Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до около 700-800 лева
#26

Мисля, че ще успееш да вместиш Samsung galaxy s10 lite в бюджета (между 35-40 лв на месец). Според мен повече си заслужава от обикновения s10, въпреки че името заблуждава.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-05-17, 13:01:51)the7one написа:  Мисля, че ще успееш да вместиш Samsung galaxy s10 lite в бюджета (между 35-40 лв на месец). Според мен повече си заслужава от обикновения s10, въпреки че името заблуждава.
Ти сериозно ли?

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

Абсолютно. Обикновения S10 с тая батерийка и този Ексинос процесор ще свърши работа колкото за един клип в ютуб преди да е паднала.
Цитирай
#29

Samsung Galaxy S10 Lite е с Snapdragon 855 и батерия 4500 mAh срещу 3400 mAh за Samsung Galaxy S10 който печели с дисплея по добра резолюция,но и на Lite е добър ето информация за него https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...e-9917.php
Цитирай
#30

Единствения плюс на Лайта е батерията. По тази логика дай да си вземе Redmi 8 щото неговата батерия е по-добра даже и от Айфон 11 Про Макс и S20 Ultra.
Двата телефона няма нищо общо. Особено камерата в лайта снима като Galaxy S5.
И не ме разбирайте погрешно - S10 Lite не е лош избор, просто няма как да се сравнява с S10 или S10+!

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Защо плюса да е само по голямата батерия.Процесор Snapdragon 855 е на нивото на Exynos 990 наS20 но по добър от Exynos 9820 на S10.Камерата е по добра от на One +7T.А и е модел от 2020,идва направо с андроид 10
Цитирай
#32

(2020-05-18, 14:25:01)DoryanY написа:  Защо плюса да е само по голямата батерия.Процесор Snapdragon 855 е на нивото на Exynos 990 наS20 но по добър от Exynos 9820 на S10.Камерата е по добра от на One +7T.А и е модел от 2020,идва направо с андроид 10

Чак пък по-добър. У нас има два Самсунга, единия със Snapdragon 855 (S10 Lite) , а другия с Exynos 9820 (Note 10). Дракона е малко по-добър от към енергоефективност и до там. 
Samsung S10 Lite не е лош апарат, но това Lite в името му подсказва, че едва ли ще получи нещо повече от един голям ъпдейт ( Андроид 11). Същата е политиката и на Huawei, средния и ниския клас получават един голям ъпдейт.

1916 
Цитирай
#33

То плюса за батерията идва от процесора. Ако не беше със SD, с тези 6.7 инча определено щеше да си е 1 към 1 като батерия с S10.
Както и да е, нека всеки сам си прецени. Лично според мен цената на този телефон е доста висока, направо си е като за флагман. А в същото време като го ползваш си личи, че е среден клас телефон.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Телефонът е средно-висок клас, телефон, който има флагмански характеристики. Няма как да очакваш да струва 400, 500лв. по-малко и да е същия, стъклен, водоустойчив, с най-новия процесор, стерео звук и др. Всеки трябва да знае какво търси в даден телефон, в случая дали стил и флагмански характеристики или нов телефон с някои флагмански характеристики.
Аз лично бих избрал Samsung Galaxy S10 Lite, от една страна, че е по-нов и ми харесва повече на външен вид, по-евтин е, от друга страна флагмани, които са по-малка версия на големия флагман не понасям, няма как да налея толкова пари, за нещо, което не е най-добро и ще има компромис спрямо по-големия, по-добре повече пари, но да знаеш, че си взел най-доброто.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#35

(2020-05-18, 16:00:20)milss написа:  Чак пък по-добър. У нас има два Самсунга, единия със Snapdragon 855 (S10 Lite) , а другия с Exynos 9820 (Note 10). Дракона е малко по-добър от към енергоефективност и до там. 
Samsung S10 Lite не е лош апарат, но това Lite в името му подсказва, че едва ли ще получи нещо повече от един голям ъпдейт ( Андроид 11). Същата е политиката и на Huawei, средния и ниския клас получават един голям ъпдейт.
Гледал съм в тази статия https://mobilebulgaria.com/news/nay-mosh...dragon-865 Кадето One Plus 7T
със Snapdragon 855 изкарва 496 700 точки.А Самсунг S20- 503 324 точки.То не че някой го интересува толкова,но все пак е база за сравнение.Това ми е мисълта че Samsung S10 Lite с този процесор и голяма батерия ще държи доста повече,поне на теория.Те саму сложили Lite но като го гледам си е доста добър.
Цитирай
#36

(2020-05-18, 16:20:35)hazART написа:  Телефонът е средно-висок клас, телефон, който има флагмански характеристики. Няма как да очакваш да струва 400, 500лв. по-малко и да е същия, стъклен, водоустойчив, с най-новия процесор, стерео звук и др. Всеки трябва да знае какво търси в даден телефон, в случая дали стил и флагмански характеристики или нов телефон с някои флагмански характеристики.
Аз лично бих избрал Samsung Galaxy S10 Lite, от една страна, че е по-нов и ми харесва повече на външен вид, по-евтин е, от друга страна флагмани, които са по-малка версия на големия флагман не понасям, няма как да налея толкова пари, за нещо, което не е най-добро и ще има компромис спрямо по-големия, по-добре повече пари, но да знаеш, че си взел най-доброто.
Много странно ги разбираш нещата. S10 не е малката версия на ГОЛЕМИЯ флагман S10+ По-точно е да се каже, че S10+ е голямата версия на S10. Спирам да споря. Имаме си в семейството и S10 и S10 Lite и S20+ и мога много точно да си преценя нещата лично за мен. Пак казвам - когато вземеш в ръката S10 и S10 Lite си личи кое е флагмана и кое е от т.н. среден висок клас. Изработката на самия телефон, усещането от телефона и т.н. нямат нищо общо с S10. А да не говорим за камерата, която за пореден път ще кажа, че не снима хубаво в Лайта. Даже е разочароваща за телефон с тази цена.

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Е ти какво каза, май нищо, дали е малка, дали е голяма, версията е една S10. Но тук говорим за самия телефон S10, а не за версията S10, в която влизат S10E, S10 и S10+. Факт е обаче, че S10 е окастрен за сметка на S10+.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)