Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

Здравейте, не получавам никакви известия от месинджъра от известно време , с 20+ съм. Някой имал ли е подобен проблем?

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Има актуализация. Подобрена камера.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на NikolaiSS за това мнение:
  • OGIER
Цитирай

(2021-03-26, 07:26:48)NikolaiSS написа:  Има актуализация. Подобрена камера.

Изпратено от моят SM-G985F с помощта на Tapatalk

И не само ! Има и други новости .500мб
Цитирай

Които са какви ... !?
Цитирай

В галерия в менюто за предложения за автокорегиране на снимки , не се показват снимките. Нещо при мен се е омазало явно с последните 2 ъпдейта,  а връщах всичко до пълно нулиране


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

При вас има ли проблем с обхвата на А1? Почти  го губи дори на 2 и 3G. 

.jpg Screenshot_20210402-225407_One UI Home.jpg Размер: 14.34 KB  Сваляния: 512

[

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Те че не са цвете - не са, но проблем голям са и калпавите модеми в самсунг като цяло.
[-] 4 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • airbus, DoryanY, Marto.g, oxuboxu
Цитирай

(2021-04-03, 06:39:00)emzo написа:  Те че не са цвете - не са, но проблем голям са и калпавите модеми в самсунг като цяло.

Често имам известия за гласова поща, поради губене на сигнал. Това в центъра на София. Wink Явно трябва да го държа по-близо до прозорците. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Не ми се пуска тема, не мога да намеря в настройките къде можеше да си сменяш бегграунда при позвъняване, то толкова настройки че забравям кое къде е???
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sashko_Trg за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Контакти - трите точки в дясно - настройки - фон за обаждане... Ако това имаш в предвид Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

(2021-04-03, 19:00:37)any9 написа:  Контакти - трите точки в дясно - настройки - фон за обаждане... Ако това имаш в предвид Smile

Да, това е мерси. Smile
Цитирай

(2021-04-03, 19:00:37)any9 написа:  Контакти - трите точки в дясно - настройки - фон за обаждане... Ако това имаш в предвид Smile

Все още съм с Андроид 10 на Самсунг С10е и не намирам "фон на обаждане".Явно е налично в Андроид 11.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Samssung S6 Edge за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай

Даже в 3.1 ...
Цитирай

Използвам телефона предимно за сърфиране, като ползвам и двете ръце. Доста често тъча не реагира много точно. Получава се забавяне при скролване, вероятно от неволен допир с длан или пръст. Има ли начин да намаля чувствителност около извивката на екрана?

Какви програми ползвате за уведомления на заключен екран? Имаше някаква с цветни кръгчета около камерата, но не я намира.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

При мен също го прави и не мисля че е от това. На s9 пак извит такова нещо няма.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-04-06, 11:37:16)Marto.g написа:  При мен също го прави и не мисля че е от това. На s9 пак извит такова нещо няма.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk

От какво може да е ? С фабричната прозрачна лепенка съм. Може да е от него.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Пробвай да си махнеш крайни панели от настройките да видиш как ще е стига да не ги ползваш и да ти трябват.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,
От 4 месеца съм с S20 Ultra и съм супер доволен от телефона. Обаче от около месец имам проблем с камерата, в един момент (смятам, че беше след някои от предните ъпдейти), при включване на приложението за камерата, телефона се рестартира или е с черен екран. Преди се случваше рядко, но последната седмица зачести доста. Чудно ми е дали е софтуерен проблем или хардуерен. За тези няколко месеца изпуснах телефона няколко пъти, дали е възможно да е от това?
Цитирай

Като за начало опитай с изчистване кеша на приложението.

 
Цитирай

Здравейте, от къде мога да променя резолюцията на снимките и видеото на камерата? Преди беше в менюто на камерата, а сега го няма.
С каква програма може да се гледа видеото на лаптоп (i 3 процесор, 10 поколение с RAM 8 GB,  с вградена видео карта) снимано от 64 МР камера на S20+? На телефона видеото си върви нормално , а на лаптопа прекъсва и звук и картина.
Цитирай

За снимките може да променяш само съотношението. За видео - предпоследната иконка горе - HD , FHD , UHD.
За видеото - ако е снимано в UHD , вградената видеокарта може да му идва слаба.
Цитирай

Здравейте! Почти във всеки разговор отсрещната страна се оплаква, че не ме чуват на моменти. Както си говоря и те спират да чуват за около 5 секунди, може и повече. Рестартирах телефона (s20 fe 5G), но проблемът остава налице. Някой има ли идея защо става така и как да го оправя?
Цитирай

Може би от около 2 месеца(не знам точно),имам проблем с тапета на начален и заключен екра.Изтеглих си тапет,който ми стои в галерията и го задавам за начален и заключен екран,като съм изключил опцията за динамичен тапет.Въпреки това,на 24 часа поне по веднъж ми се сменя тапета с произволен и се налага всеки път да задавам отново този,който си харесвам.Самсунг S20+,купен април 2020 г от А1 и използвам един и същи тапет оттогава.Моля за помоща ви!
Цитирай

Здравейте, ползвам S20+ и от няколко месеца наблюдавам за един проблем свързан с дисплея. Виждам нещо като останали отпечатъци от иконки на различни приложения върху самия екран. Телефонът е още в гаранция. Може ли да дадете идеи какво да правя? ?
Цитирай

Дисплея е прегорял и са се отпечатели иконките или статус бара . Срещан проблем при амоледа . Носи го за гаранция ,сменят дисплея и лайсните ,гаранцията го покрива този проблем .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • viktord
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)