Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.
#76

(2020-03-24, 18:05:30)milss написа:  Те ги надуха цените. Note 20 може и да удари 3000 лв.
 Тогава Galaxy Note 20 Plus на каква ли цена ще е просто не ми се мисли.

 
Аксесоари
#77

Заради вируса и икономическите последици може и да не надуят много цената. Пазарът известно време няма да е какъвто беше. Предполагам, че колкото Ултра. Мисля също, че пак ще има два модела.
#78

То ако се задържи още така и цената на ултрата ще е доста и едва ли ще реализират кой знае какви печалби. Трудни дни се задават.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
#79

(2020-03-24, 09:51:00)NoMaD написа:  Очаква се устройството да изглежда като Galaxy S20 Ultra и ще има стилус S Pen. Ще има две версии: със Snapdragon 865 и с чип, чиято марка още не е подтвърдена.

[Изображение: c0ea5893cdb25841bc370580927fc829-full.jpg]

Очаква се 128GB вътрешна памет в базовата конфигурация, 2K дисплей с 120Hz скорост на опресняване, поддръжка на 5G мрежа, както и необичайна функция на писалка с кодово име Project C.
Източник: >>>>>>
Днес си поиграх с С20 ултра и 120 херцовото опресняване на екрана е впечатляващо. Ако при Ноут 20 то се запази и при пълната разделителна способност на екрана плюс по- ръбестия дизайн(нещо не ме радва дизайна тип сапунерка на С20), тогава бих се изкушил да сменя Ноут 10+ с Ноут 20...

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#80

Разбира се, че ще има 120 херцово опресняване, това е 100%.
Ноут е надграждане на S.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • OliQueenBG
#81

Дори пишеше,че ще бъде усъвършенствана.Честотата на опресняване,ще се настройва автоматично и няма да е ограничена от избраната резолюция.По-ефективно управление от S20.

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
[-] 1 потребител изказва благодарност на venes за това мнение:
  • Victormihov
#82

Ами аз затова не скачам на ултрата, защото в момента просто няма смисъл.
Перфектният смартфон с най-много функции си е Ноут.
Дори и да не ползваш писалката.
Ексиноса ще е подобрен също, така, че ще се доближава повече до Снап 865.
#83

(2020-03-18, 20:01:15)venes написа:  Забравете за S20.Note 20 се очаква да бъде натъпкан с нов хардуер от Samsung.Нов UFS 3.1, нов дисплей ,нов скенер нов RAM идр.Цялата статия тук.
https://www.forbes.com/sites/gordonkelly...a9228d1926
Аз пък  гледах,че ще бъде като s20 ,същия процесор и дизайн, само някакво подобрение в писалката!
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • doktorra
#84

В мрежата се появи снимка на отливка на задната част на LED View Cover кейс за предполагаемия Galaxy Note11+/Note20 Ultra.
[Изображение: 2acb06c92133081f784c902dd080670d-full.jpg]
Източник:>>>>>

 
#85

Tooth

Това не е заготовка за калъф..., това е детайл, произведен от супер долнокачествена матрица в някой гараж.
И в никакъв случай това не е тестова матрица за официално производство. Самсунг произвеждат всичките си пластмасови детайли на машини ENGEL. Шанса да се качи подобен инструмент на такава машина или да се произведе подобен детайл клони към минус 1 милиард процента.

Да ти се изясни малко:

https://m.youtube.com/watch?v=HJ_N555hWTs

А това е производство на капаци с последното поколение машини с СС300 контрол:
https://m.youtube.com/watch?v=IO4RBM8fa_I
#86

Колегата никъде не е написал, че тази заготовка за калъф е производство на Самсунг. А за Note 20 се очаква да изглежда като S20 Ultra, но с по-тясна плочка за камерите и по-правоъгълна форма на тялото.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
#87

(2020-04-01, 09:52:40)OliQueenBG написа:  Колегата никъде не е написал, че тази заготовка за калъф е производство на Самсунг. А за Note 20 се очаква да изглежда като S20 Ultra, но с по-тясна плочка за камерите и по-правоъгълна форма на тялото.
Колегата изобщо не е в час с измишьотините които публикува. Това и дете не би го постнало.
Виж клипа в предния ми пост и ще придобиеш бегла представа за какво ти говоря.
Тестове за нови изделия на Самсунг се правят или в завод на Самсунг или в завода, чийто машини ще шприцват детайла. И всичките изделия имат вътрешни маркировки, отговарящи на стадия в който се намира инструмента.

Намерих и клип от тестовият отдел в Швертберг
https://m.youtube.com/watch?v=LQZMR_hEWK8

Така работят лидерите в света.
[-] 1 потребител изказва благодарност на THAI за това мнение:
  • alexbg67
#88

То е ясно, че въпросния 3D принт "калъф" не е излязъл от професионална машина. А си е дело на човек с пряк досег до Note20. Ако през годините внимателно сте следили развоя при Samsung, то ще сте наясно че при тях първите leak-ове винаги, ама винаги са 1:1 с крайния продукт. Винаги имат някой нетърпелив дизайнер разработчик който пръв "снася" информация за даден модел по някакъв заобиколен начин.

Always looking forward
[-] 4 потребители изказват благодарност на BeyondHorizont за това мнение:
  • emo_841, NaniG, OliQueenBG, Victormihov
#89

Каквото очаквах и получих от Note 10+ спрямо S10+, същото очаквам и от Note 20+. Той ще бъде подобрена версия на S20 ultra с типичните за Note по-правоъгълни, изчистени и стилни форми. Определено ще е по-добрата алтернатива от S20 ultra.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • emo_841, Victormihov
#90

Вярвам, че и процесора ще е по-добър, както при S10+ и Note 10+ процесорите Exynos са различни, процесора на Note10+ повече се доближава до 855, затова и не е така "набутвация", че си купуваш Note с Exynos.
Според мен, това е единственият смартфон който си заслужава вниманието всяка година, всичко друго е компромис, не искам да засегна никой, просто така виждам нещата.
Минуса му е липсата на жак и може би големината, макар, че лесно се свиква с нея.
И все пак мисля, че Note 20+ или Ultra ще удари 7.1инча и ще вкарат камерата под екрана (вече има слухове и затова).
https://www.youtube.com/watch?v=KKtbjHBEwNA

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#91

Нещо спряха с информацията, какво се случва с батериите от грифен. Ето това вече ще е някаква по-сериозна крачка напред в един елемент от телефоните, който поне на нас ни се струва, че не се развива толкова бързо. Не вярвам да са готови с камера под дисплея с Note 20, не че не го искам. Така и така аз си сменявам телефоните през 2 години и Note 20 едва ли ще е моят телефон, освен ако не измислят нещо уникално в него, което едва ли ще направят. Просто през 6 месеца няма как да се измислят грандиозни неща.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • emo_841
#92

За камерата под дисплея се спекулира за поколението S30/Note 30.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
#93

Samsung Galaxy Note20+ се появи на Geekbench.
[Изображение: 35af5ac19edcbbaa6b5b1d2c1e9d1081-full.png]
Източник: >>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
#94

Интерсно какъв exynos ще му сложат, дано да е по-добър от 990.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#95

За exynos не знам, но тествания образец бе с 8GB RAM, което ме кара да мисля, че може и тук да имаме Note20, Note20+, а защо и не Note20 Ultra.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Victormihov
#96

Вчера се появи новина, че новата серия Note 20 се разработва с по-малко RAM памет от S20 серията.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
#97

Процесорът дори и да е с променено име, може да има някакъв прираст спрямо 990 но най-вероятно ще е само с малко завишени честоти и ще е на база 990. Ако рамта обаче действително е по-малко то Самсунг явно много са си повярвали. Цената най-вероятно ще бие тази на ултрата и ще бъде почти еквивалентна на топ модела на Епъл който ще излезе по това време. Ако е така то апарата ще си го купят само заклети фенове и продажбите му ще бият всички отрицателни рекорди за флагман на Самсунг.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#98

От разширяемите батерии на 7цата едва ли ще имат по-голям отрицателен рекорд...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
#99

Това определено е крачка назад ако заложат по малко от 12GB RAM.

Иначе казано ще избутат S серията едни гърди пред Note.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)