Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Volte от виваком кога, на майка ми p10 lite вече има? Някой запознат ли е?
Цитирай
Аксесоари
#2

Сменяй ги с Теленор.Аз бях при тях и знам що за стока са/не че и Теленор за убавци  Lol/но поне имат стабилен нет.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#3

Теленор са най големите неблагодарници и гадняри, с най скъпите планове, най малко промоции и най високи цени на услугите.Не ги мислете за хрисими ангелчета, както и не мислете че нета им е стабилен.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#4

росен2 написа:Теленор са най големите неблагодарници и гадняри, с най скъпите планове, най малко промоции и най високи цени на услугите.Не ги мислете за хрисими ангелчета, както и не мислете че нета им е стабилен.
Малко неподготвен се изказваш. 4 та година съм на Теленор, другия номер ми е на А1, ами да ти кажа доста е добро всичко на Теленор и планове и нет!
Цитирай
#5

(2019-12-03, 10:13:34)Santos71 написа:  Малко неподготвен се изказваш. 4 та година съм на Теленор, другия номер ми е на А1, ами да ти кажа доста е добро всичко на Теленор и планове и нет!
5 телефона плащах от съществуването на Globul, от известно време вече само 3 към Теленор.Така че имам много добра представа . Възнамерявам да ги махна и трите, и да се прехвърля на италианска карта която за 6 евро ми дава 70 гб интернет,а не като Теленор - 1500 мб за 4 лева.Просто думи нямам какви кожодери са нашите.А сайта им има толкова неуредици че просто не знам.Трагедия.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#6

(2019-12-03, 07:41:34)keranisimo написа:  Volte от виваком кога, на майка ми p10 lite вече има? Някой запознат ли е?
https://www.vivacom.bg/bg/huawei-4g-voice-nastrojki
Вчера си го активираха на P10lite:
[Изображение: 05d191540656746906247391cc2c7884.jpg]
Цитирай
#7

росен2 написа:5 телефона плащах от съществуването на Globul, от известно време вече само 3 към Теленор.Така че имам много добра представа . Възнамерявам да ги махна и трите, и да се прехвърля на италианска карта която за 6 евро ми дава 70 гб интернет,а не като Теленор - 1500 мб за 4 лева.Просто думи нямам какви кожодери са нашите.А сайта им има толкова неуредици че просто не знам.Трагедия.
Плащам такса от 19 лв., неограничени към всички, 10 ГБ интернет и 5300 МВ в роуминг! Ако това е лошо здраве му кажи, а ако искаш си взимай и испанска карта. А1 съм с почти същите параметри на договора, само мобилния е 8 ГБ и таксата е 21 лв. Е кой е по добър оператор?
Цитирай
#8

Имам я същата карта, само че за 21 лева с 5700 роуминг, 10 гб и неограничени безплатни.Това единствено успях да взема за две години до сега като що годе изгодно, и то на промоция.Когато взех плана телефоните които им плащах на Теленор бяха 5 .Това стана инцидентно, и е единственната що годе ако може въобще да се нарече промоция която аз лично като техен 15 годишен клиент съм получил, като имаш в предвид че средно до ден днешен по над 100 >> лева месечно им давам на Теленор за сметки, и това е най малката сума !!! Не се опитвам да убедя никой за нищо, то ако става въпрос и разни служители от силовите институции са ухажвани с по 70 гб интернет и разговори безкрай за символична сума, направо смешна да не споменавам число, но аз не говоря за привилегированите а говоря за редовите хорица. Сега се опитвам да си взема за една от картите ми допълнителен пакет интернет от 1500 мб за 4 лева и бия на камък.Не става от сайта им, или поне на тоя номер не ми разрешава.Отивам в офиса им, и там един льохман ми вика че можело да ми даде 500 минути и 4 гб за 17,99 лева, това е всичко което към момента било възможно.Попитах го вижда ли на монитора колко пари им снасям всеки месец и колко телефона плащам ? Пожелах им да им падне метеорит в офиса им и си тръгнах.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#9

Темата май стана-МОБИЛНИ ОПЕРАТОРИ.

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#10

Превърна се защото не може например TIM Italia да ти дават за 10 евро неограничени минути в Европа и 50 гб интернет + допълнителни бонуси от по още 50 гб нет, не може ho Vodafone за 6 евро да дава 70 гб интернет а ние тука да изпадаме във телешки възторг колко великодушни представи си били нашите оператори че ни дали 10 гб интернет за 20 лева и то веднаж на две години.Сега ме будят Теленор с прекрасно коледно предложение - ваучер от 20% представи си, за покупка на лекарства от някаква фармацевтична група не съм и чул за нея...Много полезно, трогнат съм...Само дето по същество ако поискам да си купя допълнително интернет към абонаментния си план не ми дават възможност, иначе за лекарства и великденски перашки няма проблем.

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
#11

(2019-12-04, 10:00:57)росен2 написа:  Превърна се защото .....
Ами,колега,отвори тема с подходящо заглавие и да се коментират там тези неща а тук да си бъде по темата,за да може човек,като отвори,да намери и прочете каквото му трябва а не да чете кой оператор какъв е.Нищо лично.
п.п
Между впрочем-това е точната тема.

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=71642

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай
#12

Та по темата, някой запознат ли е дали ще има и кога? Всички сме недоволни от операторите за едно или друго ама си плащаме...
Цитирай
#13

(2019-12-04, 22:52:07)keranisimo написа:  Та по темата, някой запознат ли е дали ще има и кога? Всички сме недоволни от операторите за едно или друго ама си плащаме...

А да пробваш да активираш услуга в друго съвместимо устройство и като върнеш картата в телефона ти дали ще сработи и там? Нищо чудно Хуавей да са сложили виваком настройки на доста телефони, а самия оператор още да не са го тествали дали работи коректно с услугата и затова да не са го и пуснали.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#14

.....
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)