Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Получаване на ОТА актуализации

И за Глобалката дойде 11.0.7 ОТА към 800мб.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари

За Pro дойде 11.0.9.0.
Цитирай

(2020-05-12, 12:12:04)majpetkov написа:  За Pro дойде 11.0.9.0.
Това андроид 10 ли е или пач за сигурност и евентуално за кой месец
Цитирай

Пач за сигурност за месец април
Цитирай

Потвърждавам, нямаме още Андроид 10.
Цитирай

То скоро няма и да има. В това отношение изостават Xiaomi. За цената си, са добри телефони. Но за ъпдейтите са зле и то много.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavimi за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

Ако искаш ъпдеъти , сложи си седмичен РОМ. ТОГАВА ще започнеш и да хвалиш марката. За всичко си има причина и то оправдателна. Не са зле когато си купуваш евтин телефон с добър хардуер. Нали се сещаш, че за всичко се плаща . Ако наемат още Добри програмисти, за да имаме по-чести и не толкова бъгави ъпрейти,това ще покачи и цената на крайния продукт.Всичко е редуцирано и съобразено със желанията на клиента със всички плюсове и минуси. Ако искате по-малко да се оплаквате, не си вземайте евтини телефони , а айфони, но тогава ще се оплаквате , че сте дали една торба пари за същия телефон като на Ксиаоми.

Само Пример.

Лек и успешен ден !
[-] 1 потребител изказва благодарност на redsys за това мнение:
  • bimmer7805
Цитирай

Е така де. Аз какво по различно от теб казах. Само че по кратко. За цената са си добри телефони. И за ъпдейтите съм прав. Нали?

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Идеята ми бе, че като сме решили да използваме по-евини телефони , трябва да се съобтазим с избора си. Т.Е.- това е всързано с плюсове и минуси и постоянното оплакване няма да промени тези недостатъци, понеже са обвързани с цената на този телефон.
Все едно да се оплакваш , че си дал малко пари за този телефон.
Между другото и аз имам подобна публикация, не бях се замислил много, бях се изнервил с липсата на дългоочакван ъпдейт.
Цитирай

(2020-05-13, 07:29:48)slavimi написа:  То скоро няма и да има. В това отношение изостават Xiaomi. За цената си, са добри телефони. Но за ъпдейтите са зле и то много.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Сигурно ще ни дадат 10-ката с MIUI 12 към септември ?
Цитирай

Възможно е. Но аз съм скептичен. Както каза колегата по горе - никой не ни е накарал насила да си купим евтини телефони.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-05-13, 08:58:38)slavimi написа:  Възможно е. Но аз съм скептичен. Както каза колегата по горе - никой не ни е накарал насила да си купим евтини телефони.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk

Лично Аз не съм съгласен с колегата по-горе. Има марки  телефони на половина по евтини от нашия и са с 10-ка
Цитирай

Безмислено е да спорим. Наистина всичко е въпрос на личен избор. Аз като цяло съм доволен от телефона. Има малки забележки от страна на хардуер и софтуер. Ама за тези пари толкова. И все пак се надявам до 01.01.2021г да имаме Андроид 10

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavimi за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

На жена ми К20Pro е с Андроид 10. Сравнявам менюто с моя и разлика не мога да открия. Така, че с кой андроид е няма значение, определящо е миу-то кое е.
Цитирай

Е има глобален тъмен режим, малко разместване по менюто, собствен апп драуър... Защото и двата са с МЯУ 11 все пак. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-05-13, 07:44:46)redsys написа:  Ако искаш  ъпдеъти , сложи си седмичен РОМ. ТОГАВА ще започнеш и да хвалиш марката. За всичко си има причина и то оправдателна.  Не са зле когато си купуваш евтин телефон с добър хардуер. Нали се сещаш, че за всичко се плаща . Ако наемат още  Добри програмисти, за да имаме по-чести и не толкова бъгави ъпрейти,това ще покачи и цената на крайния продукт.Всичко е редуцирано и съобразено със желанията на клиента със всички плюсове и минуси.  Ако искате по-малко да се оплаквате, не си вземайте евтини телефони , а айфони, но тогава ще се оплаквате , че сте дали една торба пари за същия телефон като на Ксиаоми.

Само Пример.

Лек и успешен  ден !
След като обвързваш ъпдейтите с цената ще ти дам два примера от преки наблюдения, единия на жена ми Samsung A40 който март месец получи десятка, само два месеца по нов от Redmi Note 7, и другия на леля ми Nokia 2.3 който също получава десятка а е доста по надолу и като цена и като хардуер. Иначе спор няма като телефон не е лош за цената си но поддръжката му куца, предшественика му Redmi note 5 е по добре в това отношение. Повечето ми телефони които съм ползвал до момента са били на цена около 500лв и винаги са получавали един андроид нагоре в рамките до 1 година, сега за пръв път нещата не се получават.
Цитирай

Сигурно са го забравили, че съществува, толкова нови модели излязоха за 1 година...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Не че ми е толкова зор за десятката но едно че не си спазват обещанията и другото е някак дразнещо и нелогично телефони за по 100лв със скромен хардуер да бъдат ъпдейтвани а други забравени. Освен това четох някъде че повечето производители вече са ъпдейтнали своите телефони само xiaomi ги е хванала деменцията
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

Вярно че напоследък се бавят с ъпдейтите, но те правят няколко ъпдейта на телефон. Освен това работят и върху MIUI и върху андроид, за всеки телефон има няколко версии китайска, индийска, европейска......... и т.н. и имат по-дълга поддръжка от споменатите телефончета. Не ги оправдавам, а се мъча да си обясня причината за мое успокоение. И аз се учудвам от появилите се чести забавяния и изтегляния на бъгави ъпдейти, но така се вижда ,че се работи по въпроса....
Цитирай

Нищо чудно и вируса да е оказал влияние. Но не знам и какво очаквате от 10, като всички новости идват с Миуи версиите. И да получим 10 надали ще има нещо. Не знам какви телефони сте виждали с по-добри ъпдейти, но аз не съм. А А40 надали ще получи нещо повече от 10 вече, както беше даден пример.

Poco F3
Цитирай

При хиляда и двеста милиона китайци някой да каже, че не им достигат софтуерни инженери... Smile
А 10ката, освен нови ограничения... както казва колегата от Мяу зависят новите функционалности.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

За пръв път ли се случва Пач за сигурност за съответния месец


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на izibizi за това мнение:
  • esil2
Цитирай

При мен да. Аз съм с версия PFGEUXM.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен дойде версия 11,08 и на пръв поглед нищо ново не видях. Няма лошо че са пуснали пач за сигурност но мистерията с получаването на андроид 10 продължава. От толкова време тестване един ден ако го получим би трябвало ъпдейта да е съвършен без никакви бъгове, в противен случай излагацията ще е пълна.
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • izibizi
Цитирай

Получих ъпдейт 11.0.6, който съдържа само security patch за май.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)