Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2019-09-25, 23:11:42)hrissim написа:  Още не

Този е пич и отговори на запитването, другите излезнаха мишоци.
thank you, the item is imitation,the function and quality is same as the original ,do you want?
https://www.ebay.com/itm/163841027911?ul_noapp

Още един отговори:
The item is unbranded.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари

(2019-09-26, 08:16:48)airbus написа:  Този е пич и отговори на запитването, другите излезнаха мишоци.
thank you, the item is imitation,the function and quality is same as the original ,do you want?
https://www.ebay.com/itm/163841027911?ul_noapp

Още един отговори:
The item is unbranded.
Този ли отговори?
Че е писал в описанието Brand: Xiaomi, Model: Mi Band 4

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай

(2019-09-26, 14:08:24)hrissim написа:  Този ли отговори?
Че е писал в описанието Brand: Xiaomi, Model: Mi Band 4

Този https://www.ebay.com/itm/264470548984?ul_noapp=true

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Изчетох цялата тема, но не разбрах дали могат да се четат известия на тази гривна? Примерно текст от вайбър, скайп и прочие. За смс знам че става.
Цитирай

И за вайбър и месинджър също става

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-09-28, 04:59:11)mitkoandroid написа:  И за вайбър и месинджър също става

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Имам глобална версия, тел на кирилица, гривната е с език английскиѝ но не ноже да чете известия от ввйбър. Показва че има известие, показва от кого е, но самото известие не се показва.
Цитирай

Телефона на английски и се четат съобщенията

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2019-09-29, 09:06:12)mitkoandroid написа:  Телефона на английски и се четат съобщенията

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
И на английски да е пак не чете съобщенията.
Цитирай

(2019-09-19, 22:11:49)hrissim написа:  20$  Rock
Поръчах една за брат`чеда, пък да видим...
Тъй - уроци, уроци, уроци. Трябва да се научат  Smile
Поръчаният за $20 Mi Band 4 дойде учудващо бързо и се оказа плюшено синьо сърце за 50 стинки...  Lol
Това е нова мода при мошениците в eBay.
Пращат с доказан куриер нещо евтино /което в случая "търговецът" дори не е листнал/. Така клиентът се оказва в капан - хем не може да задейства дело за неполучена стока, което е некоректно, разбира се, хем няма логика да даде едни 15лв. на Български пощи да върне стоката. Отделно се съмнявам, че адресът на търговеца е истински. Ако пратиш стоката не е сигурно, че ще се достави. /Работя с БП отдавна - връщал съм успешно стока в Китай, Хонг Конг и Сингапур/ и йок пари да ти върнат.
Обаче бастуна претопли манджата след като му треснах отрицателен отзив. Прати ми съобщение, че ще ми върне 50% повече отколкото съм платил, ама от друг Пейпал адрес, на моя... само и само първо да ревизирам отзива и да продължи схемата. А това е явно нарушение на правилата в Ибей.
Отказах му, разбира се.
Тарикатът ми прати заявка за ревизиране на отзива - отказах я и се заведе дело за връщане на стоката.
Веднага потърсих Ибей чат съпорта и го докладвах този мошеник. Междувременно, както предсказах друг също му наби неготивен отзив за друга стока, но ужилването е същото.
Съпорта провериха съобщенията, отзивите и др. неща и ми писаха, че са пуснали към него предупреждение.
Посъветваха ме да поискам отново от търговеза връщане на парите и ако не ги върне да им пиша пак.
И така - учим се докато сме живи.
Отваряйте си очите, ма не през портмонетата  Lol

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай

Това си беше ясно горе долу. Да не съм офф:
Моята дойде днес от алито. Базова за 28$ долара, глобална версия, от официалния магазин я взех. Беше без заряд , както и при колеги писали преди, забави се доста 32 дни. Проблеми няма, всичко се свързва без проблеми, очарован съм за сега.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Кой магазин е официален на Xiaomi, това че пише XIAOMI official store ли означава официален?
Цитирай

Да той е.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

В крайна сметка от толкова коментари не разбрах дали тази гривна може да чете съобщения примерно от вайбър и как? За месинджър знам че става. Имам глобална версия, моля за съдействие.
Цитирай

Не може. Евентуално по нататък с фирмуер ако го оправят.

Sent from my LM-G710
Цитирай

(2019-10-03, 21:39:44)paffkata написа:  В крайна сметка от толкова коментари не разбрах дали тази гривна може да чете съобщения примерно от вайбър и как? За месинджър знам че става. Имам глобална версия, моля за съдействие.
В приложението Mi Fit намери това.[Изображение: 0b5838093ec05fae7c2d4445de15cc97.jpg][Изображение: a933e5c21b8354ae18e3a634398d7ed4.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • fotograd
Цитирай

(2019-10-03, 22:15:17)petar37 написа:  В приложението Mi Fit намери това.[Изображение: 0b5838093ec05fae7c2d4445de15cc97.jpg][Изображение: a933e5c21b8354ae18e3a634398d7ed4.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Всички тези настройки са направени и на гривната изписва само: ново съобщение във вайбър и иконата...Текст няма. 
Телефона е xiaomi mi a 2 lite
Цитирай

Явно зависи или от криптиране, приложение( как е написано) или нещо друго. Аз я ползвам от 2 дни и първо не бях пуснал всички приложения на изгаснал екран. Телефона ми е на български ми ноте 7 и гривната е глобална версия. Получавам известия на български, от вайбър не съм получавал все още защото рядко го ползвам, но от уатц ъп, Месинджър, абв пощата и други получавам известия на български. Мислех , че ще са на английски, или просто , че имам съобщение само.
Получавах и известия от времето по пътя София -Пловдив за опасно време днес.
Та съм доволен в крайна сметка. Завъртането за да видиш часа обаче не е перфектно, не всеки път се активира или пък има забавяне.
Въпреки всичко за цената си 50 лева от алито съм доволен.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

Значи проблема е бил в самите настройки на Вайбър. От настройки-известия - изкачащи известия беше изключено. Като ги включих все оправи. Обаче като работи и notify & fitness pro приложението пак не се показват, което е странно.
Цитирай

(2019-10-05, 12:28:33)paffkata написа:  Значи проблема е бил в самите настройки на Вайбър. От настройки-известия - изкачащи известия беше изключено. Като ги включих все оправи. Обаче като работи и notify & fitness pro приложението пак не се показват, което е странно.
В notify... настрой така[Изображение: 6db45a27be73bc431c6dbdac1bbddc11.jpg]

Изпратено от моят Mi MIX 2s
[Изображение: 2cc390a1ad320999f062c823c4f291fe.jpg]

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Petar37,
Не ставаше с тези настройки, стана само от настройките на самия вайбър, както посочих по-горе.
Цитирай

Здравейте!
Видяло се е, че ще си я купя. Попаднах на 2 обяви в Али, където струват около 25$ китайските версии. (някой ако я намира за по-малко може да прати линк, а ако иска тези, които намерих - ще пратя такъв)

Сякаш мярнах назад, че е възможно на китайска версия да се флашне български език. Желая малко повече разяснение дали е възможно.
В обявите и в ревютата на купувачите пише, че след ъпдейт гривната ставала на руски.
Като цяло нямам предпочитания дали гривната ще я ползвам на български или английски. Нотификациите държа да са на български, ако реша евентуално да ги чета, но това е в условията на евентуалност - предимството е да разбирам менютата в гривната.
Телефонът ми държа да си е на български.
Цитирай

Благодарение на pusheka имаме български с моднати ресурси и моднат MiFit, на всяка гривна:
https://geekdoing.com/threads/bulgarian-...los2.1095/
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1576143
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Определено има някакъв проблем с известията през Viber. Това което забелязвам най-често при отговор във Viber група гривната показва "You have new message in "Името на съответната група" вместо реалното съобщение. Такъв проблема няма с групите в messеnger...
Цитирай

Вибера си е гадно приложение по принцип. Но пък е много популярно поне тук в България.
Цитирай

@Stormrage Това е настройка на viber-a, трябва да се махне отметката за 'Smart notifications'
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)