Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Аз на А1 се обадих активираха ми 5Г и си работи без проблем, тестово е до края на юни мисля, после трябва да се мине на определен план за 5Г.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
Аксесоари

(2021-06-14, 19:56:44)ivokomandos написа:  Аз на А1 се обадих активираха ми 5Г и си работи без проблем, тестово е до края на юни мисля, после трябва да се мине на определен план за 5Г.

До края на юни дават допълнителни МБ към пакета, за да си го тестват посредством клиентите, иначе мрежата си остава достъпна за всички съпортващи устройства.
Цитирай

Поднових си договора с Теленор на Тотал макс. Уж поддръжа със сигурност 5G. Да, ама не. Въобще не се връзва и си седи на 4G. Къде ли не го пробвах из София, включително и в най-централните райони. С S 20 ultra 5G съм.
[-] 1 потребител изказва благодарност на potiron за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

Юлския ъпдейт е тук и е над 800мб. Да видим какво са измислили за камерата.
Цитирай

(2021-06-18, 07:34:15)potiron написа:  Поднових си договора с Теленор на Тотал макс. Уж поддръжа със сигурност 5G. Да, ама не. Въобще не се връзва и си седи на 4G. Къде ли не го пробвах из София, включително и в най-централните райони. С S 20 ultra 5G съм.
Не е до планове!
Съвсем ясно са написали че на ВСИЧКИ програми имат 5Г
И аз съм с S20-ULTRA, и сега съм в центъра отново дори не се закача ( а не да го има и да е слаб )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

на А1 се свързваше в пробния период. Дори успях да постигна около 900 мб доунлоад на около 400 м от клетката. С20 е ограничен от към поддържани честоти и проблема е там. По принцип в операторите, че не успяха да разделят правилно сламата за магарета. Да не ми се обиждате... Така. И после трябваше да се сключат договори нови с 5г, което е безсмислено след като на 4г имаш 200 или повече мб трансфер. Безсмислено е, защото дом ви wi Fi е с макс 200мб ако ... и това е критерий а пък и за сега няма нужда от повече. Истината е, че всеки иска да вижда иконката 5G плътна и да си казва е с устройството от 2к лв я имам.... Няма да продължа философията и спирам.
Цитирай

(2021-07-13, 23:53:07)dmihajlow написа:  на А1 се свързваше в пробния период. Дори успях да постигна около 900 мб доунлоад на около 400 м от клетката. С20 е ограничен от към поддържани честоти и проблема е там. По принцип в операторите, че не успяха да разделят правилно сламата за магарета. Да не ми се обиждате... Така. И после трябваше да се сключат договори нови с 5г, което е безсмислено след като на 4г имаш 200 или повече мб трансфер. Безсмислено е, защото дом ви wi Fi е с макс 200мб ако ... и това е критерий а пък и за сега няма нужда от повече. Истината е, че всеки иска да вижда иконката 5G плътна и да си казва е с устройството от 2к лв я имам.... Няма да продължа философията и спирам.
Принципно разбирам теорията ти и сигурно си прав за голяма част от хората , НО аз имам телефона от повече от година преди да пуснат 5Г и не става въпрос за парите, а за това щом устройството го поддържа и оператора твърди че го има , мен ме ръчка от вътре и ме нерви защо не тръгва
ТОВА Е , а че след това няма да ми е кой знае колко повече от полза или няма да има голяма разлика, това не е основното заради което ръчкам
П.с:
Най-дразнещото е че Теленор яко рекламират че имат и продават телефони за 5Г, а като им звънна няма кой смислено и да е наясно и да обясни защо при мен с телефон който и те продават за 5Г , не се връзва ( тази некомпетентност ме влудява )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Сега отново говорих с оператор на Теленор
Отговорът беше същият : Телефонът ОЩЕ НЕ Е сертифициран, изчакайте като се случи ще получите актуализация и ще се свърже
На въпросът как има потребители със същият модел и след последната актуализация са се закачили, отговорът беше че е било СЛУЧАЙНО и за малко и подобни термини които са несериозни за софтуер
Така, че официално от операторът 20Ултра още НЕ Е в листа с 5Г

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

След юлския ъпдейт започна да се връзва с 5g на доста места в София. С S20 ultra и Теленор съм. Но много често скача от 5g на 4g или 4g+.
Цитирай

И аз потвърждавам, че с новия ъпдейт телефона вече се свързва към 5G мрежата на Теленор. В Сливен за сега такава мрежа има само в централната градска част.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

След юлския ъпдейт започна да се свързва с 5g на Виваком в центъра на гр. Враца.
Цитирай

Ето и тест на скоростта на 5G и 4G мрежата на Теленор в Сливен:
5G:
[Изображение: 35237307_s.jpg]
4G:
[Изображение: 35237309_s.jpg]

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

Пак над 600мб
А пише само защита и обща стабилизация[Изображение: c9589e5dcb294133489c3ba014748578.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2021-08-13, 18:06:10)OGIER написа:  Пак над 600мб
А пише само защита и обща стабилизация[Изображение: c9589e5dcb294133489c3ba014748578.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Щом в името на версията има буквата U означава, че има подобрения и извън сигурността 
Ако е S е само сигурност
[-] 2 потребители изказват благодарност на Sev за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай

Ако е нов софт е над 1гб ъпдейта.
Цитирай

Имам драма с А1. Потвърдено всичко в плана и картата е с настройки за 5g. Апаратът е S20 FE 5G /G781/ но така и не успявам да се вържа никъде. Първоначално всеки оператор като чуе FE и щастливо ми обяснява,че той няма 5g, но като ги накарам да изкарат модела G781 омекват и почват да се ровят. Накрая в общи линии се измъкват със следното: "Телефонът не присъства в нашия сайт като поддържано устройство.Следете за ппромени в рубриката" /т.е. засили се и си удари главата в стената/.
Имам актуализация на телефона от преди два дни /800мб/, която не промени нещата.
Цитирай

А1 не поддържа ли телефона няма да имаш. Както и с volte. Това е А1!
Цитирай

Нов секюрити ъпдейт [Изображение: 5c0f553b055e4cae0d8bcd9c48df0852.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Дойде и следващата ?[Изображение: d86084d8c40651b171ebb1560e9190b6.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

За 3.5 и 4 говори ли се? Всъшност за с20у ще има ли 3.5 или директно 4?
Цитирай

Би трябвало директно 4
Цитирай

От днес:[Изображение: 918750f9dcad071427facf1c512709f3.jpg]

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kkrumov за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2021-10-15, 20:17:18)dika написа:  За 3.5 и 4 говори ли се? Всъшност за с20у ще има ли 3.5 или директно 4?

Не, 3.5 няма да има. Предпоследната голяма актуализация реално е 3.1.1, но не се промени името в информацията. Директно ще е 4.0 Smile От днес започват и работата по бета програмата за S20 серията. Аз чаках за Note, но ми се изчака чакалото... Ако я бяха пуснали по-рано щях да тествам, но вече не ми се занимава.


По принцип е само за определени държави, но до колкото си спомням може да се инсталира и по друг начин. Може и всеки да се включи, стига да има сим карта от поддържания регион. Имаше някакви процедури Smile

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

Цитирай

Не бих се занимавал с тия бети, важно ми е всичко да работи по телефона и не мога да си позволя да тествам, иначе ми е мерак да го видя Smile
Цитирай

За швейцария е пуснат нов ъпдейт с андроид 12
https://www.sammobile.com/samsung/galaxy...7/1599102/
[-] 1 потребител изказва благодарност на dmihajlow за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

И за ултра е пуснат, аз очаквах да е големият преди нова година, както беше миналата, но...ще е 2022[Изображение: d87db86040359ec121110eec1ef85f4a.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)