Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации - P40 Pro

Андроид 10 е Smile Има неща взети от 11 и вкарани тук Smile
Цитирай
Аксесоари

(2020-12-18, 09:04:18)martin_varbanov написа:  При мен не..
Едит: Тук е Smile
Само на мен ли ми се струва, че това си е Андроид 10 с малки промени? Аз си мислех, че очакваме 11, като последна версия....

Не само...  Wink
Цитирай

и при мен дойде и го свалям, но, за съжаление като гледам change loga няма нишо по камерата променено, а има какво да се желае! инсталирах го, приятна промяна на визията на някой неша, ни нишо съшествено! Доколкото разбрах ние няма да получим андроид 11, а само, шв има визуални, промени както е сега!
Междо деуото аз не намирам battery optimise функцията, някой намери ли я?
Цитирай

(2020-12-18, 08:20:51)ickata25 написа:  Ъпдейта дойде. През Приложението Подръжка. Тези които са с ГМС работи без проблем.

И как точно става през това приложение? При мен ми дава, че няма ...........?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Поддръжка>бързи услуги>актуализацияSmile и на мен от там ми излезе актуализацията, но не виждам нищо съществено като промяна.
Цитирай

В момента изтеглям ъпдейта, който е с номер 11.0.0.151, както е описано от Vovalinder.
Надявам се да има подобрения при камерата в чстност нощния режим, тъй като в момента е доста зле.
Ако няма подобрения ще търся начин да се връщам към първоначалните версии на EMUI, както, когато закупих телефона.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Новите неща, които ми правят най-силно впечатление на ЕМУИ 11 е доста повечето опции на Always on Display(което е яко) и силно развалените настройки на батерията(което хич не е яко)! Не можеш да видиш вече колко е SOT след зареждане, а само по дни, както и колко време е минало от последното зареждане..

Samsung S23 Ultra 512 GB
Цитирай

И подобреният multiscreen Smile Батерията въобще не ме интересува, тъй като никога не съм гледал SOT колко е Smile
Цитирай

(2020-12-22, 15:10:02)Spellbound91 написа:  Надявам се да има подобрения при камерата в чстност нощния режим, тъй като в момента е доста зле.
 
Защо да е зле ако може да уточниш, доколкото гледам по ревюта прави хубави нощни снимки...аз мисля да си го взимам де и за това питам, сега съм със  телефон от 2017 и се надявам поне камерата да му е 6 на този...поне така чета на повечето места...е доколкото виждам нощните стават супер...
Цитирай

Аз съм доволен от нощните снимки. Ето една от терасата преди малко на ауто с EMUI 11.
[Изображение: IMG-20201222-184808.jpg]
Цитирай

(2020-12-22, 18:06:21)lapence написа:   
Защо да е зле ако може да уточниш, доколкото гледам по ревюта прави хубави нощни снимки...аз мисля да си го взимам де и за това питам, сега съм със  телефон от 2017 и се надявам поне камерата да му е 6 на този...поне така чета на повечето места...е доколкото виждам нощните стават супер...

Пост 99 от тази тема
Сравнението е между P40 pro  и iphone 11,  като теста съм го правил аз и наблюденията ми са лични и от двете устройства.
Нощния режим на P40 Pro при слаба осветеност е зле спрямо конкурентите му( при последните актуализации).
Снимките от пост 99 може да не ти ги отваря.
Изтегли си ги и гледай зоната с небето. При нощен режим на P40 pro небето е много зле.
Един съвет,  не вярвай не ревюта!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

(2020-12-22, 18:57:35)Spellbound91 написа:  Пост 99 от тази тема
Сравнението е между P40 pro  и iphone 11,  като теста съм го правил аз и наблюденията ми са лични и от двете устройства.
Нощния режим на P40 Pro при слаба осветеност е зле спрямо конкурентите му( при последните актуализации).
Снимките от пост 99 може да не ти ги отваря.
Изтегли си ги и гледай зоната с небето. При нощен режим на P40 pro небето е много зле.
Един съвет,  не вярвай не ревюта!
 
Благодаря за съвета, не съм фен на айфоните като цяло-бях  гледал ревю със самсунг мисля, че както да е...в този телефон доста неща ми харесаха ще си го поръчам надявам се да не съм разочарован...и не съм чак толкова взискателен към снимките, просто се надявам да се по-добре от сегашният ми p10 lite..
Цитирай

(2020-12-22, 14:08:26)vovalinder написа:  Поддръжка>бързи услуги>актуализацияSmile и на мен от там ми излезе актуализацията, но не виждам нищо съществено като промяна.
Голямо благодарско колега! Тегля го.

Много суб-зеровци в раздела направо ме ошашкахте.......... Lol 
И както съм свикнал да не чета имената а да се ориентирам
по аватара........................... Lol Big Grin Tongue  
Приятна вечер на всички Storstark

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

Как е звука момчета? Като слушате някой клип от ютуб.

OpEn YoUr MiNd , OpEn YoUr SoUrCe CoDe!!!
Цитирай

Супер е, както и преди.

Samsung S23 Ultra 512 GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Simbara за това мнение:
  • doktorra
Цитирай

(2020-12-22, 23:53:01)Simbara написа:  Супер е, както и преди.
Потвърдено! Супер си е, не намирам разлика.


Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай

След ъпдейта качеството на снимките при ниска осветеност е сравнимо с телефон от 2015, 2016 година....
Също така и детайла на снимката е с лошо качество при зум х5
Цитирай

за снимките нз, но видеото е много зле, а беше телефон с много обещания за топ камера
Цитирай

Потвърждавам,че камерата е много зле след ъпдейта до EMUI 11. Нощен режим, нормален режим и в двата случая е зле. Преди снимките бяха с по-добър фокус и повече детайл.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

аз ще видя дали мога да върна към предишната версия, че положението е мазало на лоша светлина и не мисля че ще го оправят, тотално фо заразяха тоя телефон като подобрения на камерата
Цитирай

Хард ресет пробвахте ли ?
Цитирай

аз не съм, ще видя то и за downgrade и за хард резет се губи всичко, а свга не ми се занимава с back up и т. н. Ако някой го е правил, моля да каже имало ли е подобрение
Цитирай

Аз най-вероятно ще се върна няколко ъпдейта назад, след което ще спра ъпдейтите.

п.с.
За да downgrade-нете от EMUI 11 до EMUI 10.1 (10.1.0.176) трябва да имате версия на HiSuite 11.0.0.500.
В момента тегля версията на EMUI 10.1 и след малко ще съм готов. Преди това съм направил backup на всичко от EMUI 11, като след downgrade-а ще си възстановя само необходимите неща (снимки,видео, приложения,акаунти и пароли).
Успех на всички!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай

Аз не намирам разлика честно казано, но аз съм с Про Плюс, ако има разлика според мен ще я оправят.

Изпратено от моят ELS-N39 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай

Все повече хора се оплакват от видеото, но май нищо няма д направят по въпроса или поне няма да е скоро като гледам

https://postimg.cc/YvBvcQfC
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)