Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OLX - мнения, въпроси, проблеми, съвети, решения и др.
#76

Някой мнение за skyfon дали е купувал някой от тях?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз миналата година взех едно LG G6 за подарък от тях. Не ми дадоха никакъв документ и казаха да ги потърся ако има нещо. Бях в безизходица, понеже трябваше да взема точно такъв телефон и точно определен цвят, който го имаха само те, а и ми трябваше бързо. В противен случай не бих взел от тях без наличието на документи. Всъщност аз го взех на името на фирма, за физическо лице може и да дават някакъв документ, но със сигурност не е фактура.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#78

Наскоро щях да купувам един айфон, втора ръка, куоуван от Скайфон. Имаше хартиен документ за гаранция с дата на покупка, IMEI, описание, печати и т. н. Фактура нямаше, но не съм сигурен.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай
#79

(2019-07-19, 17:41:51)meto1 написа:  В около 90% от случаите, в които съм запазвал нещо, после не са го взимали. Така че е много относително.
Ставаше въпрос за около ден и половина.
Освен това се уговорихме по телефона. Бях в чужбина и го исках телефона, даже не се спазарих за цена.
Както и да е.
Ако не можеш да си спазиш думата за 36 часа, за мен не си търговец, особено след като му се обадих и почнаха да валят нападки по мой адрес все едно аз съм му длъжен нещо.
След час намерих много по-добра оферта.
(аз пък винаги запазвам и винаги си удържат на думата)
Цитирай
#80

(2019-07-20, 13:05:05)ivan_vylka написа:  Не ми дадоха никакъв документ и казаха да ги потърся ако има нещо........ Всъщност аз го взех на името на фирма, за физическо лице може и да дават някакъв документ, но със сигурност не е фактура.
Двете части около точките нещо си противоречат. Щом е на името на фирма няма как да няма фактура и касова бележка, иначе фирмата няма как да го отчете. Неприятното като се купува на името на фирма е, че отпада защитата като потребител (тя е само за физически лица) и при проблеми няма връщане на апарата и парите, а само ремонти, ремонти...

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#81

Взех го за лично ползване, но през фирма, която търгува с тях.
Тоест на фирмата не й трябваха документи, защото нямаше какво да осчетоводява.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#82

Направи ми впечатление, че за актуализиране на архивирана обява, вече се иска плащане на 1,50лв, докато преди време това нещо беше безплатно. Аз ли нещо греша или ОЛХ са променили условията си?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#83

(2019-08-11, 09:39:19)iwan33 написа:  Направи ми впечатление, че за актуализиране на архивирана обява, вече се иска плащане на 1,50лв, докато преди време това нещо беше безплатно. Аз ли нещо греша или ОЛХ са променили условията си?

Безплатно е веднъж в месеца, т.е. ако си пуснал обявата на 12-ти юли -> ще имаш право да я обновиш на 12-ти авуст, ако искаш преди тази дата - плащаш  Big Grin

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#84

Да, точно за този тип месечно обновяване става въпрос, на 11 юли е пусната...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#85

Провери на коя дата е последно обновявана обявата. Ето пример с моя обява, която обнових предния месец:

[Изображение: 02.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#86

В тема се питаше за какво на бележката на телефона пише 0лв., аз питах, оказа се, че това така се прави при преподписване на договора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#87

Чудесна и важна тема ! Нека всеки да споделя мнения  за покупката и продажбата относно сайта в темата .Аз лично скоро си купих от там S10 ,който беше взет от продавача при преподписване на договора му.Също така съм купувал други телефони със  гаранции и такива без .Нямал съм проблеми до сега със търговците там.За 10-ката дадох 1030лв,което е най скъпата от мен покупка до сега от ОЛХ,докато предният ми телефон  S8  струваше толкова ,чисто нов от онлайн магазин.
Цитирай
#88

(2020-01-24, 20:43:24)hazART написа:  В тема се питаше за какво на бележката на телефона пише 0лв., аз питах, оказа се, че това така се прави при преподписване на договора.

Това вероятно е валидно при преподписване и взимане на телефон на изплащане. 
Аз веднъж съм взимал телефон при преподписване с оператор, но го платих наведнъж и тогава на бележката си пишеше сумата, която съм платил.
Цитирай
#89

Къде в настройките на профила се активира опцията - "Този потребител отговаря бързо на съобщенията"?

 
Цитирай
#90

Не се активира Big Grin, алгоритъмът на ОЛХ ще те тагне като такъв, ако отговаряш бързо на съобщенията.

Sent from my P30

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#91

Ако е от това, от години го правя, резултат - никакъв.

 
Цитирай
#92

Имаш ли инсталиран app?
Цитирай
#93

(2020-11-02, 21:11:43)NoMaD написа:  Ако е от това, от години го правя, резултат - никакъв.
Не знам дали е от приложението, но си работи.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#94

Имам си го приложението както на телефона, така и на PC.

 
Цитирай
#95

Добър ден ,искам да си продам телефона Самсунг С8 плюс ,но не съм наясно какво да пиша .Телефона винаги е бил с преден и заден протектор ,няма надраскано ,но си е на 3 години .Батерията си държи ден .Каква информация трябва да напиша в обявата ? Има си и оригинално безжично зарядно ,беше ми подарък .
Цитирай
#96

Точно това напиши, че е ползван с протектор, кога е купуван, казваш, че даваш към него и безжично зарядно, откъде е купуван може да кажеш, виж как вървят цените и го пускай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#97

Пишеш че телефона е ползван винаги с протектор и калъф,запазен е,не е изпускан и че няма хардуерни проблеми,всичко му работи,ако е така.Може да пишеш от къде е закупен,и колко му издържа батерията.Снимай го от всички страни,и снимките да са ясни,ако има нещо надраскано примерно,трябва да го напишеш.Напиши и параметрите,RAM,вътрешна памет.
Цитирай
#98

(2020-11-02, 20:55:54)stenlius написа:  Не се активира Big Grin, алгоритъмът на ОЛХ ще те тагне като такъв, ако отговаряш бързо на съобщенията.

Sent from my P30

ОЛХ толкова често си менят условията че е вече безпредметно да се спори с тях.. не се наядоха!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#99

Ами не ги ползвайте.
Цитирай

Най-популярни са...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)