Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 700лв
#26

Поне в kimovil така ги дават

Xiaomi Mi 9T AnTuTu

Huawei Nova 5T AnTuTu
Цитирай
Аксесоари
#27

Бих добавил и Xiaomi Mi Note 10. В olx може да се намери горе долу за около 700лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на niksapz за това мнение:
  • milss
Цитирай
#28

P20pro от румънците. Точно 700лв. Не е първа младост, но винаги предпочитам малко по-стар флагман вместо нов модел среден клас.
Цитирай
#29

(2020-03-18, 17:11:56)niksapz написа:  Бих добавил и Xiaomi Mi Note 10. В olx може да се намери горе долу за около 700лв.

И аз препоръчвам въпросния модел. Жената е с него. Много добър дисплей. Батерията е невероятна. Днес се прибра от работа с 93% батерия - 40 мин. SOT, около 1 час разговори и включен блутут заради часовника.

(2020-03-18, 18:34:02)vaso22 написа:  P20pro от румънците. Точно 700лв. Не е първа младост, но винаги предпочитам малко по-стар флагман вместо нов модел среден клас.

Хич не е МАЛКО по-стар, направо си е пенсионер  Smile . Модела ще направи 2 г. и е приключил със големите ъпдейти. Може би ще се поддържа още година най-много със секюрити патчове и край.

1916 
[-] 2 потребители изказват благодарност на milss за това мнение:
  • niksapz, Victormihov
Цитирай
#30

И какво от това? Версията на андроид не е от значение за добрата работа на телефона. Особено последните версии вече няма какво Толко да предложат. Имам пиксел с 10 и хуавей с 7 и голяма полза от десетката не виждам
Цитирай
#31

Трябва да спре и ъпдейтите на приложенията си, защото с времето ще го задушат. не, че надушвам някаква конспирация в този факт, ами от опит твърдя, че точно това се получава...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#32

При условие че има по нови модели с по добри характеристики с по мощен процесор като Nova 5t Nonor 20 или Xiaomi не веждам смисъл от Р20 про който има по хубав дисплей и е модел на 2 години
Цитирай
#33

И си му и личи, че е на две години с тази голяма вежда. Когато се купува нов телефон е добре да се мисли и за софтуерните актуализации. Откъм хардуер P20 Pro също е по-слаб в сравнение с този на Nova 5T/Honor 20. Не мисля, че си струва да се купува стар модел в този случай.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • milss
Цитирай
#34

Аз бих предложил към автора на темата да погледне и LG V40 ThinQ. В момента е малко под 700лв при някои онлайн търговци. Телефона е много добър, а за камерите няма аналог на тази цена.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • milss, Victormihov
Цитирай
#35

V40 пак е стар модел.
Какво лошо има в mi note 10?
Батерия супер, камера супер.
Процесора е достатъчен.
Цитирай
#36

Е точно процесора не му е много достатъчен на тоя модел, заради сензора на камерата. По това което съм чел и гледал де, не че съм го ползвал. Като снимаш с основната камера и чакаш по десет секунди да обработи снимката...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#37

Процесора на LG V40 не е слаб Snapdragon 845 (10 nm)
CPU Octa-core (4x2.8 GHz Kryo 385 Gold & 4x1.7 GHz Kryo 385 Silver)
GPU Adreno 630 Предишния ми телефон HTC 10 беше с 820 и нямаше проблеми
Цитирай
#38

(2020-03-20, 13:02:05)dani_z25 написа:  Е точно процесора не му е много достатъчен на тоя модел, заради сензора на камерата. По това което съм чел и гледал де, не че съм го ползвал. Като снимаш с основната камера и чакаш по десет секунди да обработи снимката...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Не знам къде си го чел, но 845 е адски бърз и достатъчно икономичен. А честно казано, никога не съм виждал чакане по десет секунди, било и при най-слабия телефон, било и при запис на карта.
Цитирай
#39

До колкото знам Nokia 9 е със Snapdragon 845 и при него снимките се обработват 10 секунди но заради обединяването им от 5 те камери в една. Но там е друго.
Цитирай
#40

Реално погледнато на Mi Note 10 Snapgragon 730 му идва малко слаб.
Цитирай
#41

(2020-03-20, 13:22:52)DoryanY написа:  До колкото знам Nokia 9 е със Snapdragon 845 и при него снимките се обработват 10 секунди но заради обединяването им от 5 те камери в една. Но там е друго.

Това, предполагам, е конкретен режим и има опция да избереш и само основна камера?
Цитирай
#42

Според ревюто от Gsmarena за нокия 9 Необходими са до 20 секунди за запазване на RAW + JPG и до 10 секунди само за запазване на JPG една комбиниранснимкаRAW + JPG е 600 мб.Те и 5те камери са еднакви 12 мп и не знам дали може само с едната да снима. тук е ревюто https://www.gsmarena.com/nokia_9_purevie...1916p5.php
Цитирай
#43

Аз за Mi Note 10 го написах това...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
#44

SD730 въобще не е слаб процесор, но е среден клас. Просто не може да се сравнява с актуалните флагмански процесори.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#45

Хвърли едно око на Nokia 7.2 около 600 лева.Чист андроид,тройна камера с цайс оптика,128гб памет,6гиги рам.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#46

Амо дизайнът не е от особено значение и няма да се играе много - pixel 3a. Цената му падна много последно време

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#47

Само защото е Pixel ли го предлагаш? Не съм сигурен, че камерата му е на нивото на гореизброените модели.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#48

(2020-03-27, 19:53:23)HERUS написа:  Само защото е Pixel ли го предлагаш? Не съм сигурен, че камерата му е на нивото на гореизброените модели.
В голяма грешка си

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Google Pixel 6a
Цитирай
#49

Роскоо дали не е забравил, че е пуснал тема вече? Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#50

(2020-03-27, 20:03:13)slavkov написа:  В голяма грешка си

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Pixel 3a е по-добър от Nova 5T/Honor 20 и всякакви Xiaomi-та откъм камера, така ли? Сигурно знаеш, че Google Camera може да се използва на някои от последните. Не става само със софтуер.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)