Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40/P40 Pro - Лични впечатления и коментари

Как  могат да се инсталират Google Play на Huawei P40, P40 Pro. Това важи и за целият пакет GMS услуги – YouTube, Google App, Photos и т.н. - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • gago89
Цитирай
Аксесоари

(2020-04-28, 19:03:56)NoMaD написа:  Как  могат да се инсталират Google Play на Huawei P40, P40 Pro. Това важи и за целият пакет GMS услуги – YouTube, Google App, Photos и т.н. - Тап
Цъ! Не става така! Това е част от инсталацията, но вече има допълнителни условия. 

Като цяло, може да не постваш непроверена информация, защото се получава обратното на помощ.
Цитирай

Калдата не е символ на добра информация и методът отдавна не работи Smile
Цитирай

Нямам и не искам да инсталирам GMS на този телефон.
Не ми работи обаче програмата на Райфайзен банк RaiPay. Инсталира се нормално, но не работи.
Дайте съвет коя (кои) програма мога да ползвам за плащане на pos-терминал през телефона.
Цитирай

Не знам какво толкова се бутате за тоя Гугъл... само да ви точи батерията. Пощата на huawei работи отлично с gmail. Използвайте и youtube vanced и всичко ще е е наред.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hippy за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2020-04-29, 17:06:40)hippy написа:  Не знам какво толкова се бутате за тоя Гугъл... само да ви точи батерията. Пощата на huawei работи отлично с gmail. Използвайте и youtube vanced и всичко ще е е наред.

Инсталирах го Youtube Vanced,но така и не успявам да се log-in в акаунта си... Ако някой успява без инсталиран GAPPS, да ме посъветва какво да направя.
Цитирай

А инсталира ли и microG?

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

(2020-04-29, 16:31:28)AD_Ofink написа:  Нямам и не искам да инсталирам GMS на този телефон.
Не ми работи обаче програмата на Райфайзен банк RaiPay. Инсталира се нормално, но не работи.
Дайте съвет коя (кои) програма мога да ползвам за плащане на pos-терминал през телефона.
Пробва ли с phyre?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

(2020-04-29, 18:21:03)DEVILBOY написа:  Пробва ли с phyre?
Ще пробвам, благодаря за насоката.

Нещо не се получава с phyre. След въвеждане на телефонен номер и пин екрана остава на съобщението Processing... и до там.
Цитирай

(2020-04-29, 17:17:50)venko1407 написа:  А инсталира ли и microG?
 
Да, и забива на Just Sec.... И до там,няма влизане
Цитирай

Пробвай с друга версия на microG ,свали го от xda-developers направо .
Цитирай

Здравейте,
пускам ви линк от къде да си инсталирате клиент на гугъл плей магазина.Казва се Aurora Store при мен работи но на P30 pro, нямам идея при вас без GMS дали ще работи. Тествайте го, теглите apk файла и инсталирате, аз се логнах като анонимен. Ако работи при вас без GMS ше е супер.
http://auroraoss.com/AuroraStore/Stable/

Ето ви и всичко тук за Aurora Store имат си и Telegram Channel, ще работи на Huawei и Honnor без GMS.Цъкайте и газ.

https://forum.xda-developers.com/android...39733/amp/
[-] 3 потребители изказват благодарност на kostaivanov за това мнение:
  • AD_Ofink, Bavarche, venko1407
Цитирай

Новия ъпдейт е при мен. Екрана е оправен, поне аз жълто вече не виждам. Ако може и другите колеги със същия проблем да споделят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Xiaomi007 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

Както винаги, ъпдейтите ще са на вълни Big Grin
Цитирай

и аз ъпдейтнах с версия 10.1.0.121 дани дойде и другуя че в Китай утай пуснаха 2 вече за камерата
Цитирай

(2020-05-01, 06:07:57)Xiaomi007 написа:  Новия ъпдейт е при мен. Екрана е оправен, поне аз жълто вече не виждам. Ако може и другите колеги със същия проблем да споделят.
Ти сериозно ли!
Мен тоя дисплей ми извади очите направо. Даже ползвах вчера нарично един s10 че там нали заради Амоледа няма читаво бяло. И сутринта P40 взе да ми харесва вече. Аз ъпдейта го нямам още, но това е страхотна новина!
Моят телефон е германски, твоят за кой регион е?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

То и аз съм се побъркал с тоя дисплей...Даже го оставих 1 ден на слънце да го пече, случайно да не би да жълтее заради лепилото на дисплея Smile. Днес пак го сравних с mate 20 pro - пак седи жълт. Сутринта ми се стори, че не е жълт. Не знам, виж как е при теб след ъпдейта. Дали вече не си внушавам не знам. България е региона. Цветовете на дисплея ми се струват по ярки. Поне това съм сигурен, че се е променило.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Xiaomi007 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай

(2020-05-01, 15:37:08)Xiaomi007 написа:  То и аз съм се побъркал с тоя дисплей...Даже го оставих 1 ден на слънце да го пече, случайно да не би да жълтее заради лепилото на дисплея Smile. Днес пак го сравних с mate 20 pro - пак седи жълт. Сутринта ми се стори, че не е жълт. Не знам, виж как е при теб след ъпдейта. Дали вече не си внушавам не знам. България е региона. Цветовете на дисплея ми се струват по ярки. Поне това съм сигурен, че се е променило.
Е мен точно цветовете ме дразнят. Като отидеш към студената гама, бялото става, ама всичко засивява. Червеното отива към оранжево. Пък аз съм луд фен на Ферари и червеното точно да не е хубаво, ме мога да го преживея ?
Ако, както казваш, ъпдейта засилва цветовете, за мен е ок. Аз гледах някой клипове в тубата и там всички P40ки жълтеят спрямо Р30. Но ще видим как ще се развият нещата.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай

(2020-04-29, 16:31:28)AD_Ofink написа:  Нямам и не искам да инсталирам GMS на този телефон.
Не ми работи обаче програмата на Райфайзен банк RaiPay. Инсталира се нормално, но не работи.
Дайте съвет коя (кои) програма мога да ползвам за плащане на pos-терминал през телефона.
Phyre е идеална за тази работа. Raipay може да ползваш през браузъра, очаква се скоро да бъде оправен проблема с приложението.

(2020-04-29, 17:14:32)cvetanbg написа:  Инсталирах го Youtube Vanced,но така и не успявам да се log-in в акаунта си... Ако някой успява без инсталиран GAPPS, да ме посъветва какво да направя.
https://we.tl/t-ZzxoEE8OOB Изтрий файловете които си инсталирал, свали тези първо инсталирай MicroG и след това YouTube vanced, и няма как да не се получи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Badjo88 за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

Пичове, обмислям покупката на p40 pro. Това, което ме притеснява е следното: след инсталация на GMS, работи ли Android Auto, която по принцип е вградена в Android 10? Идеята ми е, че искам като го свържа с мултимедията в колата, да ми излиза навигацията, спотифай и т.н. Жена ми е с p30 pro, като първоначално нямаше Android 10, затова теглих приложението- не стана, после инсталирах ъпдейта до Android 10- пак не стана, ползвах оригиналния кабел на Huawei- пак не стана... Колата разпознава устройството, но не изкарва нищо на екрана... Пробвах с Note 10+ да не би да е от колата... веднага си излезе всичко без проблем. Днес пробвахме p40 pro, но без GMS- нищо не стана... Телефонът е много як, ама това ако не работи...
Цитирай

(2020-05-04, 17:40:27)georgievmd написа:  Пичове, обмислям покупката на p40 pro. Това, което ме притеснява е следното: след инсталация на GMS, работи ли Android Auto, която по принцип е вградена в Android 10? Идеята ми е, че искам като го свържа с мултимедията в колата, да ми излиза навигацията, спотифай и т.н. Жена ми е с p30 pro, като първоначално нямаше Android 10, затова теглих приложението- не стана, после инсталирах ъпдейта до Android 10- пак не стана, ползвах оригиналния кабел на Huawei- пак не стана... Колата разпознава устройството, но не изкарва нищо на екрана... Пробвах с Note 10+ да не би да е от колата... веднага си излезе всичко без проблем. Днес пробвахме p40 pro, но без GMS- нищо не стана... Телефонът е много як, ама това ако не работи...
Сменяй колата баце!
Щом си иска Самсунг само, начи е наредена тая кола, не ѝ е у ред нещо, да знайш. ?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-05-04, 17:40:27)georgievmd написа:  Пичове, обмислям покупката на p40 pro. Това, което ме притеснява е следното: след инсталация на GMS, работи ли Android Auto, която по принцип е вградена в Android 10? Идеята ми е, че искам като го свържа с мултимедията в колата, да ми излиза навигацията, спотифай и т.н. Жена ми е с p30 pro, като първоначално нямаше Android 10, затова теглих приложението- не стана, после инсталирах ъпдейта до Android 10- пак не стана, ползвах оригиналния кабел на Huawei- пак не стана... Колата разпознава устройството, но не изкарва нищо на екрана... Пробвах с Note 10+ да не би да е от колата... веднага си излезе всичко без проблем. Днес пробвахме p40 pro, но без GMS- нищо не стана... Телефонът е много як, ама това ако не работи...

Сложен си, имам андроид нави, но е с Орео.
И от всички усб-та съм уцелил, това на което не разпознава телефони.
Т.е. ако андроид ауто може да се инсталира на Орео и прави връзка с телефона по Wifi - ще пробвам, ако е твърдо с кабел - директно ти отказвам, че не ми се вади навито.
Цитирай

(2020-05-03, 00:21:17)Badjo88 написа:  Phyre е идеална за тази работа. Raipay може да ползваш през браузъра, очаква се скоро да бъде оправен проблема с приложението.

https://we.tl/t-ZzxoEE8OOB Изтрий файловете които си инсталирал, свали тези първо инсталирай MicroG и след това YouTube vanced, и няма как да не се получи.


Направих това което каза ти, премахнах всичко, и инсталирах наново това което каза.. е отново спира на Just a sec....
Цитирай

(2020-05-05, 10:15:33)cvetanbg написа:  Направих това което каза ти, премахнах всичко, и инсталирах наново това което каза.. е отново спира на Just a sec....
Извинявай моя грешка объркал съм файловете сега видях. Ето това е което ти трябва изтрий тези предишните https://we.tl/t-XHfFAmQ21e. И отново първо инсталираш MicroG после YouTube vanced.
Цитирай

Чрез конкурса "Speak Imagination" на Huawei можете да спечелите P40 Pro и други награди.
[Изображение: 28446d84606770fe7bf7a72b0b3d1060-full.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)