Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Сега се чух с офиса на куриера поне моята пратка е насрочена за понеделник , но момичето ми каза ,да заповядам в офиса и още днес да си я получа . Така че може да не чакате да ви се обадят ,а директно в офиса им да отидете . И събота и неделя да разцъквате новите телефончета Smile .
[-] 2 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ
Цитирай
Аксесоари
#27

Звъннах на куриера, там е телефонът, но не можело днес. Чак в понеделник, забранено им било

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#28

А някой знае ли дали телефоните ще пристигнат с протектор на дисплея като S10-серията? Гледам в youtube при unboxing на S20 серията имат и прозрачни калъфчета в кутията.

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай
#29

Протектор ще има, но калъф май не.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S8> Galaxy S20+ Grey> Galaxy S23+ Green
Цитирай
#30

Калъф в комплекта за нашия регион няма ,протектора е същия като на S10/Note10 .
Цитирай
#31

Май само в Корея включват и кейс. И при мен няма и го ползвам без докато не ми пристигне ако въобще го сложа.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#32

https://www.youtube.com/watch?v=EIzdQr3QoEA Ето как се справя в тестове за издръжливост.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

Аз използвам Spigen Liquid Crystal на всеки телефон ,който имам и съм най-доволен Smile .
Цитирай
#34

Аз си търся кейс който да изпъква над камерата за да я предпазва. Вече пристигна единият силиконов кейс, но ми изглежда прекалено тънък и утре ще видя как пасва. Ако не ми допадне съм се спрял на Samsung Protective Clear Cover EF-QG988TT или нещо на Spigen.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#35

А този на Самсунг ,острани е силикон ,а от зад твърда пластмаса ли е ? А отностно Spigen-a много добре пасва и изпъква над блока на камерите , и не прави телефона много обемен .
Цитирай
#36

На S7-цата беше така, предполагам, че и този ще е така.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#37

(2020-03-08, 20:08:41)OliQueenBG написа:  Аз си търся кейс който да изпъква над камерата за да я предпазва. Вече пристигна единият силиконов кейс, но ми изглежда прекалено тънък и утре ще видя как пасва. Ако не ми допадне съм се спрял на Samsung Protective Clear Cover EF-QG988TT или нещо на Spigen.
Виж ако има на oucase аз го ползвам на моя s9 и на камерата е леко задигнат не знам дали при падане ще свърши работа.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Ще имаме ли телефони днес?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#39

Да! Вече са доставени на Теленор и всеки с pre-order днес ще си получи телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • TNTKZ
Цитирай
#40

Аз получих моя преди час (Теленор, Европрът). Направи ми впечатление, че адапторчето усб тайп си->усб липсва (кутийката е празна)... Миналата година с с10+ имах, не че съм го ползвал, но поне да не слагат празни кутийки....
Цитирай
#41

И аз взех моя, тези 120Hz са уникална глезотия!

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#42

От теленор или европът се получават. Аз чакам още

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#43

Ако е поръчан от Теленор, Европът ги разнасят.


Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

От европът е ако си заявил ,че искаш с куриер , ако не чакаш обаждане от офис на Теленор .
Цитирай
#45

(2020-03-09, 10:59:41)Maxpainus написа:  Аз получих моя преди час (Теленор, Европрът). Направи ми впечатление, че адапторчето усб тайп си->усб липсва (кутийката е празна)... Миналата година с с10+ имах, не че съм го ползвал, но поне да не слагат празни кутийки....
Като поръчвах моя ме питаха дали искам опционно безплатно да го включат адаптерчето или не. Не го поисках тъй като имам 2 ( от Нот 8цата и С10ката ) Ползвах го да си прехвърля всичко на новия.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#46

едно питане имам на кутията на S20 Ultra пишели 5G става въпрос за тези който са си ги купили от България

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#47

Никой не ме е питал... Аз също имам от миналогодишният, но до днес си мислех, че е даденост Smile
Иначе за прехвърляне ползвах бърза сд карта на която си бях прехвърлил предварително това което ми е нужно, и която ще си остане в телефона.

Ето това е кутията
[Изображение: 11a31f7c4fc6bcf33c409b3d41e4f2b6.jpg]
Цитирай
#48

(2020-03-09, 12:10:34)Maxpainus написа:  Ако е поръчан от Теленор, Европът ги разнасят.


Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Ако си заявил доставка до офис направо отивай да си го взимаш, на мен никой не ми се обади и отидох да си го взела сам.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#49

Никой не се обажда, даже телфоните в офисите им не се вдигат, два пъти ходих днес. Пълна анархия цари в Теленор.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Цитирай
#50

В Сливен не цареше хаос в офиса им, но не се обадиха, че телефона е при тях. Бях в офиса към 10:00ч. и телефона беше там заедно с копие от договора.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)