Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - Лични впечатления и коментари

За сумата знам, но за другото има ли значение? Поставям го докато издаде звук терминала и на приложението ми излезе да одобря сумата. Одобрявам я и после отказва плащането.

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
Аксесоари

(2020-11-02, 19:35:49)spitfirebg написа:  За сумата знам, но за другото има ли значение? Поставям го докато издаде звук терминала и на приложението ми излезе да одобря сумата. Одобрявам я и после отказва плащането.
Това вече си е от терминала.
Предполагам не го прави в по-големи магазини
На мен напоследък не ми се е случвало да откаже теанзакция
С какво приложение и на коя банка е картата?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

FiBank приложение и карта. Иначе в Практикер ми отказа плащане и в 2 по-малки магазина.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай

(2020-11-03, 20:27:41)spitfirebg написа:  FiBank приложение и карта. Иначе в Практикер ми отказа плащане и в 2 по-малки магазина.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
И аз съм на ПИБ и нямам никакви откази последните месеци
Единствено ми се случва ако съм го завъртял или сложил не където е чипа , но след втори опит си го хваща

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Вчера пак ми отказа в Кауфланд - дало грешка "невалиден номер на карта" - идеи?

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай

(2020-11-06, 09:27:35)spitfirebg написа:  Вчера пак ми отказа в Кауфланд - дало грешка "невалиден номер на карта" - идеи?

ДА, отиди до банката и вътре имат терминали. Ще тествате и те ще се обадят на поддръжка и ще оправят ако има бъг при тях. ако не ще махнеш виртуалната картата и ще я регистрирате наново 
Защото принципно няма проблем в телефона с тези плащания

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Ултрата има ли оригинално защитно фолио на камерата отзад , както на дисплея отпред ???
Питам от чисто любопитсво , че няколко пъти ми се случва да се отзове в джоба със стотинки Smile Smile Smile
Ако няма струва ли си да и се слага стъклен протектор ...разваля ли снимките ...???
Цитирай

Не, няма, но и не си струва, стъклото е достатъчно здраво, а и да сложиш протектор, означава да развалиш качеството малко или много.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Nikola.Kolew
Цитирай

Да, и при мен няма никакви драскотини или проблеми
Нямам идея от какъв материал е, но определено е добър подбор

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Мисля, че стъклото е от сапфир.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Забелязах, че докато говоря екранът ми не ще да гасне. Някакви идеи

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

(2020-11-22, 11:22:28)TNTKZ написа:  Забелязах, че докато говоря екранът ми не ще да гасне. Някакви идеи
На първо време размести ( или затисни с пръст сензора за близост ) ако пак не гасне, рестартирай телефона и опитай пак ( често това помага за какви ли не неща )
Ако пак не, влез в тест режима и виж как са сенсзороте

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай

Явно с рестарт му е цаката

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай

Мненията са изтрити по преценка на екипа, предвид някои не много етични обръщения и не мисля, че е редно да се търси сметка за това.
Нека се търси вариант за колегиално обръщение към когото и да било и повярвайте, но няма и да ни мине на ум за подобна реакция от наша страна, на която Вие да търсите сметка.
Темата предостои да бъде затворена, при продължаване на офтопика и закачливите епитети в нея.


П.п. Явно не се вниква в молбата ми за дипломатично отношение и всячески се търси нечия вина.
Лек ден и се придържайте към естеството на темата, моля.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)