Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia 1 II - Лични впечатления и коментари
#26

Те сигурно толкова са били и бройките.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

В България предлаганата версия на апарата от Теленор дали е с две сим карти?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

@zaharyg Предвид описанието в сайта, предлагат едносимовата версия. В технополис е същата версия, както и в сайта на Сони България - явно за нашия пазар няма да се предлага двусимов вариант.
Цитирай
#29

В сайта на А1 го дават двусимов...
Надявам се наистина да е така. Не напирам от сега да го купя но след месец сигурно. Ако още го предлагат... Че сега мина на "Очаквайте скоро"  Предполагам бройките им за преордър са свършили ..
Моля ако някой го купи от А1 или е питал да сподели. Ако наистина продават едносимовата версия ще е жалко Sad  за мен де Smile

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#30

https://www.telenor.bg/bg/private/device...peria-1-ii има го вече.
Не се ли предлагат всички телефони вече с две сим карти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

(2020-06-22, 19:30:38)hazART написа:  https://www.telenor.bg/bg/private/device...peria-1-ii има го вече.
Не се ли предлагат всички телефони вече с две сим карти.

И аз така мислех..
Но гледах това ревю : https://www.youtube.com/watch?v=PM7cbexmAgI&t=1s
И на 03:05 казва че поне неговата версия е едносимова....
Не знам Smile Аз съм във времената на Z5 Smile обмислям да мина вече в 2020 Smile

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#32

Ако наистина е едносимов, аз ще го пропусна.
Цитирай
#33

Аз мисля че е двусимов хибриден.Втория слот използваш или със сим карта или с карта памет.Ще е добре някой ако го има вече да драсне ред,два с някакви впечетления.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#34

Писах на А1... не знам какъв сървиз имат но са ми писали обратно в 01:32 Smile
Потвърди ми някаква мацка че телефона е двусимов.
В момента нямали налични количества и не можели да се ангажират със срок кога ще имат. Причината била че първия им срок даден от Сони бил 19/06 но не бил спазен не от тяхна страна ..

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#35

Слота е хибриден, както си и знаех.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#36

Много елегантен телефон, взех го от Теленор по промоцията със слушалките. Липсват ми приложенията на HTC, но надявам се да свикна с новите.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#37

С две сим карти ли е?

Изпратено от моят LYA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#38

Стандартен комбиниран слот. Дори не съм разглеждал може ли нещо по различно, директно преместих симката и картата с памет от стария телефон.

Между другото, ползвам тапите от HTC 10, по-удобно са ми и ми се струва че звучат по-добре. Безжичните слушалки ползвам само вкъщи и засега съм доволен от тях.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#39

Ако номера на модела завършва на 51 е едносимов.

Sent from my XQ-AT51 using Tapatalk

Sony Xperia 1 II, OnePlus 5 64Gb, OnePlus X 16Gb, Android 6.0.1 Stock, Samsung Galaxy Nexus, Android 4.3 Stock Rooted
Sony Xperia Z2 tablet, Android 6.0.1 Stock, SONY Bravia KD-43X8309C
[-] 1 потребител изказва благодарност на philip67 за това мнение:
  • Tiger VI
Цитирай
#40

Вече двама ли сте Smile Да са ви честити!
Като имате малко повече впечатления, драснете по някой и друг ред - даже колегата @Tiger VI ми е "съотборник" с HTC U12+ и ще ми е интересен прехода.
Цитирай
#41

+ 1

Предварителна поръчка от Теленор със слушалки
Уникални

Ericsson T18-->Siemens C62-->Sony Ericsson K300-->Sony Ericsson W550-->Sony Ericsson W850-->Sony Ericsson W980-->Nokia E51-->Motorola Milestone - - >Motorola Razer 910-->Sony Xperia Z2 - - >Sony Xperia XZ -->LG V10 -->  LG  G6  --> LG V30+ --> Sony Xperia  1 II --> Samsung 22 Ultra - - > Sony Xperia 1 IV
[-] 1 потребител изказва благодарност на matj17 за това мнение:
  • zdravko959
Цитирай
#42

Вече психически се сдобих с телефона Big Grin
Днес поръчах гръбче на Spigen и края на месеца и физически ще го имам. Smile
За тези, които го имат вече изкажете мнение по телефона.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#43

И аз съм така Smile Живот и здраве на августовската заплата го вземам. Дано само А1 да задържат бройики до тогава. Подготвям се психически да се убедя че наистина ми трябва Smile Нека наистина някой който се е сдобил с него да сподели впечатления. Как е положението със сим картите и въобще.

Sony Xperia T  LT30p --> Sony Xperia Z5 Dual--> Sony Xperia 5 ii
Цитирай
#44

(2020-06-28, 09:41:09)Vi70 написа:  ...HU12+ и ще ми е интересен прехода.
Преходът от HTC10 към HTC12+ ми се видя по-сложен. Smile  С особеностите на телефона се свиква, нищо него не предизвиква раздразнение. Липсва ми клавиатурата от стария телефон, но май нейния автор е китаец, а напоследък има масов отстрел на китайските приложения.

Siemens ME45->Siemens M75->HTC Desire->HTC One X->Samsung Mini ->HTC One X->HTC 10>HTC 12+->SONY Xperia 1 II->Samsung S23 Ultra
Цитирай
#45

+1
Вече официално се сдобих с телефона. Smile

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#46

От VIVACOM обявиха, че пуска на специална цена за Xperia 1 II, който ще се предлага с до 150 лв. отстъпка до края на юли. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#47

https://www.youtube.com/watch?v=UGBlZZ_8nR4 Ето ревю на български.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#48

5G активно ли е в телефона закупен от български оператор?

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#49

В теленор и виваком по спецификации не го дават с 5г, но в технополис и а1 го дават 5г.
Интересно дали е грешка в описанието на двата оператора или са спестили някой лев.
Цитирай
#50

Въпроса ми е в менюто дали е активно 5G.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)