Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Новата поща на dir.bg?
#1

Привет на всички!
Уж на 3-ти март щеше да е активна новата
"съвременна и функционална имейл платформа от ново поколение" на dir.bg,
а аз не виждам разлика в интерфейса и всичко си е по старому.
Да не би да не са стартирали новата платформа още или има нещо, което ми убягва
Цитирай
Аксесоари
#2

Стартираха я вчера и не можах цял ден да вляза в нея. Явно днес върнаха старата версия. Поетапно махам всичко от там, това е някакво подобие на поща.
Цитирай
#3

Писах им и ми отговориха, че имат технически проблем

Тема: Технически проблем с пощата на  Dir.bg. Молим за Вашето извинение!
Новата поща ще бъде достъпна на адрес: https://webmail.dir.bg

Явно нещо са сбозили нещата и ще им трябва време да се оправят
Помня как навремето бяха най-добрата безплатна поща и как решиха да станат платени
и от нищото изникна abv.bg и клиентите на dir.bg се прехвърлиха там
Ще ги видим какво ще измислят
Цитирай
#4

Голяма трагедия е тази поща. И все по-зле става. Като я обновиха имах надежди, но... Особено след това изискване периодично да си сменяме паролите. Вчера ги смених и на двете си пощи в ДИР. Не знам има ли връзка, но вече не ми работят пощите. Не мога да си ги настроя на имейл клиента на телефона, няма връзка със сървъра. Нито мога да изпратя, нито да получа имейл през уеб базираната поща. Чуда се дали да пиша на съпорта, че там обикновено е глас в пустиня.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#5

Наистина ли има още хора, които ползват подобни "услуги"!?  Huh

iPhone 14 Pro
Цитирай
#6

Представи си, че да, адски много хора ползват мейли.
Цитирай
#7

Абе мейли добре, ама абв, дир, майл.бг? Нормални доставчици няма ли? Майкрософт, Гугъл, Епъл, Яхо ако щеш?

iPhone 14 Pro
Цитирай
#8

Какво трябва да притежава една безплатна пощенска услуга за да бъде квалифицирана като "нормална"?

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#9

В крайна сметка всички ползват един и същ протокол.. така ще кой ще е доставчика няма никакво значение
Цитирай
#10

(2021-05-12, 23:33:58)Константинов написа:  Абе мейли добре, ама абв, дир, майл.бг? Нормални доставчици няма ли? Майкрософт, Гугъл, Епъл, Яхо ако щеш?
От както се помня си ползвам абв и проблеми нямам! Не виждам ти какво лошо 
виждаш в тях ако не ти отнема много време може да ни светнеш и евентуално 
да ни извадиш от "тъмните векове"...........Smile
А и с gmail проблеми не съм имал, така че за мен всички са си нормални и е въпрос 
на вкус кой, коя поща да си ползва......... Visslar

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#11

Това достатъчна причина ли е - https://help.abv.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D...%BE%D0%BB/ ?
Или да добавим и SPAM филтрите или по-точно липсата им. Big Grin
Съгласен съм, че всеки решава какво да ползва, но че всички са еднакви - Тц. Smile

iPhone 14 Pro
Цитирай
#12

(2021-05-13, 10:55:43)Константинов написа:  да добавим и SPAM филтрите или по-точно липсата им. Big Grin

В абв можеш да настроиш спам филтри
Цитирай
#13

ABV е трагедия. Допускат всякакъв вид фишинг и не им пука. Нищо не става от тях.
Не мисля,че има български Email провайдър за частни лица които да става за нещо.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#14

(2021-05-13, 13:05:52)Legend написа:  Допускат всякакъв вид фишинг и не им пука.

Донякъде си прав, но все пак има вариант да ги блокираш и да отиват в спам папката.
Не съм сигурен дали съм прав, но май са единствената поща, в която можеш да видиш
от какви IP са се опитали да ти влязат в акаунта или са те пробили
Цитирай
#15

Имам пощи в Яху и Гугъл. Да изпратя или да получа поща на/от абв.бг е "тука има - тука няма".

Sony Z5 Compact.
Цитирай
#16

Махнах си всички abv важни пощи и ги замених със сигурни швейцарски-бетон ,останаха ми за проба 1-2 маловажни в abv, от дъжд на вятър ги ползвам.
Малко ме е яд само , че бях купил 150 000 Holo койна и сега не мога да си влезна в профила в една от водещите борси за криптовалута. Щото съм с abv и явно пощата е деактивирана-писах на екипа-не можели да ми дадат паролата от съображение за сигурност.
И ги заебах, Holo-то е вече 1 цент, тва са 1500 долара, голяма работа. Здраве да е. Но за важните неща-никога abv повече.
Цитирай
#17

Приятел, предлагам да си вдигнеш една Exchange среда със съответните Spam & Security решения.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)