, дали е възможно да не излиза?
Ако още  не си се оправил пробвай с другата апликация да я вържеш.Имам в предвид "Zepp".
[-] 1 потребител изказва благодарност на user32 за това мнение:
  • Just
Цитирай
Аксесоари

(2020-09-28, 17:58:25)p_v_a написа:  Не съм сигурен, дали това е правилното място, но в немския Amazon ще има промоция на гривната mi band 4 за 9.36€. Тази цена е два пъти по-ниска от настоящата.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Кога ще бъде това намаление? Дали има и други интересни оферти?Smile
Цитирай

Вчера беше на цена 8.78 €. Добре, че не влезнах, защото със сигурност щях да поръчам две. Ще има много промоции на Амазон в периода от 10-ти до 13-ти октомври. Трябва непрекъснато да се следи в сайта на Amazon за новите deals.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

(2020-09-29, 10:21:33)p_v_a написа:  Вчера беше на цена 8.78 €.  Добре, че не влезнах, защото със сигурност щях да поръчам две. Ще има много промоции на Амазон в периода от 10-ти до 13-ти октомври. Трябва непрекъснато да се следи в сайта на Amazon за новите deals.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Колега сигурен ли си, че става въпрос за гривната. Аз откривам само каишки за нея на цена около 8-10 евро.
Цитирай

(2020-09-29, 11:19:49)ico5 написа:  Колега сигурен ли си, че става въпрос за гривната. Аз откривам само каишки за нея на цена около 8-10 евро.
Да, но вече свърши намалението. В момента цената е 18.78 €, вчера имаше купон за 10 € и така с намалението беше 8.78. Купонът не е активен в момента, може пак да го пуснат, но се иска често проверяване. Прилагам и снимка.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[Изображение: 911d11978a6dbebba12cf960d7f836ca.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на p_v_a за това мнение:
  • ico5
Цитирай

Намалението само за Prime ли е , защото аз не съм. И ми дава 10 Евро доставка.
В момента при румънците излиза 35 лева (отстъпка 13% ) като вземеш нещо друго да минеш с безплатна доставка.
Цитирай

Може ли линк към тази "Deals" страница?
Цитирай

(2020-09-30, 07:31:18)dobs7z написа:  Може ли линк към тази "Deals" страница?
myrealz. de или preisjaeger. at има и още подобни, но тези двата се обновяват непрекъснато.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на p_v_a за това мнение:
  • BlackBone, dobs7z
Цитирай

На дъщеря ми гривната не може вече да изкара повече от 5-6 дена ,постоянно мерене на пулс проследяване на съня и нотификации,Пада с по близо 20 % на ден,някой има ли е такъв проблем.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

ако е и на максимална яркост, и е включено да я виждат и други устройства може да се каже, че даже е нормално.
Също ако е с външен циферблат, понеже може да не е оптимизиран и постоянно да мери секунди или да показва друго, което хаби ток
Цитирай

Ето и при мен.
   

Спрял съм известията на приложенията, единствено повикване и аларма. Когато ползвам Wi-Fi блутута е изключен (скапва връзката с рутера) Като яркост - е на 4-та степен а от 22 до 08 е на 1 ва. Не ползвам опцията да се включва при движение с китка защото по време на сън доста често се активира. Мери ми пулса през 5 минути като съм задал - "automatic heard rate monitoring and sleep assistant"
Спрях да я ровичкам и цъкам през 5- 10 минути и съм с един активен скин на часовника който не знам дали оказва влияние на батерията - 
.gif bubble-vs-square-v2-1-light-green-portuguese-packed-animated.gif Размер: 141.86 KB  Сваляния: 158


Ако на някой му хареса - ето линк за него: «Bubble vs Square»
[-] 1 потребител изказва благодарност на jorimafia за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте! С помощта на файловете на колегата pusheka си бях направил гривната да работи идеално на кирилица. Смених телефоните обаче, стоковият MiFit от маркета ъпдейтна гривната и всичко отново стана на английски. Разкарах MiFit от маркета, сложих модифицирания, сменях фърмуера на гривната, сменях шрифтове и ресурси, но така и не успявам да я направя да си работи както преди. Някои букви ми излизат на латиница, времето също е на английски, емотиконите хич не излизат а там където е интервала се появяват тия бели правоъгълници.
Не мога да разбера къде бъркам, някакви идеи?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Пробвай един резет до заводски настройки и евентуално след това пак ъпдейт на всичко последователно - firmware, ресурси и шрифт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • iwan33
Цитирай

И това го правих, не иска и не иска. Нещо ми убягва, но не знам какво...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Преди няколко дни флашвах нова гривна без да слагам шрифтове, само firmware и ресурси.
Ако искаш инсталирай пак оригинален MiFit, остави я да си ъпдейтне всичко и пробвай с този български ъпдейт:

https://dox.abv.bg/download?id=326a34e41c

След ъпдейта ползвам MiFit 4.0.9.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • iwan33
Цитирай

При мен MiFit е 4.5.0, да не би там да е проблема? От къде да изтегля моднат 4.0.9?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

https://dox.abv.bg/download?id=2ca18f1b69
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • iwan33
Цитирай

Нещо не ми се получава даунлоуда чрез телефона. Да не би да трябва да тегля файловете през компютъра?


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

(2020-10-08, 16:50:26)iwan33 написа:  При мен MiFit е 4.5.0, да не би там да е проблема? От къде да изтегля моднат 4.0.9?
Значи този ми фит

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AG...ion=locate

Този ресурс

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AH...1CAF467208

Шрифта си е стария.
И ето този фирмуер трябва да е от шота

[Изображение: 4964753fe2436b2ec79cf5d7dabda8e1.jpg][Изображение: 202bbb160a2e5128972788a4c0d928ba.jpg]

P20 Pro Twilight
[-] 2 потребители изказват благодарност на Pusheka за това мнение:
  • iwan33, milstan
Цитирай

Аз никога не съм теглил с телефона, но сега пробвах. Преименувай разширението на фйла от .bin на .apk и става за инсталиране. Не знам защо така се получава с MIUI браузера.
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • iwan33, suffer
Цитирай

Здравейте имам нужда от помощ с MI4 , свързва се към блутута на телефона но не мога да я открия от никое приложение , моля за помощ ако някой има одея какъв е проблема
Цитирай

Не я свързвай предварително с телефона, изтрий я от настройките на блтута. Направи и един резет от настройките на самата гривна и я търси директно в MiFit.
Цитирай

(2020-11-06, 20:06:35)milstan написа:  Не я свързвай предварително с телефона, изтрий я от настройките на блтута. Направи и един резет от настройките на самата гривна и я търси директно в MiFit.

Много благодаря за бързият отговор , пробвах даже няколко пъти , но за съжаление не се получи...
Цитирай

Пробвай това:
https://4pda.ru/forum/index.php?showtopi...ry94880220
https://4pda.ru/forum/index.php?s=&showt...p=79720771
Цитирай

и също така: Твоя ли е тази гривна?
Да не е била закачена някъде за друг акаунт?
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)