Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pixel 4 - Някой, нещо?!

Така е, това е предимството на Пикселите - спор няма.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
Аксесоари

Някакъв масивен ъпдейт по никое време с размер 1.8 гигабайта дърпам в момента на 4-та и 4а-та... Rolleyes
Цитирай

Android 12, какво друго.

 
Цитирай

Да, това пише, обаче нали преди седмица уж го издърпахме и оттогава насам показва андроид 12 в настройките, тъй че какво е това сега...?
Цитирай

И при мен е същото и при на жена ми 4а 5G-то. Тъкмо писах в темата за Pixel 5.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай

Да не е андроид 13??
Cool Blush
Цитирай

(2021-11-10, 19:50:52)scenic написа:  Да, това пише, обаче нали преди седмица уж го издърпахме и оттогава насам показва андроид 12 в настройките, тъй че какво е това сега...?
Може да е имало някакви бъгове в предишната сборка и да са пуснали сега нова компилация. Сравни им номерата, има вероятност това вече да е пълноценна стабилна версия на новата ОС.

 
Цитирай

Ето статия по въпроса.

OnePlus X - Pixel 5
[-] 1 потребител изказва благодарност на Martin_VN за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Някой с 4ка или 4xl да има проблеми с face unlock или сензора за близост? Оказа се голям проблем го имат и няма фикс до колкото четох. Не знам със смяна на платката със сензорите дали ще се оправи и дали изобщо да пробвам такава гимнастика
Цитирай

(2022-01-31, 01:00:24)mitkoandroid написа:  Някой с 4ка или 4xl да има проблеми с face unlock или сензора за близост? Оказа се голям проблем го имат и няма фикс до колкото четох. Не знам със смяна на платката със сензорите дали ще се оправи и дали изобщо да пробвам такава гимнастика

Е аз например имам Пиксел 4 и нямам такива проблеми.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Връща до андроид 10, андроид 11 сензора за близост така и не работи. Според мен е почти сигурно че е хардуерен проблем. Както и да е. Фейсънлок си работи добре на 11ката,но така или иначе дисплея не гасне по време на разговор. Което е СУПЕР неудобно. Оставам си с класиката 2xl и така. Ако имаше някъде в БГ да взема да го сменя, но няма. А не ми се чака от Китай части
Цитирай

Провери за части или ремонт на този адрес - Цък

 
Цитирай

Греда


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой да продава Пиксел 4, бял или оранжев??

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Черен.
Цитирай

(2022-07-24, 16:58:34)scenic написа:  Някой да продава Пиксел 4, бял или оранжев??
Бял все още се предлага тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай

А Петичка?
Някой??

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

(2022-08-02, 19:40:37)scenic написа:  А Петичка?
Някой??
Петичката бе изтеглена от продажба през август миналата година, трудно ще се намери, но може да провериш в Продавалника, ако е останало нещо - Цък

 
Цитирай

(2022-08-02, 20:55:00)NoMaD написа:  Петичката бе изтеглена от продажба през август миналата година, трудно ще се намери, но може да провериш в Продавалника, ако е останало нещо - Цък

Да, вече и аз разбрах това нещо.... Bu

Накрая ще се фърля директно към един 6, но ме притесняват малко негативните отзиви и размера... Undecided

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Ако това те притеснява, но държиш да е Pixel, хвърли едно око на 6a, той е с по-малки размери.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Няма ъпдейт този месец, що така??
Да не се появи направо 13-ката....

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай

Най-вероятно, да. Очаква се да е през септември. За този месец и аз нямам ъпдейт също.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай

Ежемесечния ноемврийски пач за сигурност, който бе пуснат преди няколко дни, собствениците на Pixel 4 и Pixel 4 XL няма да го получат, тъй като поддръжката на тези устройства вече е прекратена.

Линк

 
Цитирай

В крайна сметка на Pixel 4 и Pixel 4 XL пуснаха ли им андроид 13 през септ?

Pixel 5
iPhone 15 Pro
Цитирай

И двата модела успяха да получат Android 13.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • ockac23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)