Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон за жена
#1

Търся телефон за жена ми и не мога да избера,в нешно време ебати тухлите правят,приоритет размера и камерата ,спрал съм се на huawei p20 lite ама не знам с тая подръжка на huawei и дали си заслужава към днешна дата да се взима p20 lite ,телефон около 400-500 лева.На сина му вземах onelpus 7pro страшен телефон ,ама голяма тухла
Цитирай
Аксесоари
#2

P30 има размерите на p20 lite

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Mi A3 ,Honor 8A са компактни телефони.
Цитирай
#4

P20 Lite не си струва да се купува към днешна дата.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#5

Жените харесват 11 proSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#6

(2019-10-13, 08:50:28)Victormihov написа:  Жените харесват 11 proSmile
Харесват красивата и цветна опаковка.
Цитирай
#7

Ако цената не е проблем - samsung s10e. Компактен,мощен и удобен.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

(2019-10-13, 08:50:28)Victormihov написа:  Жените харесват 11 proSmile

11 pro? С тази нелепа подредба на камерите? Не!
Иначе зависи от жената. Аз не бих искала "компактен" телефон.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#9

За жена, хм червен  Big Grin, шегувам се! Били дал малко повече подробности за потребностите и? Така ще е по лесно за насока. Например какво е ползвала до сега, какво и е харесвало и какво по-различно би искала от новото устройство, как го натоварве и т.н. Ако си забелязал, тук като изникне тема подобна на твоята се предлагат в 98% от случаите хуавей и ксаоми! Ако вече си закупил устройство, то писанието ми е безсмислено!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#10

Щом е за жена определено ще иска да е красив на външен вид, а не толкова дали има/няма функции.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#11

Не съм го закупил ,чета всичко в форума и знам какво се предлага наистина като се пусне такава тема,да не скъп ,да не е тухла,камера е важна не за селфита и за соц.  мрежи.Бях се договорил с едно пишлеме от София за самсунг s10 за 850 ,тя като разбра скандал ,тоя го продаде и ми направи услуга.Тел. около 400 - 500 лева .От ми а3 много се оплакват от дисплея -резолюцията
Цитирай
#12

Mi 9se около 550лв.,Samsung A40 около 400лв.Друго компактно устройство не се сещам.
Цитирай
#13

(2019-10-13, 15:20:30)go6071 написа:  Бях се договорил с едно пишлеме от София за самсунг s10 за 850 ,тя като разбра скандал ,тоя го продаде и ми направи услуга.

Май не заслужава да й купуваш нов телефон... Big Grin Не знам, отидете в някой магазин да си хареса, иначе ще е трудно.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#14

Тука си много прав и мисля така да направя
Цитирай
#15

Honor 10 би се харесал на една жена. Ако и хареса, ще е много доволна от него. В по-масовите вериги е 600+ лв., трябва да може да се намери и за по-малко.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#16

И все пак, наблегни на нещата които и харесват!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)