Анкета: От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
A1
18.75%
18
18.75%
Telenor (Yettel)
29.17%
28
29.17%
Vivacom
25.00%
24
25.00%
От нито един мобилен оператор не съм останал с добри впечатления
27.08%
26
27.08%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления?
#26

Грамотните както ги наричаш имат над 400 тв канала цифрови с обикновена антена, примера е от италия, ненапразно написах че 15г ползвах виваком и всички техни възможно най пълни и добри пакети, дори ps4 от тях взех, но се отказах, теленор ми предложи по добрата оферта за цял свят както се казва

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
Аксесоари
#27

Целиш да ме убеждаваш ли в нещо?

fifth_root написа:А всеки според нуждите и покритието на оператора вече.
Цитирай
#28

За мен е най-важно качеството на покритието за другото са един дол дренки, мошенници и такрикати.
Цитирай
#29

Аз винаги съм ползвал A1 и съм доволен от повечето неща, като планове за лоялен клиент, добра връзка, на разговора и интернет, цените на телефоните са евтини с план, даже най-евтини, плановете спрямо другите оператори са добри. Но и те пускат услуги в договора, които не ти казват, че се плаща допълнително за тях, за да ги откажеш на време, а трябва да мине месец, за да платиш допълнително и после да се разправяш с тях. Този пример не се е случвал на мен, но е факт, че го правят. Или не знаят или нарочно, склонен съм да вярвам и на двете, защото не са много компетентни, има и изключения, а другото е, че като платиш допълнително за услуга, която не искаш и после я отказаеш, това е добре дошло за тях, ще си кажеш, какво пък, нали е дребна сума .

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#30

[Изображение: image.jpg]

От кой мобилен оператор сте останали с най-лоши впечатления?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#31

Как кой,меНтел (А1) козината си мени,нрава НЕ

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#32

От Виваком,ползвах домашен телефон,най редовно тормозеха родителите ми по него за оферти,накрая с две посещения в офис, за отказване от услугата се отървах.Брат ми също беше при тях,преподписаха му договора без да се е подписал,обадили са му се по телефона за оферта,телефон нокия и преподписване,той отказал,но след посещение в офис установява че договора му е продължен и телефон няма,викам ако беше приел поне нокията щеше да е кяр.Махна се от тях,следващия месец проверява дали дължи сума при тя тях,отговарят НЕ,но следващия пак проверява,оказва се че се е появила 7 лева и трябва да плати.
Цитирай
#33

От кой мобилен оператор сте останали с най-добри впечатления?

 
Цитирай
#34

От Виваком съм най-недоволен. Като техен дългогодишен и лоялен клиент получих само подигравателни оферти. Естествено се разделихме. В момента съм на корпоративен договор към А1.
Освен неизгодните ( за мен) оферти съм разочарован и от отношението им към клиентите, които НЕ ПОЛЗВАТ Хуауей. VoLTE, а по-късно и VoWiFi бяха достъпни само за Хуавей (в последствие добавиха 2-3 модела на Самсунг). Сега пуснали 5G мрежа, която е достъпна само за един модел отново на Хуауей. До една-две години ще добавят още 3-4 модела на въпросната марка и това ще е.
Дами и господа мениджъри ( меринджеи) на Виваком, за ваша информация съществуват, даже някои хора ползват и други марки смартфони, различни от Хуауей.

1916 
Цитирай
#35

Аз от Глобул, после Мтел и най-малко недоволен съм от вивата засега. Все пак съм им абонат от скоро -5 години!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#36

Минал съм и през 3-те оператора. Не мога да посоча с пръст някой от тях. Надписване на сметки или други финансови приключения не съм имал. Но с чиста съвест мога да посоча и трите за картелно споразумение и липса на реална конкуренция. Лошо лично впечатление създават служителите по офисите, които премълчават голяма част от условията, само и само да си изпълнят таргета. Затова съветвам първо да се чете и да се търси информация, а после да се подписва, за да няма после псуване, жалби и т.н.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#37

От Виваком, заради ужасният им съпорт и наглите служители в офисите
Има и читави хора, но те не се задържат много.
Иначе Виваком работят и с външни фирми,
които също предлагам оферти и сключват договори и те са в пъти по-читави от служителите на Виваком
Цитирай
#38

Всъщност съм доволен единствено от А1, защото не съм имал никакви проблеми с тях. Не мога да кажа обаче същото за Теленор (към които ми беше първия телефон) - абсолютно неадекватни и незаинтересовани служители, но те са любители в сравнение с Виваком.
Цитирай
#39

Аз също не мога да се оплача от А1. Да чукна на дърво - не съм имал никакви проблеми с тях, но скоро ходих до Виваком, да видим какво ще предложат на жената, че идва време за преподписване... е няма такива незаинтересовани дебили с извинение. Smile

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#40

Темата с операторите е обединена, който не е или иска, да гласува.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#41

Доста време мина, променихте ли си мнението относто оператора за който сте гласували?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#42

Не, не съм го променил - тъкмо напротив, но успях да прекратя всичко към Виваком и Глобул (както и да се наричат) и нямам никакви проблеми с А1. Досега и засега.
Цитирай
#43

Не, не съм си променил мнението.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#44

8 години бях на Виваком и не съм имал никакви проблеми с тях, но А1 тази година ме примамиха с оферта и се върнах при тях. Където живея са почти еднакви откъм мрежа и засега не усещам кой знае каква разлика. По селата Виваком са една идея по-добре (пак казвам - където аз ходя в североизточна България). Имам служебна карта към тях и мога да правя сравнение между двете мрежи. Бих казал, че засега съм еднакво доволен и от двата оператора.
В Русе, където живея, от моя опит Йетел са най-зле откъм поркритие и затова не ги предпочетох пред А1, въпреки аналогичната им оферта.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#45

Защо да си променям мнението?

А то е - те си правят тяхната игра, аз - моята. Засега съм хепи - без значение кой оператор ще ползвам.

Говоря като „частен клиент“ - корпоративните оферти не ме интересуват. Там плаща фирмата и ... 
“На харизан кон - зъбите не се гледат!“

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#46

Аз съм един от първите клиенти откак е създаден Мобилтел - А1, колко ли години са минали... със сигурност над 20 г., първата ми сим карта беше на Citron GSM, тогава по спомен минута разговор бяха над 2 лева, скъпичко си беше, как ме гледаха тогава в автобуса като ми звъннеше телефона, все едно бях от друга планета ха-ха Wink, та и до ден днешен не съм се местил при друг оператор над 20 години, леле как върви времето...

 iPhone 5s, Samsung Note 8, Samsung S22 Ultra, iPhone 15 Pro Max 1TB & Apple Watch Ultra 2
Цитирай
#47

За сега съм ползвал услугите на А1 и Теленор,като покритие нямам оплаквания.Само ме дразни сега на А1 че ми звънят доста често със специални оферти,които са само сега,и кемпера им ще идва в селото,кога  ми е удобно да отида.Веднъж се излъгах да отида,ами никаква оферта нямаше.Освен с блокиране на номера,с друго не мога да ги накарам да не ми се обаждат.Вече от година не ходя и в офиса.А и 1г.ни лъжат,прекараха оптична мрежа,трябваше да я тестват и да ни свържат(трасето е опънато,по стълбовете)но не знам защо.

Huawei P30
Цитирай
#48

Още от първите дни на Глобул, Теленор, Йетел съм им абонат, с един и същ номер от тогава до сега. Като цяло съм доволен от услугите им, по офисите и на трите оператора е пълно с малоумници, но аз затова и не ходя физически там. Плащания, поръчки и т.н. - всичко онлайн. Преди месец бях в Гърция и поради някаква грешка ме бяха изгърбили с някакви нереални сметки за разговори в роуминг - след жалба до отдела им за обслужване на клиенти реагираха бързо и премахнаха въпросната сума от сметката ми, та и от реакцията им съм доволен. От А1 нямам никакви впечатления, не съм бил никога техен клиент. Виваком - ами работил съм там 3 години, та не ги долюбвам Smile
Цитирай
#49

Направо се родихме като откачих 3 договора от А1 и минах на предлатени Вива Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#50

(2023-08-04, 06:59:59)DoryanY написа:  ... като покритие нямам оплаквания...

Изключая отношението към клиентите (не че е малко, а и съм бил свидетел не един път на откровени гаври над незапознати граждани), големи проблеми с покритието имат и трите оператора, най-вече в пограничните райони, при това във всички посоки. А си мръднал от града, а си получил SMS, че си в роуминг... Спреш ли роуминга, за километри оставаш без телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)