Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Намерих го , казва се Версия на софтуера на доставчика на услуги

SAOMC_SM- G988B_OXM_NEE_RR_0005

NEE/NEE, BGL/EUX/BGL 


Това ли е?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай
Аксесоари

Може би няма смисъл от цялата гимнастика. До часове ще дойде и при ултрата, гледам че вече е дошло при с20/с20+

Ето, появи се официално Smile
Цитирай

Готово, и за Ултра на BGL се появи и свалям
Чак не ми се вярва, до сега не съм получавал преди нова година новият андроид
П.с: размер 2124, 74мб
[Изображение: adc4afc8894273bd66d952b24ec99b3e.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Появи се да, да видим сега с кои бъгове, ще трябва да свикваме Smile
Цитирай

Аз мисля малко да поотложа. Като видя какви са отзивите тогава мисля да скачам на 11-ката.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Айде налазваме Android 11/One UI 3. Дано да няма много бъгове за изчистване и бета тестовете да са си свършили работата Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

(2020-12-10, 13:25:16)OliQueenBG написа:  Айде налазваме Android 11/One UI 3. Дано да няма много бъгове за изчистване и бета тестовете да са си свършили работата Wink

При мен няма бъгове. Както ви казах, изчакайте до седмица ще е при вас.
Как ви работи телефона сега, при мен е поне 2 - пъти по- бързо и по-мазно.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

За какви бъгове говорите? Къде е споделено за такива? И това с работата 100 пъти по-бързо не го разбирам - все пак е ъпгрейд, а не смяна на процесора Wink
Цитирай

(2020-12-10, 14:30:10)dika написа:  За какви бъгове говорите? Къде е споделено за такива? И това с работата 100 пъти по-бързо не го разбирам - все пак е ъпгрейд, а не смяна на процесора Wink

При по оптимизирана операционна система,  нормално е телефона да работи по-бързо от преди и по-мазно. За мен е поне 2 - пъти по бързо, за теб може и да не е , въпрос на усещане.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • dan_palma
Цитирай

След ъпдейта спряха да ми излизат chat heads в месенджър. Има нещо ново наречено Bubbles, което дава възможност приложенията за чат да излизат с chat heads, но повечето не поддържат такава функция, остава само фейсбук месенджър, но не ми харесва.
Цитирай

След актуализацията, на Antutu 8.3.6, при максимална резолюция на дисплея, ми даде 533414. Невиждано...
Цитирай

(2020-12-10, 18:22:42)potiron написа:  След актуализацията, на Antutu 8.3.6, при максимална резолюция на дисплея, ми даде 533414. Невиждано...

А колко е било до сега?
Цитирай

И при мен след ъпдейта работи една идея "по-мазно" и плавно. Като цяло за сега са ми положителни впечатленията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай

При тази резолюция 446641.
Цитирай

https://9to5google.com/2020/12/10/carrie...oid-issue/

Как са смс-ите при вас?
Цитирай

(2020-12-10, 20:26:51)dika написа:  https://9to5google.com/2020/12/10/carrie...oid-issue/

Как са смс-ите при вас?
Кой ти ползва смс в тия времена на комуникации и приложения

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Аз нямам проблеми

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB Titanium Black
Цитирай

И при мен sms-ите се получават.
Цитирай

Аз ползвам СМС-и и ММС-и. От 1-и декември до днес съм изпратил 88, изпращам около 200 на месец. [Изображение: c25dd194d11b827277dec0282b3ba1db.jpg]

Все още не съм получил актуализацията. Моделът ми е SM-G9880, Snapdragon, и явно още ще чакам. Тук всички ли сте с Exynos? Нямам добри впечатления за този процесор от Note 10 Plus - загряваше повече, а и батерията не издържаше много. При S20 серията може да са се променили нещата...

Envoyé de mon SM-G9880 en utilisant Tapatalk

Galaxy S20 Ultra SM-G9880 Snapdragon
Galaxy Watch Active 2 SM-R820
Цитирай

Ъпдейт по "въздуха" няма да дойде при теб . Щом си със Снапа чети xda форума .
Цитирай

(2020-12-11, 15:57:39)martoo написа:  Ъпдейт по "въздуха" няма да дойде при теб . Щом си със Снапа чети xda форума .
Не е така, и за него ще дойде до края на месеца.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
Цитирай

Ще дойде, ако го ползва в региона ,от който е купен . Ако е от САЩ и сложена бг карта всичко се е омазало и ота ъодейта няма да има . Лично изпробвано от мен .
Цитирай

Обърнали ли сте внимание дали телефона сутрин ( след 4 часа НЕ използване ) Ви иска код да влезете, зашото при мен след инсталирането вече две сутрини ( аз зареждам Само вечер ) НЕ ми го иска, отключвам си с пръстов или лице

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

При мен след 8 часа неизползване вечер не ми иска код. С пръстовия го отключих.

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
[-] 2 потребители изказват благодарност на ickopicko за това мнение:
  • airbus, OGIER
Цитирай

(2020-12-12, 10:19:57)OGIER написа:  Обърнали ли сте внимание дали телефона сутрин ( след 4 часа НЕ използване ) Ви иска код да влезете, зашото при мен след инсталирането вече две сутрини ( аз зареждам Само вечер ) НЕ ми го иска, отключвам си с пръстов или лице

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

На мен не ми иска

(2020-12-12, 02:46:30)martoo написа:  Ще дойде, ако го ползва в региона ,от който е купен . Ако е от САЩ и сложена бг карта всичко се е омазало и ота ъодейта няма да има . Лично изпробвано от мен .

Като излезе за САЩ обновяването,  където и да си по света и с каквато и да си карта, ще обнови до Андроид 11, моя телефон е с Норвежка карта и съм във България и обнових до Андроид 11 с обновяване за Норвегия.

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • OGIER
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)