Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колебание за покупка, мнения!
#26

Това с игрите ще е проблем, имам игри които играя от 3,4 години.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
Аксесоари
#27

(2020-05-21, 19:19:34)pi6ligara написа:  Това с игрите ще е проблем, имам игри които играя от 3,4 години.
е аз тая я играя от доста години и пари съм вкарал в нея  ама чак толкова като ми се доиграе взимам от жената p30 pro-то и си влизам с профила и играя Smile ама заради няква игра да си разваля кефа от телефона...

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 1 потребител изказва благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • doktorra
Цитирай
#28

Хора, има таблети да се играят игри, само си разваляте кефа с тези малки екрани... а и очите.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#29

(2020-05-21, 19:30:44)alexbg67 написа:  Хора, има таблети да се играят игри, само си разваляте кефа с тези малки екрани... а и очите.
с телефона всичко ми е в задния джоб Smile таблети, лаптопи не нося

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

[-] 2 потребители изказват благодарност на Sokolchev за това мнение:
  • Bavarche, doktorra
Цитирай
#30

Мдааа
И един таблет за игри с мощен чипсет колко ще струва!?
А относно прехвърлянето на акаунти, доста от дистрибуторите на игри имат опция да си направиш акаунт и при тях. И съответно да го свържеш с Гугълския и после, сещаш се. Можеш да се логнеш и през техния акаунт, не ти е необходим, Гугъл плей или Гугъл акаунт. Аз имам няколко такива игри и само от Конами за PES 2020 нещо ми се бъгна акаунта. А освен това чета че някой хора директно пишат на съпорта на дадена игра да им дадат възможност да си прехвърлят нещата някак без Гугъл. И всеки сериозен дистрибутор трябва да реагира, щото има варианти.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#31

Значи, Баварче имаш 1000 евро за нов телефон всяка година, но нямаш за таблет с "мощен чипсет", въпреки, че играта ползва графика според хардуера, но това няма да го обяснявам... Очите са си ваши, щом можете да ги разменяте за удобство тип "нося си го в задния джоб"... ваша си работа. Въпреки, че в Актроса има доста място за един таблет още... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#32

Значи, по принцип темата е за "Колебание", точно защото за тия пари може да се вземе друг модел телефон, незавизимо дали е Самсунг, Уан плюс нещо си или Шайоми, и няма да има нужда от хиляди гимнастики. Като се стигне до там да си купиш телефон за 1500лв, но да си купиш и таблет за още толкова, че да си играеш игрите, които си си играл и на стария телефон нещата започват да се обезсмислят.

Samsung s22 ultra phantom white
[-] 3 потребители изказват благодарност на pi6ligara за това мнение:
  • Bavarche, gazara74, milss
Цитирай
#33

(2020-05-21, 21:47:33)alexbg67 написа:  Значи, Баварче имаш 1000 евро за нов телефон всяка година, но нямаш за таблет с "мощен чипсет", въпреки, че играта ползва графика според хардуера, но това няма да го обяснявам... Очите са си ваши, щом можете да ги разменяте за удобство тип "нося си го в задния джоб"... ваша си работа. Въпреки, че в Актроса има доста място за един таблет още... Wink
не познаваш марките, Волво съм и имам 24 инча лед тв да си гледам филми Wink но таблет никога не съм харесвал, да не говорим че за 1 игра да дам пари колкото за телефона, няма как да стане при положение че телефона ми е в пъти по удобен за игри

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#34

Пишлигара, ти досега ако не си си съставил мнение и до Коледа няма да го направиш...

Георги, такова съм виждал да пише до теб, иначе ми е се тая в какво разбиваш бъбречни камъни...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#35

Категорично един таблет е в пъти по-удобен за игри !
Цитирай
#36

(2020-05-22, 06:44:55)alexbg67 написа:  Пишлигара, ти досега ако не си си съставил мнение и до Коледа няма да го направиш...

Георги, такова съм виждал да пише до теб, иначе ми е се тая в какво разбиваш бъбречни камъни...

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
явно не си се качвал в камион Smile по меко вози и от кола на въздушно Wink

по темата, телефона си заслужава, без някой гуглета се свиква, почти не ми прави впечатление

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#37

Аз също не виждам смисъл от таблет за игри, конкретно за Андроид. Игрите са правени за малки екрани и така са оптимизирани. Освен това аз играя състезателни симулатори дето завиваш като кандълкаш екрана. Ще е голям сейр да взема да въртя един 10 инчов таблет. Тия дето играят разните стратегии, да му мислят с тия човеченца по няколко на кв. см. Аз ако минавам на голям екран директно отивам на PS4. Всичко си зависи от начина на живот все пак.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Sokolchev
Цитирай
#38

Таблетът става за игри, включително автомобилни ! Huawei matepad в момента е идеален Smile И винаги съм играл игри на таблета ! Не всички игри са подходящи за малък екран, а той е с цели 10,8 инча дисплей Smile
Цитирай
#39

Аз пък не знам той да е искал таблет, може би това го иска alex67, и от там нататъка като почнахте да предлагате таблети. То ако става на въпрос, лаптопа е още по-удобен от таблета, а компютъра е още по-удобен и от лаптопа. Хайде малко по-сериозно и вище какво ви пита, а не какво иска някой си.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#40

(2020-05-24, 14:27:45)Bavarche написа:  Аз също не виждам смисъл от таблет за игри, конкретно за Андроид. Игрите са правени за малки екрани и така са оптимизирани. Освен това аз играя състезателни симулатори дето завиваш като кандълкаш екрана. Ще е голям сейр да взема да въртя един 10 инчов таблет.  Тия дето играят разните стратегии, да му мислят с тия човеченца по няколко на кв. см. Аз ако минавам на голям екран директно отивам на PS4. Всичко си зависи от начина на живот  все пак.
имам PS4 4К на 75 инча тв Smile вервай ми играх 1 месец и сега прахолясва, добре че детето от време на време му продуха прахта Smile в днешно време телефона е 99% за всичко приложим

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#41

Зависи какви игри играеш. Ако цъкаш gta fifa и подобни си е идеално с ps.

Изпратено от моят LM-G850 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#42

Пак ви казвам, НЕ си налагайте мнението. Всеки има различни очи (мойте са - 6 диоптъра), различни ръце, различни места и време в което играе. Но факт е, че телефонът е винаги с теб, дори и в кенефа. Също и при кратки пътувания, чакане някъде за нещо... телефонът е в джоба, не таблета, не лаптопа, не телевизора. Сега ако някой пътува дълго, често и планувано (и не кара той) и е сам може да си помъкне каквото му се мъкне. Или пък в къщи няма деца и може да отделя време за игри, пак е друг сценария.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 2 потребители изказват благодарност на Bavarche за това мнение:
  • doktorra, pi6ligara
Цитирай
#43

Това, че ти е в джоба ,не го прави подходящ. Просто заемка...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#44

(2020-05-12, 16:04:21)pi6ligara написа:  Вие как сте си инсталирали GMS?

https://mobility.bg/gms-google-play-inst...-p40-lite/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Shark80 за това мнение:
  • pi6ligara
Цитирай
#45

Колега alexbg67, виждам че много обичаш да си налагаш мнението! В темата едва ли не всяко второ мнение е твое и обичаш ти да си прав! Според теб това форума на alexbg67 ли е или е за всички? А по въпроса аз кога ще си избера телефон, ами ще стане когато се върна от командировка на 15 юни, защото не всеки е свободен всеки ден!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#46

Нищо не налагам, прилагам доводи, а че всеки си има свои и аз си имам мои. както има съгласни с мен, така има и несъгласни, което не прави форума ничий. А дали ще си купиш каквото и да било... Сещаш се...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#47

Така, така сещам се, прав си и ти но кой каквото каже, ти си следващия и малко идва в повече. И аз съм минал през доста телефони, големият ми син има PS4 и играем заедно от време на време, на малкия съм взел Huawei mediapad t5, но все пак питането ми беше съвсем различно. Сещаш се!

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#48

Взе да ми става забавно... С мнение 17 и 19 съм ти дал позитивна посока на питането, тоест си основата на мнението ми. От там нататък с кого и за какво си приказвам, споря, подкрепям, репликирам според това, как върви разговора... мисля си изтласкан от центробежната сила на твоята липса на участие. И не се засягай, че не си вече център на Вниманието.
Купувай и мирясвай, ОК - честито и със здраве предварително!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#49

Мерси, не се засягам а и не считам за нужно да съм център на внимание, защото все пак съм пуснал темата за да поискам мнения, а не да давам своето на всякъде! Поздрави.

Samsung s22 ultra phantom white
Цитирай
#50

Да ме отварям нова тема , от п20 про на какво да мина ,между п40 про или п40 про + ?

xperia x8 - xperia s - HTC ONE m7 - Huawei p20 Pro - Watch GT 2 - HUAWEI P40 PRO +   Bu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)