Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch GT 2 - мнение и отзиви

Благодаря на всички! Проблемът е, че хем имам Xiaomi mi band 5, хем ми се иска часовник вече. След това хем ми се иска часовникът да има повече функции от гривната, за да си заслужава, хем да не е 500+ лв. И на мен ми се иска по-скоро часовник с NFC, но и с добра батерия. В момента Xiaomi Watch S1 (може би и Active) ми покрива изискванията, но е буквално 2 пъти по-скъп Big Grin
Цитирай
Аксесоари

(2022-05-18, 10:06:20)Ivan_Bonev написа:  В момента е намален на 199 лв. (линк), а доколко е рентабилно да го купиш зависи за какво ще го използваш. Голям плюс му е батерията. Аз до скоро бях с него, но ми се прииска да мога да плащам в магазина и да имам AOD, и го продадох.

PS Аз го ползвах с Xiaomi телефон

Е той си има AOD.  Smile

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2022-05-18, 16:51:43)n0name написа:  Е той си има AOD.  Smile

Сега видях в Интернет, че някои от стоковите watch faces са поддържали AOD, но тъй като не ми харесваха не съм ги ползвал и единствено имаше опцията дисплея да свети в продължение на 20 минути. Явно не съм го разцъкал достатъчно.  Undecided

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Здравейте

Как да настроя ГТ2 да приема обаждания от вайбър. В момента само извибрира при входящо обаждане от вайбър.
Приятел има същият и при него се появява зелена и червена слушалка, респективно може на вдигне и да проведе разговор. Не знае как и защо работи при него.
Цитирай

Здравейте имам huawei gt 2, доволен съм обаче, след последния ъпдейт се случи нещо. Когато е на зарядно светва и изгасва дисплея и не може да вдигне заряда. Ако не е на зарядно, загрява брутално и изкача надпис че прегрява и се изкключва. На 10 дни от технополис купен. Имал ли е някой този проблем!? Дадох го по гаранция за ремонт, обаче вече 2 седмици не се обаждат.

Alcatel One Touch  Idol3 4.7
Цитирай

Ако ти го замотаят месец направо подмяна с нов. По принцип моделът е боец, не е капризен и бачка на чук, не го бърка и солената вода от морето.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • goonies
Цитирай

Надявам се да го оправят и да му се порадвам... За първи път си вземам джаджа Wink

Alcatel One Touch  Idol3 4.7
Цитирай

Здравейте, от седмица съм собственик на часовника. Интересува ме как сте решили проблема с показанията на крачкомера, при мен отчита и движенията на ръката ми.
Цитирай

Е то оттам взема реално информация, все пак... Ако шофираш по лош участък ще бъдеш впечатлен, колко си изминал пеш... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Днес ме изненада ъпдейт - 11.0.16.10. Мислех, че модела вече е отписан от Huawei.
Цитирай

При мен няма още. Какво ново има в ъпдейта?
Цитирай

(2022-08-10, 10:44:06)Mihon написа:  При мен няма още. Какво ново има в ъпдейта?

Нищо ново не виждам. В описанието само се споменава подобряване на стабилността.
Цитирай

Здравейте колеги! Помощ !!!
Колеги попадна ми един часовник Huawei GT2.Часовникът работи,но тъча му НЕ. Тъча хваща само от горната си страна.Вероятно е дефектирал или отлепен. Кажете ми моля ви,дали може да се поправи и ако не може да се поправи,откъде мога да си купя само тъч? Видях,че в алито предлагат но стотици варианти и не зная кой да поръчам и ще успея ли сам да го сменя. Ако може линк от алито за да си поръчам. Благодаря ви.
Цитирай

(2022-08-14, 17:32:06)Nik05 написа:  Здравейте колеги! Помощ !!!
Колеги попадна ми един часовник Huawei GT2.Часовникът работи,но тъча му НЕ. Тъча хваща само от горната си страна.Вероятно е дефектирал или отлепен. Кажете ми моля ви,дали може да се поправи и ако не може да се поправи,откъде мога да си купя само тъч? Видях,че в алито предлагат но стотици варианти и не зная кой да поръчам и ще успея ли сам да го сменя. Ако може линк от алито за да си поръчам. Благодаря ви.

Конкретно от Алито, чети коментарите и оценките и сам ще се ориентираш. Успех

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • Nik05
Цитирай

Здравейте, вчера ми се обадиха от Технополис. Моя GT2 е за замяна, обаче го нямат. Поръчах си със кожената каишка да ми доставят, обаче за до 7 дни. Нищооо скоро ще му се радвам...евентуално, ако не ми щукне нещо Wink За дисплея на колегата, имаше един сервиз на Фердинандова, не съм имал нужда от тях от години. Те са добри, не само знаят как се прави но и могат. Надявам се да са още там. GSM сервиз - така се казваха. Това от мен!

Alcatel One Touch  Idol3 4.7
[-] 1 потребител изказва благодарност на goonies за това мнение:
  • Nik05
Цитирай

Благодаря на колегите,които се отзоваха и помогнаха.Ще търся от Алито и като пристигне,ще го занеса в сервиз за ГСМ да го сменят.
Цитирай

(2022-08-10, 10:31:21)tsvetan24 написа:  Днес ме изненада ъпдейт - 11.0.16.10. Мислех, че модела вече е отписан от Huawei.

И при мен днес дойде, и както вече беше казано промяната е само в стабилността на системата. Но се радвам, че все още се грижат за него.

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

И при мен дойде вчера.
Поне да бяха уточнили какво точно стабилизират.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Mihon за това мнение:
  • El_ToNyO
Цитирай

При мен вчера се актуализира до 11.2.16.10


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2022-08-20, 18:08:57)fabia6300 написа:  При мен вчера се актуализира до 11.2.16.10

Нещо интересно има ли в този ъпдейт?

HUAWEI P20 LITE BLUE - POCO X3 PRO/HUAWEI WATCH GT2 46mm/HUAWEI GT3 Pro 46mm 
Цитирай

(2022-08-21, 15:07:55)n0name написа:  Нещо интересно има ли в този ъпдейт?

не
Цитирай

Здравейте,гледам от известно време имам петал мапс на часовника.Бихте ли ми казали  как се изпозва?
Цитирай

Трябва да се инсталира на телефона. Каквото му трябва си тегли от него.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Аз го имам на телефона  NOVA 5T.
Цитирай

(2022-10-02, 07:02:32)i770514 написа:  Здравейте,гледам от известно време имам петал мапс на часовника.Бихте ли ми казали  как се изпозва?
Когато използваш навигацията, на часовника ти показва навигационна информация, маршрута по който се движиш.
Но за целта трябва да активираш и опцията от навигацията, "Получаване на напътствия от навигацията".

 Huawei P40 pro+    512GB black
[-] 2 потребители изказват благодарност на carden за това мнение:
  • i770514, Krisign
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 20 гост(и)