Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси
#51

(2020-03-17, 18:58:02)icokazanovata написа:  При мен ми изпратиха два последователни 6 цифрени кода и на следващата стъпка ми иска 9 цифрен код.Помагайте
Кода с 9 цифри вече ще можеш да видиш на телефона по следния начин: Настройки-цъкваш на иконката на акаунта ти до лупата-Парола и защита-Потвърждаване в две стъпки-Резервни кодове

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на marto74bg за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#52

Някой ще може ли с превода да ми помогне на този скрийншот


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на icokazanovata за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#53

В Backup codes е това, което търсиш.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#54

Искам да попитам какво ви е мнението за камерата. Аз съм с s20, инсталирал съм последния ъпдейт, но като правя видео, често губи фокус за малко. Това е при добра осветеност и ясен обект (човек) на преден план. Също така, не съм доволен никак от 3-кратния зуум, замазва ми и трудно фокусира. Със стария ми s7 не съм имал никога такива проблеми... Ако е нещо масово, предполагам, че може да се оправи с някой друг софтуерен ъпдейт...
[-] 1 потребител изказва благодарност на rusnakaa за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#55

Здравейте , от днес имам S20 Ultra и гледам в настройки има опция за зареждане като супер бързо зареждане  , бързо зареждане и нормално зареждане.
Мисълта ми е да изключа супер бързите и вечер да си го зареждам нормално или?

И другото което е , да речем имам потребителски имена и пароли запаметени с гугъл и като инсталирам някое  приложение преди автоматично ми излизаха а сега излиза да ги вкарам със Samsung Pass , как да го махна това?

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


[-] 1 потребител изказва благодарност на DeCkard за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#56

Препоръчвам за по-дълъг живот на батерията само опцията бавно зареждане.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#57

Да ти споделя това което съм чел за батерията на всеки телефон е важно да не се остава дълго време под напрежение. Най доброто за една батерия е да се движи в проценти от 40 до 80 но няма смисъл чак толкова да се робува. Колкото по бавно се зарежда толкова по дълго време ще издържи. Затова някой марки телефони са направили софтуер които следи кога го зареждаш. И при положение че го оставаш за през ноща той се зарежда до едини проценти да кажем до 80 и остатъка до 100 ги пълни за времето докато се събудиш. Демек ако го ползваш да кажем в 7 сутринта софта прави така че да се заредил до 100 в 7.00ч. Това пи самсунг го няма така че по добрия вариянт е да го слагаш докато си буден и като се зареди да го изключиш. Това мнение е мое и не искам да ангажирам никой с него. Надявам се че съм ти бил полезен.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 1 потребител изказва благодарност на kali_74 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#58

За камерата скоро ще има нов ъпдейт на софтуера и за трите модела.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#59

(2020-03-17, 21:22:40)DeCkard написа:  И другото което е , да речем имам потребителски имена и пароли запаметени с гугъл и като инсталирам някое  приложение преди автоматично ми излизаха а сега излиза да ги вкарам със Samsung Pass , как да го махна това?
Колега, в темата на обикновените S20-ки си, но би трябвало настройките да са същите Wink
Отиваш в Настройки-> Основно управление-> Език и въвеждане-> Услуга за авто попълване и от там сменяш да е на гугъл. Би трябвало така да стане Smile



(2020-03-17, 21:54:36)NoMaD написа:  Препоръчвам за по-дълъг живот на батерията само опцията бавно зареждане.
При мен разликата при изключени опции за бързо и супер бързо зареждане е 40мин. В единия случай е за 1:19ч, в другия 1:59ч. Дали ще се отразят на батерията тези 40мин?
Цитирай
#60

Днес получих мейл,че проблема със Самсунг Акаунта е отсранен и при мен се получи от първия път влизането в профила.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DDimitroff за това мнение:
  • TNTKZ, verbatin
Цитирай
#61

И аз успях, благодаря за инфото колега.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#62

(2020-03-17, 22:10:38)OliQueenBG написа:  За камерата скоро ще има нов ъпдейт на софтуера и за трите модела.
Пускат го
https://www.sammobile.com/news/galaxy-s2...autofocus/

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#63

Вече го свалям и го пускам да се инсталира след малко Smile Естествено през компютъра де, ОТА още го няма.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#64

(2020-03-18, 21:02:31)ivan_vylka написа:  Вече го свалям и го пускам да се инсталира след малко Smile Естествено през компютъра де, ОТА още го няма.
Откъде го сваляш

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#65

През Samfirm tool

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#66

Пи точно та пратиш линк директно да сваламе и  ние
Цитирай
#67

Не става с линк, програма трябва.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#68

(2020-03-18, 21:19:18)ivan_vylka написа:  Не става с линк, програма трябва.
https://androidmtk.com/use-samfirm-tool

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#69

Инсталирах актуализацията, ноооо, не бързайте да се радвате особено, основната поправка в нея е подобрение в камерата и по-точно проблемите с автофокуса, от които някои се оплакваха. За батерията мисля, че няма подобрение от това, което виждам за 1 час употреба след актуализацията. Чакаме следващ ъпдейт  Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#70

Проблемът с автофокусът оправен ли поне?

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#71

Аз при мен не съм забелязал и преди такъв проблем, но иначе актуализацията е точно за него.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#72

(2020-03-19, 07:41:03)TNTKZ написа:  Проблемът с автофокусът оправен ли поне?
Какво ново в последния ъпдейт на камерата: https://twitter.com/UniverseIce/status/1...09344?s=09

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • OliQueenBG, TNTKZ
Цитирай
#73

Искам да попитам, при всяко рестартиране на телефона ми се появява страницата от настройките "Диспечер на СИМ карта". Това ми е ненужно и не знам изобщо трябва да ли да правя нещо там. Всеки път ли ще е така, има ли как да се махне?
Цитирай
#74

Да, всеки път се появава по принцип, но мисля, че не си рестартираме телефона толкова често, че да ни дразни толкова.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#75

Ако е с една сим карта изчезва ли като се избере сим 1 и му се даде готово там ако има или просто се затвори.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)