Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Като стана дума за ъпдейти, да е честито на притежателите на MI Max 3. Преди малко пуснаха ъпдейт за MIUI 12 - 12.0.1.0 global
[-] 1 потребител изказва благодарност на gyural за това мнение:
  • suffer
Цитирай
Аксесоари

Мдааа  Big Grin Big Grin Big Grin
 
   

POCO F5 12/256 GB





[-] 2 потребители изказват благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn, suffer
Цитирай

Някой да се е сблъсквал с липсваща опция за плаващи прозорци в Миуи 12?
Чета из нета за активиране на оптимизация, рестартиране на устройство, но уви.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

При мен си работят.
Цитирай

Оказва се май, че не на всички модели ги има. Аз също ги търсих, но така и не ги намерих Mi note 3
Цитирай

Вярвам, че след като е декларирано, че го има при съобщението с актуализацията, би трябвало да го има.
Попаднах на коментари за липсата на дадената.опция и при други модели с тази версия и се оказва май, че е бъг (пропуск) в някои от версиите на Миуи 12 за различните модели.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

От Mi Community:

Note: 1. Floating Window are supported on following device: Mi 9, Mi 9T Pro, Redmi K20 Pro, Mi 9T, Redmi K20, Redmi Note7, Redmi Note 7S, Redmi Note 7 Pro, Redmi Note 8 Pro, POCO F1, POCOPHONE F1, POCO F2 Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Redmi Note 9, Mi 10 Lite, POCO X2, Mi 9 SE, Mi 9 Lite, Mi 8, Mi 8 Pro, Mi MIX 3, Mi MIX 2S, Mi Note 10, Mi Note 10 Lite, Mi MAX 3, Mi 8 Lite, Redmi Y3, Redmi 7, Redmi Note 8T, Redmi Note 8, Redmi Note 9s, Redmi Note 9 Pro Max, Redmi Note 9 Pro
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dvalchev за това мнение:
  • milenvn, Monipeev
Цитирай

Благодаря за информацията.
Недоумение ми е донякъде, но така са решили явно. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай

Кофти е, че при презентирането му се подразбира всички модели, които ще получат 12. Но винаги има един текст с дребен шрифт Smile
Цитирай

Здравейте, имам въпрос, като се надявам да получа отговор!
Снощи актуализирах до MiUI Global 12.1 и ми започнаха главоболията - трудно се стартира камерата, в последствие и отказваше да се затвори. Днес при опит да снимам, първо отново трудно отворих камерата, имам звук, при направата на снимката, но в галерията, така и не виждам направената снимка. Рибуутнах, тъй като имаше застиване, после и рестартирах и открих, че от галерията ми са заличени снимки. За щастие са на картата. Но в момента след втори рестарт, телефонът е застинал и не приема, ни предава. Идеи, какво бих могла да направя, моля!
Моделът на телефона е Xiaomi Redmi Note 8 t
Цитирай

Само за тест може да се опита с друго приложение за снимки и ако пак прави проблеми остава само ресет до фабрични настройки
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • valsimova32
Цитирай

@suffer
Благодаря за насоката, но аз нямам достъп до каквито и да било приложения - всъщност телефонът просто блокира - включва се и се изключва, по свое решение. Дори и след рестарт, не ми позволява достъп до контакти, телефонни разговори, и т.н. Самоблокира се и се рестартва, като ми показва черен екран с примигващи цветни букви MiUI .
Цитирай

това е като лек рестарт, което се получава и съм почти сигурен, че причината може да е и дефектна сим карта
Цитирай

Чета мненията и не мога да повярвам как се с извинение усраха xiaomi.Телефони с брутален хардуер, лагват и прават проблеми все едно са на 50 години.
Ползвах miui, още преди да правят телефони господата,(с къстъм ромове и т.н) 
Почти винаги, всичко вървеше гладко без проблеми, лагове, забивания на камери и т.н
Последните няколко години, уж да се подобряват нещата, те стават все бъгави.
Мен тотално ме отказаха от тяхната os.
Вече ще купувам само и единствено xiaomi, за да го префлашвам и ползвам с читав софтуер.
Откакто флашнах моя редми ноут 9с с pixel extended rom, телефона не е забил нито веднъж.(за разлика от същия телефон с миуи 12, ползван от жена ми)
Нито един рестарт не е имало.Експериментирам, колко време ще изкара без рестарт.За момента 759 часа/31 дни.
Батерията държи в пъти по-добре.
Та така.Всичко беше супер с miui, някога назад във времето


Прикачени файлове Миниатюри
       

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай

Това о*оране е заради некадърните Индийски драскачи на софтуер (дори не мога и програмисти да ги нарека).Ако продължават така, много е възможно и мен да ме загубят като клиент.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай

За 2021 са сложили 300 милиона доставени телефона. Но наистина, напоследък нивото бая падна, MIUI 12 + Android 11 на Poco F2 Pro го кърпят сума ти време и постоянно имат проблеми. Поради това стоя на последната версия на MIUI 12 за Android 10 (Xiaomi.eu). С моето ползване батерията е чук! има дни, в които се прибирам на 70% и спокойно си карам 2 дни.

Трябва да се хванат в ръце и да предложат поддръжка, че няма да ги огрее при флагманите. А се говори, че ще заемат мястото на Huawei. Te и консорциума, който прави, Oppo+Realme и т.н.

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Те да продължават да вдигат цените и да намаляват качеството на софта и подръжката, пък може след няколко години да вземат мястото на Nokia.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milenorcev за това мнение:
  • esil2
Цитирай

Днес, Xiaomi официално обяви нова версия на софтуера MIUI, който се нарича MIUI 12.5. По време на цялото съществуване на бранда, компанията никога не е представяла отделно основни междинни версии на MIUI XX.5. Разработчиците обещават, че въпросната версия ще бъде важна актуализация, която значително ще подобри MIUI 12 преди старта на MIUI 13.

https://news.mydrivers.com/1/728/728442.htm

 
Цитирай

Явно толкова са сбозили, че се чудят какво да направят. Ходът е маркетингов, виждат, че потребителите са недоволни от недоносените версии, коя от коя по-бъгава и с проблеми. На Poco F2 Pro стоя на версия от лятото, която работи читаво, всичко след нея е отврат и прави телефона неизползваем.

Ако не се вземат в ръце, ако ще и версия 7/8 и 3,14 да пуснат, все тая.

Иначе предвиждам, че ще мажат до излизането на MIUI 13 след което цикълът започва отначало. Яко са я оплескалии продължават да дълбаят дъното!

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • esil2, росен2
Цитирай

Навсякъде и във всичко новите версии са усрани. Новия Фейсбук за Windows е пълна скрап, влизам в регионалния ад на M$ да питам що един път ме пуска в акаунта ми с новата парола а друг път не ме пуска в системата с нея а със старата, там местните са тотално изкукуригали и неадекватни, новите игри също са само DLC та и Remaster-и , не могат да измислят нищо свестно новите попълнения в студията, с новите програми нещата са същите. На единия тел съм с MIUI 11 нямам проблем, на другия с 12 имам един дразнещ бъг в dialer-a, има едни гадни недомислици които ме дразнят, не виждам никакво надграждане в нито един аспект, нищо не е по добро а напротив. Еми не знам бате само се чудя тия днешните дето ги обучават онлайн кви кукундели ще излезнат, оня ден говорим с един такъв учи онлайн информатика, не умее да си преинсталира Window са , заклевам се , ужас...За кво я пуснаха тая 12 ка не знам. Както и идея си нямам за кво пускат по 60 модела всяка година от Xiaomi, повечето от които се различват де факто само по името и цената но не и по възможностите си и приложенията.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай

(2020-12-09, 09:07:03)росен2 написа:  Навсякъде и във всичко новите версии са усрани....

Home office software delivery... Big Grin Когато си по нощница, ядеш стара пица, забозил си на някаква игра (козола или PC), а шефът се опитва да ти привлече вниманието с маловажни проблеми на компания, която виждаш само през Teams. Big Grin 

П.П. Не ми се мисли какви ще са резултатите на учениците следващата година! При редовно обучение имахме "само" над 50% функционална неграмотност и май ще се радваме на тия резултати догодина.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Започна тестване на MIUI 12.5.

https://www.gizmochina.com/2020/12/09/xi...miui-12-5/

 
Цитирай

Днес дойде MIUI 12.2.1 базирана на Android 11 на MI 10. Засега нищо ново само проблеми. При мен основно проблема е с прикачените файлове при всички мейл клиенти. Не мога да качвам прикачени файлове, приложението крашва и това при три различни app. При получен мейл с прикачен файл не мога да отворя файла директно от приложението. Трябва да го сваля и да го отворя през съответна програма. През файл експлорера ако опитам да отворя файла пак крашва поне при PDF. Някой друг с такива проблеми?

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-12-10, 19:46:10)zaharyg написа:  Днес дойде MIUI 12.2.1 базирана на Android 11 на MI 10. Засега нищо ново само проблеми. При мен основно проблема е с прикачените файлове при всички мейл клиенти. Не мога да качвам прикачени файлове, приложението крашва и това при три различни app. При получен мейл с прикачен файл не мога да отворя файла директно от приложението. Трябва да го сваля и да го отворя през съответна програма. През файл експлорера ако опитам да отворя файла пак крашва поне при PDF. Някой друг с такива проблеми?

Изпратено от моят Mi 10 с помощта на Tapatalk

Във една от фейсбук групите някой имаше такъв проблем на ми 10. Аз моя поко ф2 про така и не го ъпдейтнах.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

За Поко го спряха ъпдейта заради бъгове. Сефте.

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)