Анкета: Как управлявате телефона си - чрез жестове или софтуерни бутони? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Управлявам го чрез жестове
50.56%
45
50.56%
Управлявам го чрез софтуерни бутони
44.94%
40
44.94%
Редовно ги сменям
4.49%
4
4.49%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как управлявате телефона си - чрез жестове или софтуерни бутони?
#26

Аз на моя му крещя, докато не се сети сам... Или поне така беше в началото - сега AI се пообучи и само като повиша леко тон и зацепва. Smile
[-] 3 потребители изказват благодарност на imthedevil за това мнение:
  • Be6i4, oxuboxu, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#27

А пък аз моя го и пошляпвям ! Никога по лицето се ! Wink
Тоест плескам го два пъти да се събуди Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на georgekodinov за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#28

На хуавея Р30 с жестове. Много по-удобно от бутоните ми е.
1. Отдолу нагоре - хоум бутон
2. Отляво или отдясно към средата - бутон назад
3. Отдолу нагоре и задържаш - последни приложения
4. От ъгъла към средата - смалява екрана за работа с една ръка
5. Ако програмата има меню бутон - в горната част на екрана плъзгаш от ръба към средата.

Улавям се, че го правя по инерция и на стария s7 с физическите копчета Smile

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#29

(2020-03-14, 10:04:19)jivkojj написа:  На хуавея Р30 с жестове. Много по-удобно от бутоните ми е.
1. Отдолу нагоре - хоум бутон
2. Отляво или отдясно към средата - бутон назад
3. Отдолу нагоре и задържаш - последни приложения
4. От ъгъла към средата - смалява екрана за работа с една ръка
5. Ако програмата има меню бутон - в горната част на екрана плъзгаш от ръба към средата.

Улавям се, че го правя по инерция и на стария s7 с физическите копчета Smile

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Smile само докато изчетох командите и ги забравих Smile радвам се че си ползвам бутоните, тая гимнастика нагоре надолу, назад напред...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#30

Въпрос на вкус.За мен лично е 100 пъти по-удобно със жестове особено като го ползвам с една ръка.
Цитирай
#31

(2020-03-11, 16:41:18)BGDropche написа:  Най сложните жестове в телефон са ми тези на P20 и P20 Pro долу със сензорния бутон. Така и не успях да запомня какво прави наляво надясно надолу нагоре Big Grin
Ми запиши си. Нямаш ли тефтерче. Като ти се наложи отваряш, гледаш в тефтерчето и действаш. Дано съм бил полезен.
[-] 2 потребители изказват благодарност на anatol06 за това мнение:
  • BGDropche, Victormihov
Цитирай
#32

Не ползвам P20 Pro

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#33

Жестовете при Android не са много добре направени, тези, които заместват софтуерните бутони, когато бях с Note 9 не ги и ползвах, защото трябва всеки път  отдолу нагоре на 3 места да местиш пръстите си, а и то е бавно, не всеки път се получава, което го прави неудобно. Другият жест, който е като на Apple и той не е като на нивото в iPhone. Затова си използвах софтуерните бутони. Поне има право на избор.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#34

За който не е гласувал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#35

Само с бутони, не ползвам жестове.

П.П. Чудя се в Италия как се оправят при тяхното "вродено" ръкомахане...
Цитирай
#36

Предпочитам жестовете, намирам го за по-удобно.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#37

Сменям за разнообразие. Със софт. бутони е по-безпогрешно.
Иначе при всички случаи ползвам AirMotion , 3D TOF сензорът върши невероятна работа.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)