Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Velvet - слухове, спецификации, коментари

Да така е, с план за 31лв. е 1020лв. не 1300лв. Ама пак... то 1000 трябва да му е цената на свободна продажба, не с план за 30+ лева...

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари

Може и мое впечатление е да е, но операторите винаги са продавали по-скъпи устройства и като ти пуснат намаление от цената с някой план, та все едно го изплащаш към магазин, само че във втория случай не си обвързан с план и цената изначално е по-ниска съответно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на fifth_root за това мнение:
  • greensmoke7777
Цитирай

(2020-08-18, 10:26:00)nowhere написа:  Да така е, с план за 31лв. е 1020лв. не 1300лв. Ама пак... то 1000 трябва да му е цената на свободна продажба, не с план за 30+ лева...

1020+372 лв х 2 и пак става едно 1750 лв.
И това без разговори и нищо, ако сметнем средно още по 20-25 лв за разговори на месец, това са още между 500 и 600 лв за 2 години, стават 2300 лв.
Толкова по-смислени неща може да си купи човек за такива пари, да не говорим и че спокойно може да си направи една страхотна екскурзия в чужбина, която ще помни цял живот, отколкото да ги даде за някакъв телефон, без значение Velvet/Samsung/Huawei/Apple.
[-] 3 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • Dowper, ganchev, OliQueenBG
Цитирай

При преподписване винаги е по ниска цената от свободна продажба при среден план, дори и при по нисък.

В момента във Виваком:

31лв план - 1019лв за у-то + 2рия екран
27лв план - 1049лв за у-то + 2рия екран

Цени в пазарувай около 1090лв и като ги гледам са без 2рия екран, поне няма информация да е включен. И ако наистина е така си правете сметките колко е по евтин при преподписване. Дори и на свободната цена от 1300лв е пак на оферта ако важи горното. Big Grin

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Цитирай

И все пак е среден клас, и да е по-скъп от флагмана, не върви.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

И от кой флагман е по-скъп ,че не разбрах?
От S20 Ultra с 16gb, дето е 3000 лв или от тоя с 12gb , дето във Вива-та е 2700 лв или 1800 лв с такса от близо 100 лв на месец?
Много евтино!
От S20+,дето във Вива-та е 2000 лв или от Huawei P40 Pro+, дето е 2600 лв?
От Iphone 11 Pro Max, дето е 2450 лв, 11 Pro, дето е 2250 или от Motorola Edge+, която във Вива-та е "само" 2500 лв?
Цитирай

От техния, как от кой, вместо да ми представяш готови числа и данни, виж, че съм написал флагмана.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай

V60, въпреки че излезна в началото на годината, върви към момента за 1700 лв, тъй че няма как Velvet да е по-скъп и от него.
Цитирай

Очаква се да има има LG Velvet на базата на Dimensity 1000C на цена $588 и само при T‑Mobile. За повече инфо - Тук

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай

LG Velvet - Пълен обзор

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Dowper, vargala81
Цитирай

Аз не разбрах - някой от форума има ли го? Че ме интересува дали ще вървят на наго програми за запис на разговори - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1664897
Цитирай

Днес си го купих чисто нов за смешни пари. Еми това е телефон с уникално излъчване, не като масовата скука, която се произвежда напоследък. Тепърва ще го ръчкам повече, но първите ми впечатления са силно положителни, особено след един месец мъка с греещия и лагващ s20 fe. Супер красив телефон, тънък, секси, чудесен екран, доста добра батерия засега, качествен звук, бърз фингърпринт и тонове опции за персонализиране.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
[-] 4 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • dani_z25, ganchev, greensmoke7777, master89q
Цитирай

Честито и със здраве да го ползваш . Предполагм си взел 5G версията?Ако намериш и Dual Screen кейса става още по-добре.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • greensmoke7777, whitehart
Цитирай

Да, със snap 765G. И въпреки мидрейндж чипсета, телефончето лети, много радващо си работи.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

Сега ще се родиш с него . Пак ,че махна онова недоразумение с Ексинос. Между другото камерата на Велвет също не е за подценяване.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Victormihov, whitehart
Цитирай

Честито и от мен. След месец ми е преподписването и ако Виваком спазват обещанията си ( Big Grin Big Grin Big Grin  ) се надявам и аз да съм с него. Мога ли горещо да те помоля да пробваш  това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US (Cube ACR) дали работи коректно! Дали записва с добро качество и двете страни на разговора, и дали записва и номера на отсрещния? Много ми е важно. При предното ми преподписване А50 заебах на сина, защото не го можеше, а карам още с J7(2016)...

ПП. После си го изтрий, ако не ти трябва, но е страшно удобно нещо. За мен най-полезната опция на смартфона в сравнение с фенерчетата.
Цитирай

От години не бях попадал на нещо толкова красиво. Wow ефектът е налице, телефонът излъчва класа. Жалко, че спират да правят смартфони, вече съвсем нищо интересно няма да има на пазара. Само еднакви епъли, самсунзи и китайчоци.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk

Колега, пробвах го, за съжаление записва само моя глас, но не и гласа на отсрещния човек. Нямам идея защо, направих всичко и му дадох всички разрешения.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Честито и от мен, да го ползваш без проблеми. То едва ли ще има де.
Проблемите им си останаха назад в годините.
За дизайна няма какво да говорим-изключително красив, особено сребристия е направо убиец!
Лично аз мисля ,че Dual Case подхожда много повече на Velvet, отколкото на V60.
Защото с кейса V60 става направо танк, а Velvet изглежда доста по-красиво, тънко и елегантно.
[-] 2 потребители изказват благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • ganchev, whitehart
Цитирай

(2021-04-17, 09:54:52)bulhomes написа:  Честито и от мен. След месец ми е преподписването и ако Виваком спазват обещанията си ( Big Grin Big Grin Big Grin  ) се надявам и аз да съм с него. Мога ли горещо да те помоля да пробваш  това приложение https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US (Cube ACR) дали работи коректно! Дали записва с добро качество и двете страни на разговора, и дали записва и номера на отсрещния? Много ми е важно. При предното ми преподписване А50 заебах на сина, защото не го можеше, а карам още с J7(2016)...

ПП. После си го изтрий, ако не ти трябва, но е страшно удобно нещо. За мен най-полезната опция на смартфона в сравнение с фенерчетата.
Само да кажа ,че Виваком предлага 4G версията,ако не се лъжа ,а тя е с вече доста остарелия SD845 . Имайте едно на ум ,като поръчвате.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Да, версията със Snapdragon 845 предлагат. Не че ще е лоша и тя. То и без това истинско 5G тук все още няма и няма да има скоро...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Бях мернал някакви корейци продаваха някакъв странен Velvet с 12gb, както и V60 с 12 gb , черен и с 256 gb.
Никъде в нета повече не ги намирам , нито единия, нито черния V60.
Няма ли някакъв начин да се разпои тая памет и да й запоиш 16 gb? Big Grin
Цитирай

Аз имам друг казус. Gsmarena категорично го пишат, че е хибрид дуал сим. Сингъл сим изобщо не го допускат дори. И купувам си вчера аз велвета, и гледам на кутията само един imei номер. Викам си да бе, няма начин. Отварям, вадя сим трея, хибриден си е. А не че ми е хипер важно, ама ползвам и една служебна карта и по принцип ми трябваше двусимов. Ама щом видях хибридния слот, си викам ааа супер, двусимов е. Прибирам се, слагам двете сим карти, и хой. Само едната разпознава. Слота за картата памет явно е само за това, а не за втора сим. И после видях, че емаг продават такъв модел, даже са си написали, че е сингъл сим. Та малко се прецаках заради тъпаците от gsmarena, ама не ми е фатално. Имам една архивна експерия, бучнах в нея служебната карта и така ще си карам, тя без това ми е само за обаждания...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2021-04-17, 14:31:42)greensmoke7777 написа:  Бях мернал някакви корейци продаваха някакъв странен Velvet с 12gb, както и V60 с 12 gb , черен и с 256 gb.
Никъде в нета повече не ги намирам , нито единия, нито черния V60.
Няма ли някакъв начин да се разпои тая памет и да й запоиш 16 gb? Big Grin
Има ,има . В Китай се продаваха моднати Г8 с 12ГБ рам.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

7 часа SoT предимно на wifi, но и с малко 4G, разговори, снимане, музика. Доста добре...[Изображение: 0429b3a562fd74b79a0189a53b0c7255.jpg]

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • ganchev
Цитирай

(2021-04-17, 12:34:14)ganchev написа:  Само да кажа ,че Виваком предлага 4G версията,ако не се лъжа ,а тя е с вече доста остарелия SD845 . Имайте едно на ум ,като поръчвате.

Sent from my SM-G781B using Tapatalk
Това няма никакво значение за функцията, която ме интересува. Има значение версията на Андроида. Споменах в поста с молбата ми, че ползвам телефон от 2016-та година и работи чудесно. Имаше големи мъки за да тръгне такава програма на различни телефони с различни андроиди. Последните информации, които имам са, че върви на някои апарати с андроид 10, а за андроид 11 вече трябвало да е разрешена отново за всички. Затова помолих whitehart да я пробва, но явно си го преместил...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)