Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+

Сега го свалих.Проверката за лиценза на knox мина успешно.Явно пича си е платил.54 bloatware заминаха.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай
Аксесоари

Работи

Samsung Galaxy S 21 Ultra 5G
Цитирай

Ползваш ли го?

Милан
Цитирай

(2020-06-11, 06:58:59)Petreto1980 написа:  Колеги,някой ползва ли CCSWE приложението за деактивиране на приложения?
Купих го още като взех телефона,работеше безпроблемно до преди няколко дни.Сега ми иска някаква глупост да активирам KNOX и после невалиден ключ.
И в XDA много хора споделиха, че след юнския ъпдейт не бачка.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен и с майския не бачкаше.

Милан
Цитирай

Явно и скриването на батерията при зареждане не бачка...
Цитирай

Колега бъзикаш ли се .Виж пост 124 "Аз махнах отметката при включено зарядно и изчезна надписа"

(2020-06-10, 17:26:16)ivanov_km написа:  След последната актуализация ми се активира показването на часа в горният ляв ъгъл на дисплея. От къде се махаше тази глупост, сцепих се да търся и греда Smile....
Ако искаш това NiceLock модулите.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Интересно не намирам подобна настройка на моя телефон.
Цитирай

Инсталираш NiceLock(Good Lock но за България) със съответните модули и имаш възможност за персонализации

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай

(2020-06-11, 12:42:43)venes написа:  Колега бъзикаш ли се .Виж пост 124 "Аз махнах отметката при включено зарядно и изчезна надписа"

Ако искаш това NiceLock модулите.
Мен също ме интересува. Моля за точен път до настройката. Не ми се ще да инсталирам още програми за един часовник.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ако питаш за часовника,само с nicelock от xda или sammobile.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • Crazy_hatteR
Цитирай

Б@х го, както казват пияните руснаци - танць с бубками. От едно място сваляш едно, от друго - друго, заради един смотан часовник...

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Чудя се защо не направиха опция в менюто на телефона да се скрива този часовник? Особено ме дразни след часа буквата ч. Smile Е свиква се в крайна сметка Smile
Цитирай

Разкарах го, душевния комфорт изисква жерти

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Откога Самсунг са махнали яката анимация при жестовете, с която минимизираш приложенията? Понеже не ги ползвам, сега ги включих за малко и гледам няма я.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай

След последната актуализация иконите на Galaxy Store иконите са бели имате ли такъв проблем


Прикачени файлове Миниатюри
               

Samsung Galaxy Note 20 Ultra & Samsung Note  8 & Samsung Galaxy S9
Цитирай

Проверих току що и нямам подобни проблеми.
Цитирай

И при мен няма проблем.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Здравейте, колеги. От две седмици съм собственик на NOTE10+. След 5год. с NOTE-4 реших да ъпгрейдна и започнаха изненадите и трудностите! Не получавам уведомления за пропуснати разговори на заключен екран, а също и от VIBER! Трябва да вляза в самото приложение за да видя кой ме е търсил или писал!!!
Цитирай

Активирай си АОD и там ще виждаш, че имаш пропуснати повиквания (събития) Ако AOD не искаш да го ползваш, от маркета си изтегли програма, която със звук да те алармира за пропуснати събития. Тук вече няма led диод, който да просветва Sad
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • trai40
Цитирай

За съжаление го няма лед диода! Но защо стоково нямам напомняния за пропуснати обаждане или съобщение от VIBER!? Всичко ми е отметнато и пак не ме уведомява?!?
Цитирай

Вайбър не ползвам, но има настройка при пропуснато обаждане, вдигайки телефона той извибрира и това на мен много ми помага.
Цитирай

(2020-06-16, 20:39:36)trai40 написа:  За съжаление го няма лед диода! Но защо стоково нямам напомняния за пропуснати обаждане или съобщение от VIBER!? Всичко ми е отметнато и пак не ме уведомява?!?

Как очакваш да ти напомня? Да сигнализира звуково или светлино - без да си имал взаимодействие с телефона? Или просто искаш да виждаш известията на заключения екран, когато погледнеш?

Звуковото известяване се активира от "Напомнне за известия". Например - имаш пропсунато повикване и искаш на всеки 10 минути (или по-малко или повече) - да ти напомня. Аз съм си го задала само за повикванията по телефона. Ако някой ме е търсил и не съм била наоколо - след минута ще ми напомни със звук - аз съм си избрала различен.

[Изображение: 30900114.jpg]

Относно известията на заключен екран - виж дали са ти включени от настройките за това какво да се показва на заключения екран. Ти може да си ги активирал в общите настрйки за известия, но да не си ги разрешил в настройките за заключен екран.

[Изображение: 30900115.jpg]

И на трето място виж дали Вайбър не ти е приспано.

[Изображение: 30900116.jpg]

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Crazy_hatteR, NaniG, RiseOfTheLycan
Цитирай

След последния ъпдейт батерията е отвратителна - пада много бързо. Някой друг да има този проблем?

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай

Аз не намирам разлика живота на батерията след последната актуализация.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)