Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации - P40 Pro

Колеги, има ли още някой като мен да не е получил актуализацията. Интересно защо се бави.?
Цитирай
Аксесоари

И аз не съм получавал нищо още, но за моя модел нямам представа бави ли се повече, с Про Плюс съм.
Цитирай

Нещо по батерията има ли подобрения? Аз върнах emui 10.1, и батерията осезаемо държи повече...
Цитирай

това е за сигурността, тук няма нищо за подобрения или не по телефона според мен

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Има подобрения https://www.huaweiupdate.com/emui-11-0-0...le-update/
Цитирай

При мен днес сутринта дойде 168, на първо четене нищоSmile
Цитирай

(2021-01-26, 16:01:49)dinko написа:  Има подобрения https://www.huaweiupdate.com/emui-11-0-0...le-update/

Това е за Mate XS и за MadPad Pro.

За P40 Pro само актуализация за сигурността.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Оффф къде съм гледал?! Благодаря за корекцията и се извинявам ако съм подвел някой.
Цитирай

(2021-01-21, 18:18:04)sirgeorge написа:  Нощен режим от преди малко EMUI11.
[Изображение: N1022.jpg]

П.п. Цъкнете за да видите в пълен размер.

А бе аз ли си внушавам ама след последната актуализация за сигурността май Нощният режим се подобри.
[Изображение: IMG-20210127-231748.jpg]
Цитирай

Защо не идва този ъпдейт за p40, а само за p40 pro...

S20FE SD
Цитирай

Не знам какво става, но повече от 3,30 Gb свободна RAM нямам Правих хард ресет, ограничих фоновите процеси, приложенията и те са ограничени да не работят фоново. И пак няма. Като отворя Youtube vanced при скролиране се получава едно накъсване. Дали е от актуализацията. КАТО играя Call of Duty, Ram пада под 1gb. Някакви идеи.
Цитирай

(2021-01-29, 12:41:52)dinko написа:  Не знам какво става, но повече от 3,30 Gb свободна RAM нямам Правих хард ресет, ограничих фоновите процеси, приложенията и те са ограничени да не работят фоново. И пак няма. Като отворя Youtube vanced при сколиране се получава едно накъсване. Дали е от актуализацията. КАТО играя Call of Duty, Ram пада под 1gb. Някакви идеи.

Това накъсване в ютюб едва ли е от липса на рам,а относно свободната такава, бих казал,че ОС знае как да си я разпределя.
Когато на андроид му потрябва рам,ще си освободи, а тези 8GB не са само за ОС, от тях се взима за графичния ускорите, а мисля,че и камерата ползва рам като буферна памет.
Ако телефонът работи нормално не виждам притеснения в управлението на рам паметта, а тя по принцип винаги е заета.Това което виждаш като потребление в настройките не е реално.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • dinko
Цитирай

Дойде ъпдейт и за p40 Smile

S20FE SD
Цитирай

нз дали съм прав, но ми се струва, че самсунг са по адекватни от към ъпдейти! бая ъпдейти пуснаха едно време да направят нощен режим, сега новата ултра има 3 ъпдейта от пускането й, а huawei бавно оправиха нощните снимки, които в началото бяха зле, после видеото на тъмно се влоши, въобще има какво да се желае от тях защото хардуерно камерата е супер
Цитирай

Бъркаш се. Имах S8 и единственото, което правиха след всеки ъпдейт е да скапват батерията.

S20FE SD
Цитирай

(2021-02-02, 17:14:42)martin_varbanov написа:  Бъркаш се. Имах S8 и единственото, което правиха след всеки ъпдейт е да скапват батерията.

При huawei е същото. Всяка нова актуализация, харчи повече батерия... ?
Цитирай

При всички е така, как иначе ще си купите новия моделSmile

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

март се очаква emui 11.1 като за сега няма инфо какво точно ще подобри и/или промени!
Цитирай

Здравейте кажете ми как да му спръ актуализаците на този телефон защото неискам да си го обновявам а той сам си го правивъпреки всичко
Цитирай

NetGuard
Няма друг начин, само със спиране на интернет Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

излезе нов ъпдейт за сигурност само 11.0.0.175
Цитирай

    актуализация на сигурноста

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Оф, пак нищо! Камерата след последния голям ъпдейт е пълна боза!

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Nokia | ZEISS
Цитирай

Според мен приключиха с подобренията на този зи телефон, защото излиза новия модел! Камерата на хартия беше и е супер, но софта е...
Цитирай

Някой знае ли колко е гаранцията?Моят го взех от ОЛХ.Продавача ми беше снимал екрана ,че е до август 2022 и като го взимах не погледнах реалните документи.После у нас видях,че е купен първоначално в края на април 2020 от Теленор.Т.е. е в гаранция към Теленор до 04.2022 , а в телефона ми дава,че е до 08.2022 към Хуавей.Няква идея?
[-] 1 потребител изказва благодарност на dudi4ek за това мнение:
  • dzivko
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)