Анкета: От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
A1
18.75%
18
18.75%
Telenor (Yettel)
29.17%
28
29.17%
Vivacom
25.00%
24
25.00%
От нито един мобилен оператор не съм останал с добри впечатления
27.08%
26
27.08%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления?
#1

[Изображение: imagek.jpg]

От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Всичките лъжат, Теленор и Виваком като че ли по-малко. Ползвам Теленор вече от над 15 год. Преди това бях на Мтел. Виваком не съм ги ползвал, но имах едногодишен договор на 5 лв. такса през 2012, защото само те предлагаха телефона, който исках да закупя.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Не мога да кажа, винаги съм бил на МобилТел/Мтел/А1. Но от чутото и видяното ги считам за картел и измамници, използващи същите трикове.

(Жалко, че го няма alisali1234 да си изпише пак тирадата на омразата към А1.)
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • PLG
Цитирай
#4

Като клиент и на трите оператора, моето мнение, че най-коректни са А1. Както вече са споменали преди мен и трите оператора лъжат.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#5

"Спогаждах" се с Виваком, но... скоро разбрах как са ме наредили. Отивайки да плащам сметка, ме зарибяват... да ви предложа... НЕ! ОТСИЧАМ...
Ама аз... Да Да... знам... САМО още левче нагоре... дрън дрън... Нямате ли оферти Само левче - две надолу.?
Неееее ми отговаря... Вие сте на 30мегабита, а сега мога да ви пусна на 100мегабита на СЪЩАТА такса.

Да бе да...
Така е... само предподписваме и сте на същата такса, но вече с 100мегабита.
Като че ли видях документите да са така както каза, а също и подарък някакви hbo Без пари... Ок...
Първият месец изравнение на таксите... 36лв...бах туй изравнение, Но вторият месец 32,50лв.
Стара тарифа 28лв за 30 мегабита + 3 телевизора, а нова както каза същата такса... 32,50 за 100 мегабита + 3 телевизора..
Не мога си намеря договора, че такъв скандал се заформя.... че и на тях да им е.. майката, олигофренски таргето - мошеници.

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#6

Преди бях на Telenor като покритие съм доволен  но имаше едно набутване със СМС на майка ми и накрая при изтичане на договора ме въртяха много но го прекратих и преминах на А1 заради пакетната услуга телевизия и домашен интернет.Сега съм при тях но ите тормозят със СМС и които трябва да отказваш и вчера им писах да ги спрат и казаха че повече няма да ги получавам.Брат ми беше на Виваком и му преподписаха договора без лично да се е подписал и затова им нямам доверие.За мен и трите оператора са измамници
Цитирай
#7

Бях дълги години на мтел/а1, същевременно и на глобул/теленор. Сега съм на вивата, ако трябва да ги степенувам отзад напред:
теленор
а1
виваком

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

(2020-03-12, 21:07:27)NaniG написа:  Като клиент и на трите оператора, моето мнение, че най-коректни са А1. Както вече са споменали преди мен и трите оператора лъжат.
Най коректни? Или работиш за тях или незнам, ама знам че старото им име ненапразно беше ментел, най големия измамен оператор който може да има

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#9

Теленор.
Цялото ми семейство, 4 сим карти.
Другите оператори са в неподходящи, алчни мафиотски ръце.

Xiaomi 11T Pro, 8/128, Black | xiaomi.eu Stable V14.0.4.0.TKDMIXM_v14-13
Цитирай
#10

(2020-03-13, 04:44:48)hrissim написа:  Теленор.
Цялото ми семейство, 4 сим карти.
Другите оператори са в неподходящи, алчни мафиотски ръце.

От къде си сигурен, че и Теленор не е в такива ръце? Знаш ли как е започнал своя бизнес Петр Келнер? Как е спечелил първия си милион? 
"Според информирани източници, българският бизнесмен Васил Божков е в добри отношения с чешкия предприемач, двамата са искали да си партнират в Нова телевизия, където Националната лотария изсипва милиони..."
https://5gmedia.bg/5845/noviyat-sobstven...-bogatstvo

Имаме си троен картел, а държавата си затваря очите.

1916 
Цитирай
#11

Бил съм и на трите оператора, но в момента много съм доволен от мрежата на Telenor.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#12

(2020-03-13, 09:16:13)milss написа:  От къде си сигурен, че и Теленор не е в такива ръце? Знаш ли как е започнал своя бизнес Петр Келнер? Как е спечелил първия си милион? 
"Според информирани източници, българският бизнесмен Васил Божков е в добри отношения с чешкия предприемач, двамата са искали да си партнират в Нова телевизия, където Националната лотария изсипва милиони..."
https://5gmedia.bg/5845/noviyat-sobstven...-bogatstvo

Имаме си троен картел, а държавата си затваря очите.
Теленор няма нищо общо с чехия или божков, това е норвежка фирма и от там името ТелеНорвегия, тия източници ги зарежи

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#13

(2020-03-13, 11:56:55)Sokolchev написа:  Теленор няма нищо общо с чехия или божков, това е норвежка фирма и от там името ТелеНорвегия, тия източници ги зарежи
братле първо си свери информацията и тогава пиши компанията е продадена преди година и нещо от норвежците


https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2...lgariia_e/

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
[-] 2 потребители изказват благодарност на kali_74 за това мнение:
  • fifth_root, milss
Цитирай
#14

(2020-03-13, 11:56:55)Sokolchev написа:  Теленор няма нищо общо с чехия или божков, това е норвежка фирма и от там името ТелеНорвегия, тия източници ги зарежи

Браво @Sokolchev. Поредния бисер. Освен за фейсбук и подводни снимки използвай Хуавея и за придобиване на обща култура.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#15

След омразата на alisali1234 към А1, което си е негово право де, макар и натрапичво постоянно повтаряно, сега да не ставаме свидетели на сляпа любов към телеком? Макар че за мен Теленор е най-умрелият оператор.
[-] 3 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • hgeorgiev, milss, pepy1
Цитирай
#16

A1 са най добрите за корпоративни клиенти, за физическите не им дреме грам. Все пак парите са в компаниите, а не в 20те лв. На месец от физическо лице.

Vivacom понеже изгубиха повечето си корпоративни заради А1, повече разчитат на физическите и предлагат по добра услуга на тях, а и те държат всички шахти в България все пак, А1 и теленор са задължени да им плащат ако искат да предлагат част от услугите си.

Telenor, скъпи са и не са добри според мен.

Гласувах с Vivacom имам 4 техни услуги и 2 на А1, по простата причина, че в квартала в който съм на А1 е малко монопол и не се предлага нищо друго.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 1 потребител изказва благодарност на Legend за това мнение:
  • hgeorgiev
Цитирай
#17

Какво значи най-добри впечатления? Така зададен въпроса е много общ. Впечатления от мрежа е едно, от обслужване е друго. Ако не съм доволен от обслужването в даден оператор, това значи ли , че операторът е виновен или е виновен некомпетентният/недобросъвестният консултант? За мен най-добре са Теленор, доволен съм от мрежата и когато стане време за преподписване всички оферти ги има в техния сайт, без излишно разкарвене по офиси и без излишен пазарлък с консултанти.
Цитирай
#18

Най-добро означава като цяло от отношението към теб, качеството на каквото се сетиш, лъжат ли, пускат ли услуги,  без да искаш, има ли скрити планове са дългогодишни клиенти. Няма как да е различен въпроса от общ, защото аз не знам за всеки кое е по-важно и какво го интересува.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#19

Не се сещам друг оператор да ми предлага толкова интернет, роуминг към балкани, америка и европейски номера, както и неограничени минути към бг номера в страната и европа, поне аз когато търсих подобен план, само теленор ми предложиха


Прикачени файлове Миниатюри
       

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#20

Не знам офертите на всичките, може да ти е рядка промоция, но нормално да дават - те не могат да предложат нищо друго, освен мобилни услуги с ограничено добро покритие. Телевизия и интернет от Теленор (освен ако пародията им на домашен интернет не се счита за конкурентна на другите)?
Цитирай
#21

(2020-03-14, 13:04:59)fifth_root написа:  Не знам офертите на всичките, може да ти е рядка промоция, но нормално да дават - те не могат да предложат нищо друго, освен мобилни услуги с ограничено добро покритие. Телевизия и интернет от Теленор (освен ако пародията им на домашен интернет не се счита за конкурентна на другите)?
Ние тук говорим за телефония, не за тв, за тв има достатъчно фирми предлагащи услугата. Относно покритието само така ще го кажа, а ти мисля ще ме разбереш, ползвах на виваком всичко най най по което се сетиш, план, тарифа, нет, тв, 4к,hd канали hbo и всички възможни екстри на макс които се предлагат и това от времето на вивател когато бяха и така до преди година, от тогава на теленот

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#22

А друг освен виваком поддържа ли тия скорости?

От София е теста.

   

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#23

(2020-03-14, 13:19:04)Legend написа:  А друг освен виваком поддържа ли тия скорости?

От София е теста.

Като гледам има:

[Изображение: f888992def38b9f81f37af50dd73e7c6.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#24

Отвратен съм от всички мобилни оператори в България !!! Хич не ми хвалете тоя или оня. Но, за съжаления нямам избор. Все пак трябва да ползвам някой от тях, за да мога да говоря.
Цитирай
#25

(2020-03-14, 13:12:47)Sokolchev написа:  Ние тук говорим за телефония, не за тв, за тв има достатъчно фирми предлагащи услугата. Относно покритието само така ще го кажа, а ти мисля ще ме разбереш, ползвах на виваком всичко най най по което се сетиш, план, тарифа, нет, тв, 4к,hd канали hbo и всички възможни екстри на макс които се предлагат и това от времето на вивател когато бяха и така до преди година, от тогава на теленот

Ами аз не говоря само за телефония, защото операторите предлагат редица услуги или поне два от трите у нас и по принцип грамотните такива. От цената на моя пакет съм доволен, като той ми дава всичко, което искам. А всеки според нуждите и покритието на оператора вече.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)