Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

(2020-12-21, 18:03:28)ickopicko написа:  Изтрий приложенията и пак ги инсталирай. Мисля, че това е единственото, което може да направиш.

Да, но мога ли да го правя всеки ден. Пак става така..

(2020-12-21, 21:16:48)Вечния написа:  Не , дори вече има черна тема за Фейса на телефона, от година у чакам,  че свикнах с другите приложения да са ми в черно.
На какъв език си ползваш телефона?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kaktus_78 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари

На български,  защо?

"В един човек всичко трябва да бъде красиво:и лицето, и облеклото, и душата, и ума."
Антон Павлович Чехов
[-] 1 потребител изказва благодарност на Вечния за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-12-22, 10:07:10)Вечния написа:  На български,  защо?

За статистика. Не разбирам защо е така при мен. Вече почти се предавам!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Остава варианта нещо да се е бъгнало след ъпдейта, щом никой друг няма оплаквания. Един бекъп и връщай фабричните. По логика, това трябва да оправи проблемите Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-12-23, 00:41:25)any9 написа:  Остава варианта нещо да се е бъгнало след ъпдейта, щом никой друг няма оплаквания. Един бекъп и връщай фабричните. По логика, това трябва да оправи проблемите Smile
След ъпдейта аз си върнах заводските настройки!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на kaktus_78 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2020-12-23, 08:21:56)kaktus_78 написа:  След ъпдейта аз си върнах заводските настройки!

Пробва тогава тези ДВЕ НЕЩА второто е за оправяне на проблеми с приложения 
Дано помогне, не ми се е налагало да тествам  Cool

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Пробвай и по стара версия на приложението.

1916 
Цитирай

(2020-12-23, 09:43:53)OGIER написа:  Пробва тогава тези ДВЕ НЕЩА второто е за оправяне на проблеми с приложения 
Дано помогне, не ми се е налагало да тествам  Cool
Благодаря ти за съвета. Пробвах и пак нищо. Смених езика на тела и пак... ядец! Това ми дава винаги


Прикачени файлове Миниатюри
   

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте, понеже съм махнахл навигираща лента и изполвам слайд, след ъпдейта с А11 слайд бек стана нечувствителен колкото преди, трябва да плъзна няколко пъти за да дасе бек, някой друг забелязал ли го е?
Цитирай

(2020-12-23, 12:39:19)Sashko_Trg написа:  Здравейте, понеже съм махнахл навигираща лента и изполвам слайд, след ъпдейта с А11 слайд бек стана нечувствителен колкото преди, трябва да плъзна няколко пъти за да дасе бек, някой друг забелязал ли го е?

И при мен е същата работа

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2020-12-23, 11:56:56)kaktus_78 написа:  Благодаря ти за съвета. Пробвах и пак нищо. Смених езика на тела и пак... ядец! Това ми дава винаги
Моля,
Явно не помогнах много, не знам какво се е объркало
Аз нямам подобни ядове, а и явно никой друг не е писал за това
Остава да върнеш заводски настройки пак, според мен няма как да не стане!!!
Ако трябва върни ги, качи само фейсбук и виж как е. Ако не е ок, върни пак преди да настроиш телефона и така докато не тръгне.
Ще станат нещата
В краен случаи свали го на компютър и инсталирай наново на чисто
Знам кофти, много рядко се случва, но....има си и такива случаи и с компютри и с телефони

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Нещо много промени с тая 11-ка. Някой може ли да ми каже защо подяволите в "Моите файлове" (самсунгското приложения) -》 вътрешна памет -》Android -》data, папката е празна? Когато го отворя от телефона, няма абсолютно нищо в тази папка. Защо? Нещо ново ли е това? Има ли опция да си виждам папките с инсталираните приложения, които би трябвало да са там? Всъщност нещо при мен ли се е бъгнало или е от новия андроид това нещо?
Като вържа телефона към компютъра всичко е наред и всички папки ми излизат, но не и от телефона.
Не съм пробвала с друго подобно приложение. [Изображение: 9884f86a07e2ff41fc5ca79c078a1bf3.jpg]
Цитирай

(2020-12-26, 01:47:02)any9 написа:  Нещо много промени с тая 11-ка. Някой може ли да ми каже защо подяволите в "Моите файлове" (самсунгското приложения) -》 вътрешна памет -》Android -》data, папката е празна? Когато го отворя от телефона, няма абсолютно нищо в тази папка. Защо? Нещо ново ли е това? Има ли опция да си виждам папките с инсталираните приложения, които би трябвало да са там? Всъщност нещо при мен ли се е бъгнало или е от новия андроид това нещо?
Като вържа телефона към компютъра всичко е наред и всички папки ми излизат, но не и от телефона.
Не съм пробвала с друго подобно приложение.
И при мен е така, но не помня как е било при 10та, защото не съм го ползвал от тук ( телефона) Smile 
А иначе винаги с по-големи актуализации има промени. Някой удобни, други стресиращи първоначално  Big Grin Cool

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • any9
Цитирай

А има ли опция да се покаже? Аз го ползвам, за да качвам книги в Amazon Kindle, без да се налага да го връзвам към компютъра.
Цитирай

(2020-12-26, 12:25:17)any9 написа:  А има ли опция да се покаже? Аз го ползвам, за да качвам книги в Amazon Kindle, без да се налага да го връзвам към компютъра.

Горе в трите точки няма ли опции за скриване/показване на папки.
Цитирай

(2020-12-26, 12:25:17)any9 написа:  А има ли опция да се покаже? Аз го ползвам, за да качвам книги в Amazon Kindle, без да се налага да го връзвам към компютъра.

В Андроид 11 има забрана за папка Android/data . За сега ползвам Total comander 3.11. Пробвай .  Записа на разговори работи с Cube ACR 2.3.182 .В папката е.  https://dox.abv.bg/download?id=d353aee4da
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • any9
Цитирай

(2020-12-26, 15:51:54)alexkara написа:  В Андроид 11 има забрана за папка Android/data . За сега ползвам Total comander 3.11. Пробвай .  Записа на разговори работи с Cube ACR 2.3.182 .В папката е.  https://dox.abv.bg/download?id=d353aee4da

Евала, браво! Много ти благодаря за помощта!!! Весели празници на теб и на всички потребители тук!

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

За много години! И SAMSUNG започват годината на чисто. Цялата статистика на батерията я няма Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Ха вярно я няма.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай

Фикс за статистиката на батерията
https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-...phones-fix

GalaxyS21U
[-] 2 потребители изказват благодарност на kremon за това мнение:
  • Detelin123456, OGIER
Цитирай

От няколко дни информацията за ползване на батерията спря да се показва. Някой има ли същия проблем и как може да се оправи?

P.S. Видях по-късно че въпроса вече е зададен и очевидно не е само единичен случай.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung Galaxy S23 Ultra > SM-S918B > 256GB > Phantom Black > Android 13

Samsung Galaxy S4 > GT-I9507 > 16GB > Black Mist > Android 4.4.2 TGY

Samsung Galaxy S20+ SM-G985F
Samsung Galaxy S9+ > SM-G965F

Samsung Galaxy S7 > SM-G930F
Samsung Galaxy S4 > GT-I9515VE
Цитирай

(2021-01-02, 18:54:41)Kristiyan421 написа:  От няколко дни информацията за ползване на батерията спря да се показва. Някой има ли същия проблем и как може да се оправи?

P.S. Видях по-късно че въпроса вече е зададен и очевидно не е само единичен случай.

https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-...phones-fix
Ето го решението.

GalaxyS21U
Цитирай

(2021-01-02, 17:31:38)kremon написа:  Фикс за статистиката на батерията
https://www.sammobile.com/news/one-ui-3-...phones-fix

При мен това НЕ сработи
Изчистих и кешпартишъна, рестарт и пак НЕ
Ще чакаме Актуализация  Visslar

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

(2021-01-03, 10:14:41)OGIER написа:  При мен това НЕ сработи
Изчистих и кешпартишъна, рестарт и пак НЕ
Ще чакаме Актуализация  
Би трябвало да започне на ново след, като заредиш батерията

GalaxyS21U
[-] 1 потребител изказва благодарност на kremon за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2021-01-03, 10:49:46)kremon написа:  Би трябвало да започне на ново след, като заредиш батерията

ДА, 
Благодаря. Тествах го с леко зареждане ( защото имах 93% ), но си тръгна ( Не показва предишните, стартира наново )  Cool

Ето го и като Видео

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)