Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2020-07-02, 18:00:18)airbus написа:  За Поко Ф2 про кога се очаква Миуи 12?
Вече трябва да е пусната стабилната версия и за този модел.
[Изображение: 61356ee3ba760b76adff512e8b1eabb1-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари

Колеги извинявам се за тъпия въпрос ама понеже предишния ми телефон беше ябълка и там ъпдейтите бяха леснк натискам сваля и почва. Сега съм с Mi 9т и чета навсякъде че е излязъл новия update за 12ката ,гледам клипчета ама трябва ли да отключвам bootloadara и тем подобни неща или просто да чакам да си излезе в настроиките както при Iphone .
Цитирай

Просто си чакаш OTA ъпдейта, ако си с глобален ROM.

 
Цитирай

Да с глобален ром съм ,значи продължавам с чакането  Grater
Цитирай

Ако има някой с xiaomi.eu rom да не слага втория стабилен релийз защото камерата не работи.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
[-] 2 потребители изказват благодарност на nedkoff за това мнение:
  • ronnie72, suffer
Цитирай

Mi9t PRO получих MIUI12, най-много ме радва възможността да включа Dark Mode за всяко приложение. След като чакаме 2 години FB да добавят тази опция в приложението си, Xiaomi ни решиха проблема кардинално <3
Цитирай

Фейсчето мнооого отдавна има тъмен режим или поне лайт версията. Нещо лентата с известя ми се губи при тази 12ска, някой нещо?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-07-02, 18:00:18)airbus написа:  За Поко Ф2 про кога се очаква Миуи 12?
Poco F2 Pro започва да получава стабилната MIUI 12. Актуализацията е в размер на 1.1GB. За повече инфо - Тук

 
Цитирай

Все още го нямам, но видях, че има функционалност да поддържа работата на YouTube при заключен екран. Не съм задълбавал, може да е само при Xiaomi.EU ром-а, може да е при всички, ще кажете. Но ми се струва от полезните екстри.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Доколкото знам го има и при 11 та версия, ако си направил стъпките може да не я забелязваш. В ютуб ще има едва различима черта в ляво или дясно от нея се показва функцията.
Цитирай

(2020-07-17, 11:42:38)emil11 написа:  Доколкото знам го има и при 11 та версия, ако си направил стъпките може да не я забелязваш. В ютуб ще има едва различима черта в ляво или дясно от нея се показва функцията.

Потърсих как да я активирам, но не я намерих в 11.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Настройки, специални функции, инструменти за видео, управление на приложенията за видео-маркираш ютуб.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emil11 за това мнение:
  • milss, valentyno
Цитирай

(2020-07-16, 19:36:40)alexbg67 написа:  Фейсчето мнооого отдавна има тъмен режим или поне лайт версията. Нещо лентата с известя ми се губи при тази 12ска, някой нещо?..
Точно само лайт версията я има, всичко друго са две годишни слухове в които явно само най-отбраните хора получиха тази невероятна екстра... и все едно някой от FB чете и този форум защото от днес и аз се сдобих с прословутата DARK тема но за Desktop варианта. Big Grin Big Grin
Цитирай

Благодаря! Стана!

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Започна бета-тестване на MIUI 12.1 от Xiaomi в Китай.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай

(2020-07-17, 14:49:16)emil11 написа:  Настройки, специални функции, инструменти за видео, управление на приложенията за видео-маркираш ютуб.

Това не го знаех, страхотно е, БЛАГОДАРЯ!

Извинявам се, при мен не се получи.
Цитирай

(2020-07-22, 12:16:14)valentyno написа:  Това не го знаех, страхотно е, БЛАГОДАРЯ!

Извинявам се, при мен не се получи.

Сигурен ли си. Ако си отметнал ютуб, като пуснеш клип ще видиш едва забележима черта от ляво или дясно на екрана, от нея излиза настройката за звук при загасен екран.
Цитирай

(2020-07-23, 09:31:04)emil11 написа:  Сигурен ли си. Ако си отметнал ютуб, като пуснеш клип ще видиш едва забележима черта от ляво или дясно на екрана, от нея излиза настройката за звук при загасен екран.

Дааа, още един път се извинявам, стана, не бях обърнал внимание.
Цитирай

Дойде днес по въздуха. С регион БГ. Това на поко ф2 про. Европейска версия. Ами честно не знам какво съм очаквал след толкова пушилка из нета каква суперска версия била...но...Ами нормално ...ама чак да се прехласнеш... Анимации из менютата, флаинг Уиндоус...да кажем интересно. За суперските тапети...Ами лайф уолпепърчета...какво да му коментираш. Дарк мода..Ами имах го и на ми 9т про. Да за амолед си е ок.
Като цяло нищо ново. Само дето ми отидоха темите та ще се чака да ги пренапишат за миуи 12.
Цитирай

Днес Mi 10 global [Изображение: 711755d85b13cda11f4b0df2c4f1f073.jpg]

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Колеги след update на 12ката някои от настроиките не се запазват, пускам си вибрация при докосване , часовник при заключен екран и има няма 2-3 дни и спират тези неща .Влизам в настроики и са изключени.
Цитирай

А рессет правил ли си след актуализацията?

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

Да колега
Цитирай

Излязъл е ъпдейта до 12 за Note10 lite. Във Фейсбук групата имаше един който казва,че го е получил. Някой да сподели впечатления ако е получил MIUI 12 за Note10 lite.
Цитирай

И при Вас ли датата е в този формат?
ММ/ДД


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)