Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K20/ K20 Pro с 48 MP камера и Snapdragon 855- покупка, магазини и цени

Този от 15 долара е за Русия, другия от 10 долара е за всички. Пробвай да смениш региона на Русия, но няма гаранция, че ще стане.

Ето и подробно описание как да вземем купон от 15 долара, изисква да смените адреса за доставка с руски, някой със смело сърце може да тества Smile

https://www.aliexpress.com/item/40001241...1c060wLW6q

Тествайте и код: "sale 15" накрая преди плащане, да видим дали работи.


Цитирай
Аксесоари

(2019-08-27, 15:23:22)milenvn написа:  Този от 15 долара е за Русия, другия от 10 долара е за всички. Пробвай да смениш региона на Русия, но няма гаранция, че ще стане.

Ето и подробно описание как да вземем купон от 15 долара, изисква да смените адреса за доставка с руски, някой със смело сърце може да тества Smile

https://www.aliexpress.com/item/40001241...1c060wLW6q

Тествайте и код: "sale 15" накрая преди плащане, да видим дали работи.
Смених региона без адреса за доставка и не става, кода е изтекъл ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Според описанието на линка трябва да се смени и адреса за доставка. Но дали след това може да върнеш старият адрес преди финализиране на поръчката...

Пиши на магазина дали са съгласни да ти променят адреса в последствие.


Цитирай

Mi 9t pro версия с 8gb ram не е излязла още или не са я заредили mi global store ?
Цитирай

Никъде не виждам версия на Mi 9T Pro с 8 ГБ рам. Вероятно ще я изкарат по-натам.


Цитирай

(2019-08-27, 19:58:10)milenvn написа:  Никъде не виждам версия на Mi 9T Pro с 8 ГБ рам. Вероятно ще я изкарат по-натам.
К20pro не ви ли устройва и защо?

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Отговарям на колегата. Мен напълно ме устройва Smile


Цитирай

(2019-08-27, 15:45:41)milenvn написа:  Според описанието на линка трябва да се смени и адреса за доставка. Но дали след това може да върнеш старият адрес преди финализиране на поръчката...

Пиши на магазина дали са съгласни да ти променят адреса в последствие.
Става работата наистина, но след като се смени и адреса за доставка, въпроса е дали ще се съгласят да го пренасочат в указанията или в съобщение ..., кода е sale15 без интервал и анулира купон на Алито ...[Изображение: 8de65b484a0623e28de98c1075ce0e1f.jpg]

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jiktak за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Не издържах психически и поръчах на жената един 8/256 855 червен с китайски ром, без екстри за 439.99$ с доставка с DHL. Това с отстъпка 3 $ купон от продавача и 20$ Алиекспрес купон, който получих днес и трябваше да го използвам до утре. Предполагам и при вас ще го има този купон, за покупки над 380 лева беше. Иначе моя 8/128 днес е пристигнал в Англия и очаквам след седмица - 10 дни да пристигне, като го поръчах на 20.08. На жената го поръчах от същия търговец тук:
https://s.click.aliexpress.com/e/qwCUVp76
[-] 2 потребители изказват благодарност на tzetzo160 за това мнение:
  • hglr123, milenvn
Цитирай

(2019-08-30, 17:04:10)tzetzo160 написа:  Не издържах психически и поръчах на жената един 8/256 855 червен с китайски ром, без екстри за 439.99$ с доставка с DHL.

Чудесен избор, поздравления  Storstark

Този купон за 20 долара от Алиекспрес на мейл ли го получихте? Прегледах си спам отдела на пощата, но нямам такова писмо.


Цитирай

(2019-08-30, 17:55:21)milenvn написа:  Чудесен избор, поздравления  Storstark

Този купон за 20 долара от Алиекспрес на мейл ли го получихте? Прегледах си спам отдела на пощата, но нямам такова писмо.
Благодаря Smile Купона беше нов от днес и ми даде да го цъкна от страницата на промоцията с останалите боклучави купони и игри. На емайла не съм получавал известие.
Иначе сега ме хвана яд, че и на мен не си поръчах 256 гб, а си взех версията от 128гб, но се успокоявам с това, че сегашният ми телефон е с 8 гб памет Smile и 128 би трябвало да ми стигне.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tzetzo160 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Отидох и аз на страницата с промоциите, но за съжаление няма купон Sad

Така че хубаво сте се възползвали! Пожелавам само да ви радват тези страхотни модели!!


Цитирай

За този получих 40 долара купон от магазина, ама няма dhl - BGN 742.04 25%OFF | Global Version Xiaomi Mi 9T Pro(Redmi K20 Pro) 6GB 64GB Snapdragon 855 Smartphone 6.39" Display 48MP Cameras 4000mAh Battery NFC
https://s.click.aliexpress.com/e/laIir33S

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

(2019-08-30, 20:56:32)milenvn написа:  Отидох и аз на страницата с промоциите, но за съжаление няма купон Sad

За съжаление е възможно да го е имало за определени потребители. Забелязал съм, че на подобни промоции, след похарчване на няколко стотин долари, (както беше и сега) и използване на наличните Алиекспрес купони, към края на промоцията ми отпускат пак някой сочен купон за 5 или 10$. Но 20$ за пръв път май ми дадоха сега. За телефоните - нямам търпение да дойдат, че със сегашния не се търпи вече Smile
Цитирай

Аз получих долното съобщение, гледам че пише за някакви намаления 70$ (със съобщение MG Reduce $70 ) и 80$, няма да купувам и не съм се заглеждал:

Jack Ma: Hi friend,
Good news!
Leave the message as below to get best price for mi 9T pro.
Mi 9T pro
You can order the phone from next link .
https://www.aliexpress.com/store/group/M...74883.html
1>Mi 9T pro 6+64GB Black :USD 369.00 Red: USD 369.00 Blue:USD 369.00
Please note :Don't pay for it ,Just leave us the message "MG Reduce $70",We will reduce price $70 , You can pay for it after we change the price.

2>Mi 9T pro 6+128GB Black :USD 415.99 Red: USD 415.99 Blue:USD 415.00
Please note :Don't pay for it ,Just leave us the message "MG Reduce $84",We will reduce price $84 , You can pay for it after we change the price.
Time: ~ to 7th Sept.
Regards
Mi Global Store
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Реално Mi Global store удължават промоцията с купоните до 7-ти септември. Много добра новина за всеки,  който не е успял да се възползва досега!

MI 9T Pro 6/64 GB- 370 долара ( 650 лв.)

Mi 9T Pro 6/128 GB- 415 долара ( 730 лв.)


Цитирай

(2019-08-19, 11:40:40)Marcus написа:  Обещавам да направя упътване с XiaomiTool, стъпка по стъпка.

Здравей, какво стана с упътването, дойде ли телефона?

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Телефона дойде, но четох в някаква тема че със стара версия на Mi Unlock tool се отключва веднага и взе че стана, съответно се ресетна и изтри всичко от телефона. Там бяха всички скрийншоти и снимки от компютъра. Ако трябва с нещо ще помагам, ама да го връщам в заключено състояние с китайския ром, честно казано не ми се занимава.

Вечния бетатестер!
Цитирай

(2019-09-03, 10:42:23)Marcus написа:  Телефона дойде, но четох в някаква тема че със стара версия на Mi Unlock tool се отключва веднага и взе че стана, съответно се ресетна и изтри всичко от телефона. Там бяха всички скрийншоти и снимки от компютъра. Ако трябва с нещо ще помагам, ама да го връщам в заключено състояние с китайския ром, честно казано не ми се занимава.
Ясно, тогава поне стъпките за префлашването по спомен и ако има нещо по-специфично, както и линк за бъдещите префлашвачи към стара версия на програмата ще са достатъчни в една нова тема, предполагам ...

Изпратено от Nokia 3310

Самсунг Галакси Ноут 3 - черен!
Xiaomi Poco F2 Pro  Dance
В България и в български форуми се пише на БЪЛГАРСКИ !!!
Цитирай

Здравейте, абсолютно нов съм във форума, за което предварително ви се извинявам, за допуснати от мен грешки в питането си. След дълга и вярна служба, цели 5 години, моето любимо(телефонът на телефоните) LG G2 просто умря и сега, докато съм с един на копчета, се оглеждам за нов телефон. Решил съм се на така популярния напоследък Редми К20/ми9т. Гледам има го по сайтовете на цена около 650 лева +-(128гб версия). Въпросите, които имам към всички колеги тук са, струва ли си телефончето тези пари към днешна дата. Другото, което имам, като запитване е, Про версията с всичките си там повече плюсове струва ли си 200 лева отгоре или 300, при положение, че за мен телефона е само сърфиране, разговори, чат и снимки, нищо повече. И последното ми питане е свързано с покупка от алито, никога не съм поръчвал и честно казано дори не знам дали ще се справя от чуждите сайтове, знам, че от там излиза много по - евтино и за около горе посочените пари ще мога да си взема про версия с 8гб, но пък как стоят нещата с гаранция, евентуални проблеми и всичко. Някак си, като се замисля май не ми се занимава и рискува в същото време. Но и както питах вече, не знам дали си заслужава да взимам Про въобще от където и да е. Благодаря ви предварително за съдействието ще се радвам да ме посъветвате.
пс. Току що видях, че го има в Емаг за около 660 лева с доставка 128гб версия.
Цитирай

Според мен, взимай си този за 660 Mi 9T 6/128.
Разликата между Про версията и този е в процесора и това, че този не може да снима в 4к 60к/с.
процесорът 730 е без тротлинг и е почти на нивото на 845 (миналогодишния флагмански процесор).

За твоите нужди мисля, че ще ти е предостатъчно.

Другия плюс е - гаранцията.
+ Глобална версия е, не като от Алиекспрес гаражни версии и със отключен буутлоадер.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Малко си се изхвърлил, 730 е на нивото на 835.
Цитирай

(2019-09-03, 16:21:23)joring написа:  Малко си се изхвърлил, 730 е на нивото на 835.
    Колегата се опитва да отговори разбираемо и нагледно.  Аз бих ти препоръчал MI3,кото за тези нужди, но на въпроса телефона заслужава ли си парите.... отговорът е да ....напълно.  В началото ще имаш  малко неудобство със софтуера,но това е само защото е различен(с много вградени екстри) от чистия андроид.
[-] 2 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • hglr123, milenvn
Цитирай

Не ти трябва Pro версията, Има разлика само на бенчмаркове или някоя много много тежка игра в полза на Pro-то, трудно ще намериш разлика в работата на двата телефона честно казано. Да не говорим, че Snapdragon 730ката (не pro модела) е по добрия вариант от към батерия.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 3 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • hglr123, milenvn, ronnie72
Цитирай

До колкото знам друга разлика е в наличието на DC dimming във Про версията, докато в 9Т все още я няма мисля. Някой със 9Т да каже.

Ето Ви един линк за обяснени на DC dimming ...

DC Dimming на български
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)