Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 1200 лв.
#26

Според мен вземи пиксела. Ъпдейтите идват директно от Гугъл и всичко работи. А и не на последно място фингърпринт сензора не е под екрана. Не съм чувал добри неща за тези.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако дилемата ми беше между друг телефон и Pixel, вероятно щях да избера него, но Galaxy Note 9 е друга работа, писалката е нещо което ползвам сравнително често, а и децата обожават да рисуват на него.
В крайна сметка се прях на Note 9, днес го взех и цял ден го разцъквам.
Страшно много ми хареса, все още не мога да свикна с размера, защото е по-дълъг от Note 4, но предполагам, че до 2-3 дни ще свикна.
Взех му кейс и протектор и стана супер.

Благодаря на всички за мненията.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Black
Цитирай
#28

Откъде си го купи, надявам се че подобието ми на ревю ти е помогнало и честито все пак.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

Ревюто определено ми беше полезно, разбрах неща които не знаех до сега. Също така, доста ми харесаха и снимките.
Взех го от през ОЛХ, купен преди 2 седмици от оператор, буквално нов телефон.
Цял ден го цъкам, всичко много ми харесва, освен тази недомислица face recognition, разпознава дори с отворени очи.
Също така, не успях да подкарам GCam с работещ Night SIght, ще съм много благодарен ако някой сподели от къде да намеря работещо .apk.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Black
Цитирай
#30

Честито
Цитирай
#31

С ексиноса ли си?

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

След като е купен от оператор преди 2 седмици, логично да е с Exynos.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#33

Да, с Exynos съм.

Някой подкарвал ли е лично GCam с работещ Night Sight на Exynos?

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)