Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации

Да не са го преместили в настройките на homescreen-a?
Цитирай
Аксесоари

Няма го и там.

Poco F3
Цитирай

Едва ли е за тука ма китайците са ми омазали нещо лънчара,други ъп не съм правил
Това до сега не беше така и в момента нищо не показва
Само лънчара и секюрито ъпдейтвах до сега.....


Прикачени файлове Миниатюри
       

Redmi note 7 4/64
Цитирай

Дойде ъпдейт и при мен, тегли се сега. Ще пиша отзиви.
Цитирай

Ето го и мяу 12 за редми ноут 7 про. За сега всичко си работи както трябва. Тепърва ще го разучавам.
Ето и пълно описание на ъпдейта цък


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Кой регион си? При мен няма нищо. Андроид 10 не виждам кой знае каква разлика.
Цитирай

Някой с Redmi note 7pro получил ли е MIUI12 или Android 10
Цитирай

Това получих днес    
Цитирай

(2020-08-13, 20:16:09)dak81 написа:  Някой с Redmi note 7pro получил ли е MIUI12 или Android 10

Аз, вчера, Андроид 10. Няма кой знае каква разлика, промените са в MIUI обикновено, 12 не е дошло все още при мен. Регион Индия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dragozow за това мнение:
  • amica
Цитирай

Днес кацна 10ката и на нашия 7 към 2ГБ купуван директно от търговеца през АЛИ, почти веднага, след като излезе модела. Засега добре се държи машинката.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

На андроид 10 темите на дайлъра примерно денем са бели, фона им , а вечер си стават черни? Помислих , че е бъг защото не съм връщал заводски настройки. Има ли начин да са си черни фоновете денонощно?


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

При мен има едно странно трептене на иконите в папките но само на тая която е най горе в ляво в началото на папката, все едно не може да я покаже цялата трепти има загуби на елементите от самата икона. Това след ъпдейта без ресет.
Цитирай

И аз имам подобно трептене на RN9s, но чакам 12-ката и да пробвам с ресет ще се оправи ли.
Цитирай

(2020-08-20, 19:32:22)dgrozev1 написа:  На андроид 10 темите на дайлъра примерно денем са бели, фона им , а вечер си стават черни? Помислих , че е бъг защото не съм връщал заводски настройки. Има ли начин да са си черни фоновете денонощно?
Проблема си го оправих, в андроид 9 беше активиран режим четене, който се включваше като се стъмни до сутринта. В андроид 10 вече в настройки дисплей е режим тъмно, и по подразбиране се е активирал от 19 до 7 сутринта. Когато махнах планирането за тъмното и го сложих на постоянно тъмно вече се оправи.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай

(2020-08-21, 07:27:05)redsys написа:  И аз имам подобно трептене на RN9s, но чакам 12-ката и да пробвам с ресет ще се оправи ли.

Смених темата и се оправи.
Цитирай

Супер, но моята е фабричната. Трепери ми винаги иконката G на гугъл,
когато отворя папката с гугълските неща.

едит: сега пробвах да разменя иконките и се оказа , че трепери(трепти) винаги тази иконка която е горе в ляво.
Цитирай

Да точно така беше и при мен навсякъде където имах папки с икони, винаги първата икона горе в ляво. След смяна на темата се оправи.
Цитирай

Прави ми впечатление че в менюто на батерията времето на екрана не работи правилно.
Преди половин час ми показваше 4ч екран а току що показа 3ч
Цитирай

(2020-08-25, 20:59:11)esil2 написа:  Прави ми впечатление че в менюто на батерията времето на екрана не работи правилно.
Преди половин час ми показваше 4ч екран а току що показа 3ч

И аз преди време забелязах, че не отчита правилно и за това не го гледам изобщо.
Цитирай

Здравейте!
При мен се появи този проблем: надписите "RAM паметта е оптимизирана" или "ХХХ МВ почистени" остават по една минута на екрана,което е много дразнещо.Идеи как се регулира времетраенето на тези съобщения?
Цитирай

Може да е от темата. Като цяло ако е пуснато автоматичното почистване по-добре го спри. Телефонът ще си каже, ако има нужда от повече пространство
Цитирай

Не е от темата,смених без ефект.Всички съобщения от този тип остават по минута и ако трябва да въвеждам нещо е кошмар.https://prikachi.net/image/K3Jgb    
Цитирай

(2020-08-29, 09:55:52)Giggio написа:  Не е от темата,смених без ефект.Всички съобщения от този тип остават по минута и ако трябва да въвеждам нещо е кошмар.https://prikachi.net/image/K3Jgb
Отваряте Настройки и в търсачката пишете - Време за предприемане на действие и си избирате колко искате    

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на petar37 за това мнение:
  • Giggio
Цитирай

При някой с pro дойде ли MiUi 12 вече?
Цитирай

Не още, нали ако дойде веднага ще се похвалим!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)