Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво да очакваме в Note 20.

Не виждат ли че вече потребителите не харесват  тези тухли ! Да вземат малко да се кротнат.Лично мен вече ме е страх да премина към по горен модел от S10 нагоре .Знаете ли защо избрах точно S10 а не S10+ въпреки че знаех,че 10+е по добър от към батерия ? Ами точно заради големината .Когато минах от S8  на S10 веднага усетих неудобството при носене в джоба ,въпреки не до там голямата разлика ,но все пак я имаше !Пред същата дилема съм и сега ако сменям със S20 базовия модел.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emo_841 за това мнение:
  • airbus, Dowper
Аксесоари

Е при Note е нормално, все пак е телефон с писалка. Да рисуваш на него, да пишеш бележки, няма как хем добра батерия и писалка, хем малък дисплей, първо, че е грозно, второ, че се губи смисъла.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG

Тухли били, те се чудят, как да наложат на потребителите тухли-четворки и всеки се пробва дали ще му мине номера... След някоя и друга година ще има носталгични коментари: "а помните ли какви компактни дисплеи имаше преди по 6.7 инча екранчета?.. " Smile

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 

(2020-05-22, 16:10:17)emo_841 написа:  Не виждат ли че вече потребителите не харесват  тези тухли ! Да вземат малко да се кротнат.Лично мен вече ме е страх да премина към по горен модел от S10 нагоре .Знаете ли защо избрах точно S10 а не S10+ въпреки че знаех,че 10+е по добър от към батерия ? Ами точно заради големината .Когато минах от S8  на S10 веднага усетих неудобството при носене в джоба ,въпреки не до там голямата разлика ,но все пак я имаше !Пред същата дилема съм и сега ако сменям със S20 базовия модел.
Изобщо не са тухли, даже 7 инча ще е перфектен, трябва да има от всичко и на кой каквото му отърва. Дай сега да ги правят всичките малки, защото на теб и още десетина човека от форума и им били големи.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 2 потребители изказват благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Bobby34, OliQueenBG

Истината е, че след почти година с note 10 plus си е доста неудобен и тежък.
С радост ще го заменя за s20 Smile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 4 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • airbus, Dowper, emo_841, foxhd

Тежък защото е качествен, ако беше лек щеше да е еднодневка.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


[-] 1 потребител изказва благодарност на Ивайло69 за това мнение:
  • Victormihov

Изобщо не тежък и неудобен. Дори в тесни дънки стои прилично. Е, ако се навеждаш не е много ок, но като цяло няма ядове.
Сега, по-компактно устройство е по-удобно за носене - няма спор. Но пък работата после, браузване, гледане на снимки и видео е съвсем друго на големия екран.

То лошо няма, но в момента на пазара телефон под 6 инча сред актуалните модели май няма. Айде note ясно макар че и на него трябва да има някаква граница ама. Айде новото съотношение хубаво ама до 8 инча ли възнамеряват да стигнат.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • Dowper

Очаква се в Galaxy Note20+ да има телефото камера с перископна конструкция подобно на тази в Galaxy S20 Ultra. Засега няма конкретна информация какви ще са параметрите на оптиката и дали ще предложи същото приближение. За повече инфо - Тук

 

Финалните рендъри на Samsung Galaxy Note20+ се появиха в мрежата. Може да се види, че моделът ще бъде подобен както на линията на Note10, така и на galaxy S20. От първия са заимствани формата и пропорциите, а от втория - дизайна на модула на камерата.
[Изображение: edb16caae45e1496b09cc3320d2002e0-full.jpg]

 

Тези рингове от зад на камерите изглеждат доста натрапчеви .
[-] 3 потребители изказват благодарност на martoo за това мнение:
  • eksoldier, Harbinger, OliQueenBG

Да, все едно е
[Изображение: traffic-light.jpg]

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG

[Изображение: image-146.png]

Неизбежно е докато концепцията е идиотска. Поне в средата на устройството да беше. Има производители, които са намерили по-добро решение, примерно LG V50.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • eksoldier

Намери снимката, където и трите котлона са заети. Истината е, че при iPhone 11 Pro Max е много по-симетрично, а при LG V50 си е скучно.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Абе все тая за снимката, всички подобни решения, без значение производителя, са грозни и непрактични. А гърбът на телефона не е за веселба, че да е "скучен". Или поне да не са в такъв "camera unit". Всъщност, такава анкета има ли?

Е грозни са за някои, за други са добре, не се наемай да твърдиш за всички, защото всеки има различен вкус. А за скучния гръб, просто не е нищо ново, това имах предвид.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Ми аз за мен ги считам за грозни, не говоря от твое име (защото има хора с ужасен вкус, с грешна преценка на нещата... да не задълбаваме в това с правото и свободата на всеки). А неоспоримото е, че за хора, които си носят телефона без гръб, това е малко непрактично когато го оставиш на равна повърхност.

Кейсовете трябва да имат капаче за камерите. Поне ще крие гледката. Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Тези ако не скрият дупката в дисплея, значи нямат какво да предложат. Ще бъде същият Note 10 с актуализиран хардуер, а като се вземе предвид хардуера колко е изпреварил софтуера последните години се губи смисъла да набиеш 2.5 К за този ( предполагам ще е поне толкова ) като за половината сума ще си вземеш същото.
Спокойно може да го кръстят Galaxy Note 10S+.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Е то не е нужно да сменяш телефона всяка година, ако си имал Samsung Galaxy Note 8, 9 и сега да вземеш този, супер.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • Dowper, OliQueenBG

Скритата камера под дисплея се очаква в S30 серията догодона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

То от s8 plus или въобще от как s серията стана по два модела не виждам защо го правят тоя note.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • airbus

Е те си следват линията, а увеличиха моделите, защото трябва да смогват на китайците, които пускат телефони на килограм, не са Apple, които работят с друга OS и могат да си позволят 2, 3 модела на година, така че е нормално.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

Епъл и 5 години да не пуснат телефон, не мисля, че някои ще забележи или ще им се намалят продажбите.
Те още телефон от 2016-та продават, само процесора смениха и готово.

Ноута ще е огън както винаги, очаквам отново да е СУПЕР чуплив.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

(2020-05-25, 16:29:35)Marto.g написа:  То от s8 plus или въобще от как s серията стана по два модела не виждам защо го правят тоя note.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Защото Нот серията едно стъпало повече от S серията. Много пъти е разискван този въпрос. Нот серията идва 6 месеца след S серията и за този период са изчистени всички болежки наблюдавани при S серията. Ценово телефоните не се различават осезаемо и двата модела телефона са насочени към една и съща потребителска група клиенти. Точно тези на пръв поглед малки разлики привличат повече клиенти. Продажбите на S и Note серията трябва да се разглеждат заедно и тогава се вижда смисъла на това да се пускат и двата модела в една година. На мен лично Note по ми харесва заради по-правоъгълната форма (знам субективно е), писалката (макар и рядко ползвана понякога осъзнавам, колко е полезна) и не на последно място в него има макар и малък ъпгрейт спрямо S серията. Не виждам нищо лошо в това да имаме по-голям избор от премиум телефони на един производител.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)