Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смарт телевизор до 1000 лв?
#1

Искам да ви попитам за съвет какъв телевизор да си избера?

Размерът на разходите ми е до 1000 лв.

Много харесвам Филипс, заради амбилайта, но ми е възможно да избера Сони или LG?

Кой модел от тези марки си заслужава, като да има андроид система е за предпочитане, защото искам да мога да гледам HBO като приложение

 Samsung Galaxy S3 - >  Meizu m2 note Flyme 5 - >  Lenovo P7 - >  LG G2 - >  LG G3 - >  ASUS Phonepad 2 - >  LG G2 ->  YotaPhone 2 - >  Xiaomi  Redmi note 4 - >  Pocophone - >  Redmi k20 pro - >  Mi 10 T Pro - >  Redmi note 11 Pro 5g - >  Redmi Note 12 Pro 4g - >  Iphone 13  ->  Xiaomi 14 Pro 
















Аксесоари
#2

Вземете си панасоник,правят ги в чехия,дисплеят е японски с 5 год пълна гаранция,аз си взех 58" и си реших проблема,на 15 годишния ми самсунг дисплея се оказа китаец и техниците се учудиха, че се е предал чак сега Smile

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на zoovanka за това мнение:
  • airbus, galaxian, kstavrev
#3

(2019-12-13, 10:42:07)kstavrev написа:  Искам да ви попитам за съвет какъв телевизор да си избера?
Виж и в Препоръка за телевизор

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kstavrev
#4

Взимаш възможно най-големия 4к телевизор до 850лв и за 150лв взимам един тв бокс. Има тема за боксовете.

П.П. Аз съм с филипс и този амбилайт въобще не ми харесва (моя тв е на 20-30 от стената може затова да не ме впечатли). Направо си ме дразни осветява цялата стая.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
[-] 2 потребители изказват благодарност на dada_ за това мнение:
  • kstavrev, Legend
#5

Ако е телевизор-нека е LG!
Абсолютно всичко друго е компромис, във всяко едно отношение, особено пък за картината!
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • galaxian
#6

Аз съм с 55" Филипс с амбилайт.Страхотен е!Мисля няма да сгрешиш.Миналата година покрай коледните празници го купих за 1070 лева.Определено си заслужава.Вече не гледам филм без този амбилайт.

Samsung Galasy S23 Ultra
#7

Като цяло всичко за тези пари при големите инчове е компромис, за какво LG говорим.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#8

(2019-12-13, 20:11:29)hazART написа:  Като цяло всичко за тези пари при големите инчове е компромис, за какво LG говорим.

Колегата търси андроид ,HBO  и бюджет 1 бон. Вероятно иска да сменя просто телевизор на 55 цола. Big Grin  Нито се интересува от матрица, нито при каква осветеност ще се гледа и тн.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











#9

HBO ще имаш на всеки един смарт телевизор. Аз имах KS9002 на Самсунг и си имах HBO, Netflix и т.н.

Tizen не е толкова богат като андроид, но си е удобна система.

Звук и картина бяха уникални, но телевизора вече се води стар модел и със сигурност има други с по-нови технологии.
Когато го взимах беше над 3500, сега сигурно ще е 1000.

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
#10

(2019-12-13, 11:49:12)dada_ написа:  Взимаш възможно най-големия 4к телевизор до 850лв и за 150лв взимам един тв бокс. Има тема за боксовете.

Това е най доброто предложение до тук.
За един ТВ е много по важно да е с добра матрица и звук. И поне 3 HDMI входа.

Тв бокса е най доброто решение дори да остарее ще го смениш смениш за 100 лв.

ТВ-то като му спрат поддръжката след време пак ще ти се наложи да си купиш бокс или да смениш цялото ТВ.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#11

Защо точно са важни 3те hdmi входа?
#12

Взимай филипс, няма да съжаляваш, амбилайта е страхотен, сега не мога да си представя ТВ без амбилайт, но ако те дразни може да се изключи Smile един съвет от мен, какъвто и телевизор да избереш гледай да е 100 херца матрица, иначе ще станеш свидетел на яко мазане, ако ти е по-слабо качеството на кабеларката...

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
#13

Здравейте. Да ползвам темата на колегата. Някой притежава ли или е имал досег с TCL? Крайно непопулярна марка за нашия пазар. Но един от най-големите производители от братски Китай. Че даже и награди на EISA печелили...
Та някой мнения?
#14

(2019-12-16, 01:24:17)dobs7z написа:  Защо точно са важни 3те hdmi входа?

За да си имаш за всичко нужно, един за ARC примерно, един за tvbox-a, един за телевизия ако имаш и един за HTPC и ето ти ги 4 заети Smile

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#15

Случайно ако някой се интересува от евтин тв бокс. Аз купих 4бр от тези и съм си оборудвал всичките телевизори. Работят перфектно и са много бързи, направо лети!Качил съм им само Булсат, тв го и da Player. Булсата е оптимизиран за тв бокс и се борави много лесно с дистанционното,което при нужда има опция да стнане и като мишка. Булсата предава HD. За мене лично не си заслужава евтин смарт телевизор, ако не е с Андроид. И да е с Андроид е важно да работи бързо.
BGN 37.78 48%OFF | Tanix TX6 Smart TV BOX Android 9.0 Quad core ARM Cortex-A53 USB3.0 4G+64G 2.4G/5G Dual WIFI BT4.1 4K Neftflix Google Set Top Box
https://s.click.aliexpress.com/e/kduz90i4
#16

Двугигабайтовата версия мисля, че я гледах някъде по продавалниците за по 45-50 лв. Със същата цена от линка, но пък от алито, ако я спрат на митница ще стане доста грозно.

За 4/32 си е ту партс. Взех преди половин месец TX6 от олх за 100 лв с доставката. През линка може да излезе по-тънко, но в случай, че не мине митница.
В най-добрия случай - 62 лева + чакане.
В лошия... ДДС + митническо представителство + 4.80 доп. такса и си отива пак на 90 лева.

Ако на човек му се чака, долу-горе е оправдан риска. Big Grin

PS: Сега забелязах, че има възможност за поръчване от ЕС склад, което е повече от чудесно.
#17

(2019-12-16, 21:33:38)1124 написа:  Случайно ако някой се интересува от евтин тв бокс. Аз купих 4бр от тези и съм си оборудвал всичките телевизори. Работят перфектно и са много бързи, направо лети!Качил съм им само Булсат, тв го и da Player. Булсата е оптимизиран за тв бокс и се борави много лесно с дистанционното,което при нужда има опция да стнане и като мишка. Булсата предава HD. За мене лично не си заслужава евтин смарт телевизор, ако не е с Андроид. И да е с Андроид е важно да работи бързо.
BGN 37.78  48%OFF | Tanix TX6 Smart TV BOX Android 9.0 Quad core ARM Cortex-A53 USB3.0 4G+64G 2.4G/5G Dual WIFI BT4.1 4K Neftflix Google Set Top Box
https://s.click.aliexpress.com/e/kduz90i4
Ако се и престраши да сложиш и андроид 7, ще разбереш какво е бърз бокс.
#18

(2019-12-16, 22:05:02)dobs7z написа:  Двугигабайтовата версия мисля, че я гледах някъде по продавалниците за по 45-50 лв. Със същата цена от линка, но пък от алито, ако я спрат на митница ще стане доста грозно.

За 4/32 си е ту партс. Взех преди половин месец TX6 от олх за 100 лв с доставката. През линка може да излезе по-тънко, но в случай, че не мине митница.
В най-добрия случай - 62 лева + чакане.
В лошия... ДДС + митническо представителство + 4.80 доп. такса и си отива пак на 90 лева.

Ако на човек му се чака, долу-горе е оправдан риска. Big Grin

PS: Сега забелязах, че има възможност за поръчване от ЕС склад, което е повече от чудесно.
Поръчвам от Алито редовно неща и всичко от Китай и през всичките изминали години съм платил само едно мито на един телефон Xiaomi. Всичките тв боксове минаха митница без проблеми. На пратката беше обявена цена $9.99. Така, че няма от какво да се плашите. Последно най-скъпото нещо беше таблетът ми M6 660лв и пак не го спряха на митницата. Така, че, който е в час знае за какво става дума. Имам 3 броя с по 2гб рам и 16 памет и един с 4гб 32гб памет. Абсолютно никаква разлика в работата.Все пак съм качил 3 програми. Ако смятате да го ползвате за различни неща по-добре 4гб 32гб или 4гб 64гб

@hristop за какъв 7 имаш предвид? Тв бокса е с Андроид 9.
#19

(2019-12-16, 22:35:34)1124 написа:  @hristop за какъв 7 имаш предвид? Тв бокса е с Андроид 9.
И моят Tanix TX6 беше с Андроид 9. Сложиш му Андроид 7 - TANIX-TX6_H6_7.0_20190123_UImod и не е за вярване, но бокса литна, работи доста по-бързо в сравнение с 9-вятката.
#20

(2019-12-16, 22:35:34)1124 написа:  Поръчвам от Алито редовно неща и всичко от Китай и през всичките изминали години съм платил само едно мито на един телефон Xiaomi. Всичките тв боксове минаха митница без проблеми. На пратката беше обявена цена $9.99. Така, че няма от какво да се плашите.

Ако ти спрат пратката няма значение за колко е обявена от китаеца,
а дали можеш да докажеш че е толкова
И като не можеш плащаш ДДС+представителство.
#21

И доказателството е снимка от сайта на али която ти може да манипулиташ както искаш, пращаш я на мейл и готово.
За последните ми 200+ пратки от али нямам нито една спряна на митница Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#22

(2019-12-17, 09:31:02)solo5 написа:  Ако ти спрат пратката няма значение за колко е обявена от китаеца,
а дали можеш да докажеш че е толкова
И като не можеш плащаш ДДС+представителство.
Запознат съм много добре с нещата. Имаш два варианта да си платиш квото трябва или да редактираш снимката с фотошоп и да си сложиш каквато цена искаш. Един приятел така лекува митниците вече с два телефона. Написах ясно, че пазарувам от години и имам само един спрян телефон. И за него платих малко, защото вкарах малко творчески умения. Но да не влизам в подробности. Всеки си решава какво да прави.
#23

Какъв ти фотошоп, кой ще си губи времето направо с F12 през конзолата за 5 секунди променяш квото искаш Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
#24

И с това става.Преди време си поиграх и става идеално.
https://play.google.com/store/apps/detai...oeditorpro
#25

А, ако поискат банково извлечение?

Реално, ако някой се заяде, законовата глоба за преправяне на документи, беше от рода на 3 години и до 5 бона, ако не се лъжа.

Навярно за такива кокошкарски изпълнения - едва ли, но все пак да си имате едно наум къде и какво преправяте.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)