Анкета: Кой телефон бихте си купили ако имате 2700 лв само за телефон, ваш - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Samsung S20 Ultra
32.14%
9
32.14%
Iphone 11 Pro
17.86%
5
17.86%
Samsung Galaxy Fold 2
0%
0
0%
Samsung Note 10(2 бр. ще нося)
3.57%
1
3.57%
Xiaomi Mi10(3 бр. ще нося)
25.00%
7
25.00%
Друг(посочете модел)
21.43%
6
21.43%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой телефон бихте си купили ако имате 2700лв(може да ги похарчите са
#1

Кой телефон бихте си купили ако имате 2700лв(може да ги похарчите само за тел, само за вас)
За Fold 2 (бих додал)- да се чете Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Един Huawei Mate 30 Pro и един Samsung Galaxy Note 10 импорт от Америка за да е с Snapdragon процесор.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#3

Nokia 1 plus за 50 лева.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#4

Трябва да има и нито един в отговорите.Защото аз не бих дал толкова за нито един без значение от марката защото не е въпрос на пари.Аз не виждам смисъл да се дават толкова дал съм до сега най много 1130 лв най много 200 от горе нищо повече.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай
#5

Не може, дадени са ти 2700 лв и можеш само телефон да си купиш с тях Smile

                                                                    
Цитирай
#6

Ако трябва да ги купя веднага, бих избрал един LG V50 за мен и един G8s за жената на обща стойност 2549 от нашите онлайн магазини. С останалите 151 лв. щях да купя някое аксесуарче, че даже и за почерпка щяха да останат. Но иначе бих изчакал LG V60.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Гласувах с S20 Ultra, но честно казано за тези пари бих взела един Samsung Galaxy Note 10 Plus или Huawei P30 Pro и един Samsung Galaxy S 10 Plus

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#8

(2020-02-17, 20:00:47)vargala81 написа:  .. бих избрал един LG V50 за мен и един G8s за жената на обща стойност 2549 ..
Условие е, че само за вас може да ги похарчите Wink т.е ако някой предпочете, трябва да ходи с два- три телефона.

                                                                    
Цитирай
#9

Това "ако имахте" го разбирам хипотетично, ако ги имах, или някой ми ги даде за телефон...
Веднага бих си купил Айфон 11 про, и с остатъка от парите една прахосмукачка, да изчистя след като го ударя от земята. Искам да видя какво има вътре и защо струва толкова пари тая гад!
Ако парите са си мой, пак ще си купя Айфона, но момента със прахосмукачката ще го пропусна - избора ми е свързан единствено с компактните размери, иначе толкова пари за телефон НИКОГА!
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • alexbg67, vargala81
Цитирай
#10

vito по-добре го продай, пък вземи някой заключен и него разглоби, поне ще си купиш повече техника, каквато и да е .
Но иначе, за тези пари бих си взел сгъваем телефон, защото другото може да се купи винаги, по сгъваемия хем струва много пари, а и не се знае до кога ще оцелее.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#11

Бих взел Pixel 4/4XL ако имаше читава батерия. Не може толкова добър телефон да го правят да му пада батерия докато си измиеш зъбите.

LG V50 също е вариант, но след 2 лг-та ми се иска следващият да е от друга марка.

Самсунг С20 Ултра - опция, но е твърде твърде обемен.

Айфонът не е за мен. Не ми допада тяхната ОС.

Фолд - не, не и не, без значение дали е самсунг, моторола или друго.

Самсунг Ноут 10 - твърде голям

Хиоми Ми 10 Про - може би, но и той не е малък.
Цитирай
#12

Поръчков Samsung Note 10 (не плюс) с:
-Добавена повече и по-бърза рам
-120Hz дисплей
-4200 mah
-новият snapdragon
-45W зареждане и зарядно.
-Жак за слушалки
Цитирай
#13

(2020-02-17, 20:34:17)georgi4a написа:  Условие е, че само за вас може да ги похарчите Wink т.е ако някой предпочете, трябва да ходи с два- три телефона.
Щом трябва ще ходя, стига да не е едновременно  Big Grin
Ако обаче условието е да са и двата в мен едновременно, винаги мога да изпусна единия (G8s) "без да искам"  Big Grin


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • NaniG
Цитирай
#14

Най-вероятно бих се спрял на OnePlus X McLaren.

 
Цитирай
#15

Galaxy Z flip, черен. Вече е поръчан и платен Smile
Цитирай
#16

Колекция от стари телефони от периода 1999 до 2007

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#17

Този, с който съм в момента. Останалите ще отидат за нещо наистина важно...

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#18

Условието е да ги похарчиш всичките(можеш да додаваш само) за телефон/и Smile
..ако не е само един, трябва да ходиш с тях едновременно.

                                                                    
Цитирай
#19

Ще изчакам 2 години и ще купя с тия пари 5-6 S20 Giga Ultra Mega Hyper ширпотреби , след което ритуално ще ги потроша и запаля, правейки така света малко по-добър !
RIPSAMSUNG.COM ххахаххаха Tooth Tooth Tooth
Цитирай
#20

!!! ВНИМАНИЕ !!!   !!! НАТОВАРВАЩ  КОМЕНТАР !!!
ПРОЧЕТЕТЕ  САМО  ПОДЧЕРТАНИЯ  ТЕКСТ  АКО  ВИ  ИНТЕРЕСУВА  ПО  ТЕМАТА


Анкета от типа колкото да се приказва нещо, но не пречи, ще отговоря: макар, че Шайоми имат много цигански номера (като липсата на Widevine L1) и мълчат като наказани ученици, въпреки потребителския интерес, бих им дал за последно шанс с Mi10 Pro, бих взел на жената нещо (тя не ламти за много скъпи), а може би бих дал шанс наново на LG, изчаквайки G9 и V60 вместо китайския, т. е. гласувах за "друг". Във всеки случай, никога не бих дал тия пари за телефон, дори два, не защото не мога, а защото го считам за минавка и гавра от страна на производителите. Всякакви оправдания и приказки "усеща се "premium" (не знаят дори на български какво усещат, ама го усещат)" и от сорта са напълно несъстоятелни. Дори и за компютър не бих ги дал вече, нито дори за телевизор или аудио система.
Цитирай
#21

Новата Motorola RAZR. Ей така, за кеф...

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#22

Ясно е, че повечето няма да ги дадем тия пари за един телефон. Излишно е всеки да се обяснява. Аз също съм с телефон за под 1000 лева и за следващия трудно бих минал тази граница, която сама по себе си не е никак малка. Вкарайте се малко във филм - дават ви 2700 лева, които може да изхарчите само за телефон(и). Има фирми, в които има бюджети за телефони за служителите. Ето това си е реален сценарий - имате висок бюджет, който може да похарчите само за телефон. Не са ваши пари, а на фирмата. Ако си вземете телефон от 300 лева, останалите 2400 лева си остават за фирмата, не за вас. Помислете по този начин.
Цитирай
#23

Е аз пък реших да се обясня. Натоварих ли те (или някой) друг много? Ще (ви) го редактирам тогава, че да е по-четлива частта по темата.

Няма фирма, която да ти отпусне сумата Х за телефон, ти да си купиш Х-1000 лв. и остатъкът да ти иде в джоба - фирмите не дават на този принцип. Дори не знам фирма, която да ти дава право на избор на устройство, но сигурно има тук-там. В тази, в която работя (да не й споменавам името - голяма немска авиационна компания), има служебни телефони, винаги са последен модел iPhone и дори принципа на взимане на въпросните е съвсем друг. Освен това, в анкетата пише "ваш", а не служебен.
Цитирай
#24

(2020-02-18, 10:46:59)galaxian написа:  Ето това си е реален сценарий - имате висок бюджет, който може да похарчите само за телефон. Не са ваши пари, а на фирмата. Ако си вземете телефон от 300 лева, останалите 2400 лева си остават за фирмата, не за вас. Помислете по този начин.

Поръчахме P30 pro, един Самсунг 4к ТВ 50" и Huawei M5 lite със стилус.
Друг е въпросът, че искат за един п30 про 1500 кинта без ддс, а се продава свободно без договор 1400 с ддс... В скайфон е 1140 . Иначе се замислих за note 10+, но камерата беше по-важна.
Толкоз от бюджета на Виваком. Три и нещо беше. Някой друг може да е взел още нещо, аз заръчах тва горе, щот ме питат. За мен още се чудя какво да взема от личния бюджет. Със сигурност няма да е телефон над 1500 кинта. Даже и тва е неоснователно много.
Между другото Виваком включват в бюджета и всички модели ма айфон...
Цитирай
#25

Липсва възможен отговор: "Толкова пари за тамагочи не давам!!!Cool Мисля, че щеше да оглави класацията, а така излиза, че форумът е съставен само от масони...  Visslar Rolleyes Tongue

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • eksoldier
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)