Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.

Може и да не е, но за другото е прав!
Аксесоари

Че кой е казал, че е инвестиция, аз като си купувам нещо, гледам да е без проблеми, то и колата не е инвестиция, но всеки се кефи на нова кола, нали и на такава, която няма проблеми. То ако беше така всеки щеше да е със Samsung Galaxy Fold. Просто всеки си избира, да е тестер на иновации или да ползва наличните екстри, които са добре направени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Ти го каза.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Bobby34

Ами то има един тип хора, които дадена марка я виждат като голям престиж и правят всичко възможно да си я купят, защото освен че е "впечатляваща", държи цена и така след Х години ще си продадат устройството, че да си купят по-новото. Уж гъзария, ама малко със зор - затова за тях е инвестиция. Big Grin И ако някой тук се почувства засегнат, то не е лично към никого, просто се е припознал в написаното.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • dani_z25, milss

Във едни нонини се споменава че Qualcomm +АMD  + Samsung наистина ще бъдат комбина ,но дали ще го видим във ноут 20 тази есен, едва ли!

От миналата година знам, че Samsung и AMD са партия, но току-виж и Qualcomm се включи. На мен ми се струва, че вече най-важното е да се появи достоен конкурент на последните. Макар че нито Самсунг, нито Хуауей си намаляват цените на устройствата, които са със собствените им процесори. Което ме навежда на мисълта, че с такива печелят дори още повече, защото им излиза по-евтино.

Разбира се че много повече печелят когато си произвеждат сами каквото и да било. Затова корейците със зъби и нокти са блокирали достъпа до снапдраговите версии в регионите където си набутват ексиноса.

Да, разбира се.
Затова се насочих към друг модел, няма как Ексинос 990 2020 в S20 да е по-слаб от Снапдрагон 855 дето го има в К20 Про който струва 400$....и то от миналата година.
Няма как.
В Сащ си джъткат на 865, а ние?
Да са живи и здрави, страхотни екрани, страхотен звук, страхотен дизаин, страхотни безрамкови модели, но тази подигравка с процесора ми идва в повече.

(Хуавей не искам да ги коментирам дори, и те са по пътя на Лг и Сони, Хтц вече ги няма.)

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Ексинос независимо от модела и като подарък не бих ползвал. Това че 855 е и в по-евтина китайска марка не означава че е по-лош от ексинос 990, шаоми не печелят от надуване на цени а точно обратното.Някъде имаше сравнени че 990 отговаря на 845 като производителност но по други параметри на 700 серия снапдрадрагон. Нещата при ексиноса са толкова кърпени че няма накъде.

Според неофициална информация се очаква Samsung Galaxy Note 20 и Note 20+ да предлагат по-големи дисплеи със 120 Hz опреснителна честота. За повече инфо - Тук

 

Има вероятност Galaxy Note 20+ да има 120 Hz дисплей, а Note 20 остава на 60 Hz. За повече инфо - Тук

 

В S серията експериментираха с 120Hz дисплея, а сега ще използват нова технология, която ще ограничи бързо падащата батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Кой е източникът на тези информация? И това опресняване ще бъде ли възможно на пълна резолюция?

По предварителна информация Note 20/Note20+ ще бъдат оборудвани с ултразвуков скенер за пръстови отпечатъци Qualcomm 3D Sonic Max от второ поколение. В сравнение с предшественика си, този сензор има 17 пъти по-голяма зона на действие, работи по-бързо и може да разпознае два пръста наведнъж. Другото новото е, че Galaxy Note20 ще предлага до 16 GB RAM, а капацитетът на батерията от 4000 до 5000 mAh, което да съответства на съвременните тенденции. За повече инфо - Тук

 

Цената ще обхваща пък и двата бъбрека...

Cognosce te ipsum!
[-] 8 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • apapazov, Bobby34, doktorra, Dowper, martoo, master89q, scorceni, vargala81

Oчaĸвaxмe устройствата oт cepиятa Ѕаmѕung Gаlаху Nоtе 20 дa имат пoдoбpeния cпpямo Gаlаху Ѕ20, нo тoвa мoжe дa нe ce cлyчи, пoнe нe и в ocoбeнo cъщecтвeни oблacти, тъй като cпopeд нoва информация дopи ĸaпaцитeтът нa бaтepиятa нa Gаlаху Nоtе 20 щe бъдe идентичен c тoзи нa Gаlаху Ѕ20. Очаква се Gаlаху Nоtе 20 Рluѕ да имa бaтepия c ĸaпaцитeт oт 4 500 mАh, както и това, чe cтaндapтният Nоtе 20 щe пpeдлaгa 4000 mАh бaтepия – тeзи ĸaпaцитeти ca cъщитe ĸaтo тeзи нa бaтepиитe нa мoдeлитe Ѕаmѕung Gаlаху Ѕ20 Рluѕ и Gаlаху Ѕ20. Освен това в източника нe ce cпoмeнaвa зa мoдeл, пo-виcoĸ oт Nоtе 20 Рluѕ, ĸoeтo пoдĸpeпя дpyги пo-paнни cлyxoвe, чe в cepиятa Nоtе 20 не се очаква мoдeл нa Nоtе 20 Ultrа. Aĸo тoвa ce oĸaжe вяpнo, тo изглeждa, чe вeчe aнoнcиpaният Gаlаху Ѕ20 Ultrа щe ocтaнe нaй-дoбpият тeлeфoн нa Ѕаmѕung зa гoдинaтa c нaй-гoлям ĸaпaцитeт нa бaтepиятa oт 5000 mАh. За повече инфо - Тук

 

Сега ще ми е интересно всички тия писачи дали ще разкостят , изядат и изплюят новите Note модели на Samsung, както се случи с LG V60, за който писаха какви ли не небивалици-че бил изостанал, ама как можело да е даунгрейд и тем подобни. Ето ,че сега и любимите им Самсунг даунгрейдват!

Ти и твойте лг-та във всяка тема...

Телефона пак ще е супер, това е Ноут, няма как да не е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • arrogant, Bobby34, greensmoke7777, OliQueenBG

Това, че няма да е Ultra, не означава, че няма да има нови и смислени характеристики.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 4 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • arrogant, Bobby34, OliQueenBG, Victormihov

Зеления е страшен хейтър Big Grin
И J7(2016) беше с 3300 батерия ама го зареждаха един път в седмицата...
Най са ми забавни тези теми с очакванията на слухове и предварителното плюене.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Bobby34, greensmoke7777, OliQueenBG

..толкова ми беше любима "Note" серията, а сега с тези батерии и говорители ме принудиха, да минавам към китайските пръчки..за да си свърша нормално работата през телефона..за деня.
п.с Дано новият "Note", да ме опровергае..

                                                                    

Масовият потребител отдавна е спрял да се вълнува от LG, след LG G4, това, че ние тук ги обсъждаме и по другите форуми, че означава, че са още критериий. Но това е така, защото липсва маркетинг, хората, които не се интересуват от телефони, гледат каквото се рекламира и е на мода. LG поне в момента нямат проблеми, но липсата на реклама и глупостите, които правиха да сложат едни екстри за един пазар, за сметка на друг, както и липсва на иновации, ги докара дотук. Остана само името. Не ги хейтя, аз съм за марки като LG, SONY и HTC, но е така.
Затова няма и смисъл да се оспамва темата с излишни сравнения, които са безсмислени.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • arrogant, ivanov_km, OliQueenBG

Защо да няма смисъл?
Вместо средняка Note 20 всеки нормален би предпочел флагмана V60 , с който получваш далеч повече срещу най-вероятно и по-малко пари.
Форум е все пак и обсъждаме мнения.
Не е забранено.

(2020-05-18, 20:29:22)hazART написа:  както и липсва на иновации, ги докара дотук. 

Това трябва да е вицът на годината !

(2020-05-18, 20:33:45)greensmoke7777 написа:  средняка Note 20 
Телефона още не е обявен, но "експерта" направи заключението, че е средняк. Колега не се излагай с тази сляпа фенщина Wink

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 3 потребители изказват благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Bobby34, greensmoke7777, martoo

(2020-05-18, 20:39:07)OliQueenBG написа:  Телефона още не е обявен, но "експерта" направи заключението, че е средняк. Колега не се излагай с тази сляпа фенщина Wink

Фенщина?
Имам Iphone, Samsung, Huawei, LG, Nokia...имам даже два на близо 100 години и са ми любими!
Като не може да приемете истината и започвате с изтърканите плочи за "фенщината"!
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)