Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации - P40 Pro

Напролет се очаква P40  и Mate40 сериите  да получат ъпдейт за миграция към Harmony OS 2.0. Разбира се преминаването не е задължително за крайния потребител.

Huawei P40 Pro + Watch GT 2
Цитирай
Аксесоари

Колеги, има ъпдейт за сваляне от сайт за P40 pro - ELS-NX9 10.1.0.176(C432). Някой получил ли го е ?
Цитирай

Аз.  Smile

[Изображение: Screenshot-20201105-184319-com-huawei-android-hwouc.jpg]
Цитирай

И аз го сложих току що................. Явно е секюрити пач.........Smile Чакаме 11....Smile

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

    нов пач дойде

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

някой знае ли кога да очакване emui 11 за нашите телефони?
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/zapochva...ate-30-pro Ето.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

благодаря
Цитирай

Ако някой получи емуй 11, да свирка
Цитирай

И да го получим файда няма.
Все още не са оправили нощния режим на камерата.
Няма да е лошо да кажат вече, официално, какво ще става с тва хармони и има ли то почва у нас.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

И да го получим Вие каква файда очаквате........? Надали ще е нещо Уау и да му се радваме всички ние ползващите марката....Smile
Аз ги очаквам и двете от чисто любопитство. Както обикновено. Всичко за сега ми е пълен 6 и нищо не ми липсва!
Винаги си е тръпка оба4е да си бета тестер...Smile

И както каза колегата - свиркайте..............

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Ми мен и визуалните промени ме радват ..някакви нови ефекти примерно ..
Цитирай

От към визуални ефекти и промени не знам какво биха могли да направя. То и сега си е голяма цигания,шарения и кенеф като цяло. И не ме разбирайте погрешно! Това не е само при Huawei, а като цяло при всички китайски брандове.
Важното за Huawei в момента е развитието на app store. Без адекватно развитие са пътници.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Не очаквайте огромни промени при ЕMUI 11 Smile
Цитирай

май така ще е, лошото е че спряха с ъпдейтите за камерата, а има какво да се пипне, особено като гледам снимките на новия мейт със същата основна камера без ois
Цитирай

Ми на мен лично след един голям ъпдейт, не помня при кой, качеството на снимките със зуум се влоши ...а уж това е най-силната черта на тоя телефон (камера и в частност зуум)
Цитирай

да нещо не се представят добре с ъпдейтите кято цяло, имаше подобрение с нощните снимки с единия от ъпдейтие и това беше
Цитирай

А как ш'си купите новия, ако този ви удовлетворява?..

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

(2020-12-12, 23:02:12)alexbg67 написа:  А как ш'си купите новия, ако този ви удовлетворява?..
Чак след 3 години планирам закупуване на нов.
Вече това ми е хоризонта за тези скъпи джаджи...

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Update !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

А,честито.И ние чакаме на П30,за нас сигурно ще е в началото на годината. Smile
Цитирай

А тези с чистия P40, явно ще се наредим на опашка, след нова година П. С току що дойде и при мен.

Изпратено от моят ANA-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Ъпдейта дойде. През Приложението Подръжка. Тези които са с ГМС работи без проблем.
Цитирай

новият Емо дойде     

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

При мен не..
Едит: Тук е Smile
Само на мен ли ми се струва, че това си е Андроид 10 с малки промени? Аз си мислех, че очакваме 11, като последна версия....

S20FE SD
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)