Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

@vlado05 при мен е така Cool
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • vlado05
Цитирай
Аксесоари

Това е от региона, сигурно.
Цитирай

Пускат стабилна версия MIUI 12 за:

Xiaomi: Mi8, Mi8 Fingerprint Edition, Mi8 Transparent Discovery, Mi Mix 3, Mi9 SE, Mi Mix 2S, Mi CC9 Pro, Mi CC9, Mi CC9 Meitu Edition

Redmi: Note 8 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 10X и Redmi 10X Pro.

Източник:>>>>>>

 
Цитирай

(2020-09-08, 11:36:06)NoMaD написа:  Пускат стабилна версия MIUI 12 за:

Xiaomi: Mi8, Mi8 Fingerprint Edition, Mi8 Transparent Discovery, Mi Mix 3, Mi9 SE, Mi Mix 2S, Mi CC9 Pro, Mi CC9, Mi CC9 Meitu Edition

Redmi: Note 8 Pro, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro, Redmi 10X и Redmi 10X Pro.

Източник:>>>>>>

Кога ??? И глобална ли
Цитирай

Китайска, от вчера
Цитирай

(2020-09-09, 06:15:28)suffer написа:  Китайска, от вчера

Ма как китайска тя излезе преди седмици
Цитирай

Taка пише в статията.
Все пак излиза на няколко вълни за различни телефони, за различни региони и става мазало.

И най-интересното е, че глобалната е толкова орязана, че чак се дразня.
4-5 месеца по-късно няма неща, които имаше в китайската закрита бета.
С xiaomi.eu пък изобщо не ми се ще да сравнявам
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn, pepuncho
Цитирай

Я разкажи за тия орязани неща.

При мен Miui 12 Global на Mi9 SE е от тук отдавна.
(2 Седмици)

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай

Например: В контрол центъра не може да се следят изразходвани мегабайти или екранно време.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

По принцип глобалните европейски версий са наистина доста ограничени. Пример Mi MAX 3 ГЛОБАЛ MIUI 11 Android 10 няма фейс ънлок. Порменяш само региона и идва. Това е мн дразнещо Sad

[-] 1 потребител изказва благодарност на logmax за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

В ми ноут 3 за глобалния ром така и не го пуснаха. На никой регион.
Имаше само в стоковия Ром от края на 2017.

Да не говорим за рекламите и т.н
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ronnie72
Цитирай

(2020-09-10, 15:05:53)logmax написа:  По принцип глобалните европейски версий са наистина доста ограничени. Пример Mi MAX 3 ГЛОБАЛ MIUI 11 Android 10 няма фейс ънлок. Порменяш само региона и идва. Това е мн дразнещо Sad

То няма и на Mi 8 като смениш региона и идва ?
Цитирай

А, какво се случва със статистиката на батерията? При мен след ъпдейт на миуи 12 отчита само последните 24 часа въпреки, че ползвам телефона трети ден с едно зареждане...
Цитирай

Статистика за батерията я направиха безполезна, за ме все едно я няма. Не виждам логична причина за тази промяна, ама...

Изпратено от Poco Loco

Cognosce te ipsum!
Цитирай

(2020-09-13, 17:01:39)kayovas написа:  Статистика за батерията я направиха безполезна, за ме все едно я няма. Не виждам логична причина за тази промяна, ама...

Изпратено от Poco Loco

Инсталирах GSam Battery Monitor, но без руут  тази програма не струва- статистиката е доста постна...
Цитирай

(2020-09-13, 17:08:04)insanefen написа:  Инсталирах GSam Battery Monitor, но без руут  тази програма не струва- статистиката е доста постна...
Чрез конзолата може да дадете права на програмата да чете данните на батерията и няма да e постна Smile)
В самата програма е описано как става!

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

(2020-09-13, 21:44:11)master89q написа:  Чрез конзолата може да дадете права на програмата да чете статистика на батерията и статистиката няма да р постна Smile)
В самата програма е описано как става!

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatal
Снощи и дадох права. Просто преди не ми се занимаваше. Очаквах да оправят статистиката на батерията с някой ъпдейт, но до сега така и не се случи...
Цитирай

Последна информация Относно актуализацията до MIUI12 на по-старите модели, които не са получили този ъпдейт до сега. ТУК
   Накратко поради многото разновидности на ромовете и идващите китайски празници(почивни дни). Т.Е. невъзможността да се справят с обема работа. Работата по тях ще продължи след месец горе долу.
Цитирай

Тоест ние с Mi8, ще чакаме след средата на октомври Smile. Те пък ще чакат следващият ми телефон висок клас да е Xiaomi Smile
Цитирай

Еми защото не си минал на xiaomi.eu,там отдавна има 12 Smile
Цитирай

(2020-09-25, 12:40:40)milenorcev написа:  Тоест ние с Mi8, ще чакаме след средата на октомври Smile. Те пък ще чакат следващият ми телефон висок клас да е Xiaomi Smile

Станахме двама. За мен марката е заличена.
Цитирай

Да разбираме, че сте закупили даденото устройство, само защото сте предполагали актуализацията до Miui 12?
Несериозно е това според мен.
Иначе ако действително версията е такъв ваш приоритет, Wild bear е дал решение за казуса ви.
[-] 5 потребители изказват благодарност на Monipeev за това мнение:
  • alexbg67, milstan, redsys, ronnie72, Wild bear
Цитирай

Ами аз ги виждам така нещата, закупил съм телефона заради по-ниската цена на флагман спрямо другите производители. Знаех още тогава компромисите с камерата, въпреки добрите сензори. Знаех, за поемането на ангажименти от страна на марката за ъпдейти и последващо мотаене с месеци също. За дразнещите дреби бъгове в MIUI също знаех, но цената на устройството беше добра. Сега обаче с новите им цени няма шанс да взема пак техен телефон. Защото виждам с Mi 10 пак много детски болежки, а цената 1,5к това е моето мнение по въпроса. Специално за Mi 8 за парите беше много добро устройство.
Цитирай

Когато си купуваме телефони няма как да знаем каква и колко време ще е поддръжката. По скоро според мен би било добре производителите, след като обещават някакви ъпдейти и срокове за тяхното осъществяване, горе долу да се опитват да ги спазват. Е има и изключения случват се и проблеми, но когато тези неща се повтарят потребителите почват да се чувстват излъгани и разочаровани.
Цитирай

Болшинството потребители дори не знаят, че има такова нещо, като "ъпдейти". Особено нежната част от човечеството сигурно са 99% така. Форумите не са критерий, тук обикновено сме "по-светнати" и взискателни, което е логично.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 2 потребители изказват благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • milstan, Wild bear
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)