Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни проблеми и въпроси на Samsung Galaxy Note 10/ Note 10+

Note 10+ няма лед нотификация за пропуснати събития. Някъде в настройките имаше опция при пропуснато събитие през определен от теб интервал от време телефона да издава звуков сигнал, както и при повдигане не телефона, същия да извибрира. С външните приложения пак няма оправия. Има програма, която кара ринга около камерата да присветва но така и не намерих начин това да се изпълнява докато не видя, какво е пропуснатото събитие. Самият ринг като получа събитие, светва няколко пъти и пак замлъква, което обезсмисля цялото упражнение.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • Compare
Цитирай
Аксесоари

Здрасти, ето приложение което работи.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на losh1 за това мнение:
  • Compare, ivanov_km
Цитирай

(2020-07-31, 14:27:25)beko9 написа:  Има секюрити актуализация за август,сега изтеглих и инсталирам.Около 160мб е файла


Моята беше над 600MB...

Samsung Galaxy Note10+ 5G (SM-N976B) 512GB Black
Samsung Galaxy A40 (SM-A405FN) 64GB Black
Цитирай

Тази актуализация дойде в самото начало на месец август.

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някаква идея защо youtube vanced ми спира като изключа дисплея. Спрял съм всички оптимизации на батерията уж...?
Цитирай

Провери следната настройка в приложението:
Account -> Settings -> Background -> Playback -> Always on

Samsung Galaxy S20 Plus

[-] 1 потребител изказва благодарност на kiriku за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай

Да, да мерси. Тъкмо видях. Беше на слушалки... Мерси.

Проблемът при шерването към chromecast си остава. Като пусна клип и изключа дисплея след по малко от минута телефона казва, че има проблем с връзката, клипът на тв продължава да си върви, но няма връзка с телефона...
Цитирай

Колеги имам отскоро Note 10 plus и в разширените настройки на намирам бутон ACCESSORIES за да настроя калъф CLEAR VIEW евентуално ако си купя. На NOTE 8 този бутон се появяваше като сложа CLRAR VIEW калъфа. При NOTE 10 дали е същото.Благодаря.

MaxonBenefon Spica -Nokia 6210 - Nokia 6310 - Nokia N65 - Blackberry 8520 - Blackberry Curve 9380 - HTC One mini - HTC One M8 - HTC M10 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note10 plus - Samsung Galaxy Note 20 ultra , Samsung Galaxy S23 Ultra.
Цитирай

Здравейте,активирал съм си опцията в определена часова зона телефона да излючва звука за повикване и немога да го върна в ормало положение.Някой ако се сеща откъде се деактивира моля да подскаже.Благодаря.
Цитирай

(2020-09-25, 06:49:25)izobg написа:  Здравейте,активирал съм си опцията в определена часова зона телефона да излючва звука за повикване и немога да го върна в ормало положение.Някой ако се сеща откъде се деактивира моля да подскаже.Благодаря.
Не безпокойте - включване по график[Изображение: 4986a3e57cdf89157981b72e02f2165c.jpg]

Изпратено от моят SM-N975F с помощта на Tapatalk
Цитирай

След последния ъпдейт имате ли бъгове в чатовете? По няколко пъти натискам за да ми се отворят секциите с емотите и другите... Мислех, че е бъг на вайбър, но днес забелязах, че го имам и в телеграм.
Ето за това иде реч. Най-често се среща във вайбъра.
https://streamable.com/lgv2td
Цитирай

Сега тествах всички месинджъри нямам проблем с това...

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

E ти с нищо нямаш проблеми... Една камара народ се оплаква след последния ъпдейт.
Цитирай

Аз пък имах едно кракнато приложение на телефона и все като го инсталирах и се получаваше тоя проблем и така и така не можах да го настроя да работи както трябва и го деинсталирах сега тия проблеми като на @eksoldier не се срещат.Въпросното приложение се казва АОЕ always on display много настройки много нещо и не можах да се справя и си инсталирах aodnotify тая програмка която ти си дал @eksoldier и съм доволен

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай

(2020-09-26, 07:50:17)eksoldier написа:  E ти с нищо нямаш проблеми... Една камара народ се оплаква след последния ъпдейт.

Не го правя нарочно или да си измислям Big Grin ...наистина последно време все така се случва Big Grin

iPhone 14ProMax/Samsung S22Ultra/vivox80pro

Цитирай

Препоръчително е след ъпдейт да се направи ресет или поне да се изтрие кеша на приложенията.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Хванах от къде идва проблемът. След 2.5 ъпдейта жестовото навигиране нс гугъл има промяна и може да се ползва с nova, но нещо се биеха с fng. Нагласих нещата. Всичко работи вече.
Цитирай

(2020-09-16, 15:35:06)alex70 написа:  Колеги имам отскоро Note 10 plus и в разширените настройки на намирам бутон ACCESSORIES за да настроя калъф CLEAR VIEW евентуално ако си купя. На NOTE 8  този бутон се появяваше като сложа CLRAR VIEW калъфа. При NOTE 10 дали е същото.Благодаря.

И при 10 е така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на i770514 за това мнение:
  • alex70
Цитирай

Имате ли идея защо снимките от фейсбук са наполовина изрязани като се ползва браузъра? Във всички браузъри е така, а приложението фейсбук не искам да го инсталирам.
   
Цитирай

При мен си е нормално с Edge.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай

Инсталирай си Edge! При него снимките от фейсбук са нормално оразмерени, но има едно проблемче-за да виждащ емотиконите в Edge, трябва да го рефрешнеш веднъж, докато си влязъл във Фейсбук, иначе се виждат само цифри на броя на реагиралите! И аз не харесвам facebook app-тежко приложение...

Galaxy s23 Ultra
Цитирай

С безжичните слушалки нямам забавяне на звука в нито една видео програма, само hbo go има забавяне. При вас как е? Не, че е особено удоволствие да се гледа де, нито качеството е перфектно, нито бачка видеоподобрителя и е няква тъма през деня... Big Grin
Май по-добре да си свалям филмите директно от замунда и да не се занимавам с тях. FHD филми изглеждат перфе с mx player. Днес за 1 път ми се наложи да гледам на телефона, че лаптопа го нямаше и останах много доволен.
Цитирай

Един въпрос към ползващите Crome. Изчезна ми лентата отдолу в която се показваха отворените табове в браузъра. Никъде в настройките на Chrome не намерих нещо подобно. Качвам скрийншот от телефона на жената за да стане по-ясно.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай

Аз за първи път чувам за такова нещо, но ми стана интересно как се случва и поразрових. По инфо от XDA Developers за първи път се появява в експерментите през 2018г. като „Duplex“, а по-късно е преименувано на „Duet“, за да се избегне свързването му с проекта за изкуствен интелект на Google. Претърпява няколко промени, преди да бъде премахнато. След това Google разработват различна долна лента, този път за раздели.

Ето как я активирах:


Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Crazy_hatteR, losh1, petar37
Цитирай

Здравейте,
Имам Note 10 SM-N970U който седи на android 9 и не иска да получи 10ка.
Как бих могъл да го force-на да получи ИЛИ варянт за флашване?
Ето повече информация:
N970USQU1ASHB
Service provider XAA/XAA/VZW


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 -> Huawei P30 Pro VOG-L29
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)